rss feed atom feedxhtml validation css valitaion
balatarin do x do
فروشگاه آخرین عکس Lost in detail آخرین نقاشی Persian Vixen خداوندگاران sri لگوویزیون dancing Transformer watch

تبلیغ خیلی باحال سیتروئن. تقریبا 4.5 مگابایت. اگه طرفدار transformers هستید حتما نگاه کنید.

date

با سیصد چه کار کنیم؟

توجه: جدیدترین تحولات این پروژه رو میتونید از صفحه اصلی وبلاگم دنبال کنید.

درمورد فیلم سیصد که فردا نمایش عمومی اش آغاز میشه هم خودم قبلا نوشتم هم وبلاگ نویسای دیگه. اگر چیزی در مورد اش نمیدونید لطفا اول این مطلب وبلاگ عصیان را بخونید. این قسمتی از همین نوشته هست:

داستان فيلم، جنگ ایران و یونان در میدان جنگ ترموپیل (گردنه معروفی در یونان، بین کوه اویته و خلیج مالیک) است. جایی که پادشاه اسپارتی یعنی لئونیداس ارتش 300 نفری خود را علیه ارتش عظیم ایرانیان تجهیز کرد تا مقابل سپاه خشایارشا ایستادگی کنند اما گوژپشتی دروازه‌های شهر را به روی لشگر ایران باز می‌کند بنابر روايت هرودوت از تاريخ، این 300 اسپارتی توانستند جلوی لشگر عظیم خشایارشا به مدت 3 روز مقاومت کنند اما در نهايت شکست خوردند. بنا بر اين روايات همین دفاع سه روزه باعث اتحاد یونانیان علیه ایرانیان و همین آغازی شد برای دموکراسی یونان و در نهايت شکست خشاريارشا در نبردهای بعدی. [...] گذشته از نکات تاريخی آزاردهنده‌ترين قسمت‌های 300، تصوير ايرانيان است. در اين فيلم سپاه ايران افرادی هستند مشابه وحشی‌ها و موجودات نفرت‌انگيز ارباب حقه‌ها يعنی «اورک‌ها». کسانی که جز کشتن نمی‌دانند و از نظر مغزی هم موجوداتی هستند در رديف غول‌های ابله داستان‌های هری پاتر که البته در برابر 300 نفر يونانی خوش‌تيپ و فداکار زمين‌گير می‌شوند.

حالا بحثی که مطرحه اینه که درمقابل تصویر منفی که این فیلم (که محبوبیت گسترده اش حتمیه) از ایرانی ها نشون میده چه واکنشی باید نشون داد؟ پیشنهاد من رو میتونید در ادامه مطلب بخونید.

ساده ترین کاری که میشه کرد نوشتن طومار اعتراضی است. یک نمونه از اینها تا به حال خطاب به شرکت وارنر برادرز نوشته شده. با اینکه نیت کار خیره ولی به نظر من این کار روش مناسبی برای برخورد با این قضیه نیست. از یک طرف صرفا هیچ خلاقیتی در نوشتن طومار وجود نداره و یک بچه خردسال هم دیگه میتونه این روزها طومار درست کنه. از طرف دیگه اصلا به نظرم اعتراض نباید به شرکت وارنر برادرز یا سازندگان این فیلم باشه چون هدفی که این طومارها دنبال میکنند (معذرت خواهی وارنر برادرز؟ یا توقف نمایش فیلم؟) مسلما برآورده نخواهد شد. در بهترین حالت اگر هم کسی توجهی به این طومارها بکنه فقط باعث میشه مردم بیشتری این فیلم رو ببینند و تبلیغیه برای فیلم.

علاوه بر اون، اگر کمی منطقی فکر کنیم سازندگان فیلم کار بدی نکردند. فیلمی رو درست کرده اند که از نظر زیبایی تصویری احتمالا یکی از قشنگترین فیلمهایی خواهد بود که تا به حال ساخته شده، و اون رو هم بر اساس یک رمان تصویری بدون کوچکترین دخل و تصرفی در داستان کتاب ساخته اند. اصلا من خودم جزو اولین نفرهایی خواهم بود که میرم این فیلم رو ببینم، چون به هیچ وجه نمیشه ارزش های هنری این فیلم رو نادیده گرفت. اعتراضی اگر هست باید به فرانک میلر نویسنده و نقاش داستان کتاب کمیک اصلی باشه که از ما هیولا ساخته، ولی او این کتاب رو ده سال پیش کشیده/نوشته و این طبیعیه که الان اگه بخوایم به اون اعتراض کنیم باز کمی نابخردانه به نظر میرسه.

برای مقابله با این پروپاگاندا باید خیلی هوشمندانه عمل کرد؛ در غیر این صورت تصویری که از خودمون ارائه میدیم تصویر یک سری آدم غرغروئه که هیچ ذوق هنری ندارند و هر چی میشه فقط بلد هستند شعار بدن و اعتراض کنن. این تصویر هم خیلی مثبت تر از تصویری که تو فیلم از ایرانی ها ارائه شده نیست.

به نظر من بهترین راه، سوار شدن بر موج تبلیغاتی عظیمیه که از این هفته با شروع نمایش فیلم بوجود میاد. اگر بتونیم از این موج استفاده کنیم تا حرفی که میخواهیم بزنیم رو به گوش اونایی که میخوان این فیلم رو ببینند برسونیم، بزرگترین موفقیت رو به دست آوردیم.

حالا چطور میتونیم از این موج استفاده کنیم؟ (درست حدس زدید). بمب گوگلی !! من آخرین نفری هستم که بخوام قضیه بمب گوگلی رو لوث کنم ولی به نظر من این یکی از معدود وقتهایی هست که بمب گوگلی میتونه خوب
عمل کنه. فکرش رو بکنید. طرف درباره فیلم تو مجله و تلویزیون دیده و از دوستاش شنیده و میره گوگل سرچ میکنه

300 the movie

که ببینه این همه سرو صدا درباره چیه؟ حالا اگر وبسایتی که ما ساختیم جزو اولین ها باشه طرف با اومدن به اون وبسایت میتونه اطلاعاتی که ما میخواهیم رو ببینه.

حالا سوال اینجاست که چه جور اطلاعاتی تو اون صفحه بذاریم. مطمئنا اگه بخوایم نوشته و مقاله طولانی بنویسیم و ادعا کنیم که ماجرا اینطوری نبوده (ادعایی که خود تاریخدانها هم شاید سرش بحث داشته باشند) تقریبا هیچکی اون رو نمیخونه. باید سعی کنیم چیزی در اون صفحه قرار بدیم که برای یک آدم معمولی که علاقه چندانی هم به تاریخ نداره جالب باشه. چیزی از جنس همون چیزی که فیلم رو برای یک آدم معمولی جذاب میکنه.

فکری که به نظر من رسید اینه: تمام نقاش های ایرانی که مایلند و میتونند (مخصوصا کاریکاتوریست ها و تصویرسازها) یک نقاشی بکشند با تم "ایران باستان". اونوقت همه این نقاشی ها رو به شکل یک گالری در اون صفحه قرار میدیم. این کار از چند جهت خوبه: یکی اینکه بیشتر طرفدارهای سیصد کسایی هستند که طرفدار کامیک استریپ هم هستند (فراموش نکنید که فیلم سیصد از روی کتاب کامیک آن درست شده) و برای هنر و مخصوصا نقاشی ارزش قایل هستند و به اون علاقه دارند. تازه خیلی از آدمها ترجیح میدن به یه نقاشی نگاه کنند تا اینکه یک مقاله خشک و طولانی بخونند. دیگه اینکه با این کار به جای ارائه دادن تصویری خشک و عصبانی، تصویری کاملا انسانی از خودمون نشون میدیم؛ انسانهایی هنر دوست و هنرمند که ارزش های هنری فیلمی مثل سیصد رو درک میکنن و اگر اعتراضی هم داشته باشند اونرو میتونند به گونه ای خلاق و هنری بروز بدهند. اصلا هم پیشنهاد نمیکنم که نقاشی ها تلافی جویانه باشه یا مستقیما به فیلم ربط داشته باشه. فقط تم اصلی میتونه ایران باستان باشه و سبک کار حتی الامکان کامیکی باشه، ولی جزئیاتش رو هر نقاش میتونه انتخاب کنه. به عنوان مثال خودم قصد دارم تصویری از خشایارشا اونطور که خودم دوست دارم بکشم، به سبک جلدهای کتابهای کمیک.

به نظر من این منطقی ترین و تاثیرگذارترین کاره. البته مسلما ساختن بمب گوگلی برای عبارت

300 the movie

بسیار سخت تر از اونیه که برای arabian gulf ساختیم، برای همین انتظار ندارم بتونیم وبسایتمون رو اول کنیم. ولی اگه بتونیم اون رو به صفحه اول نتایج گوگل بیاریم میتونیم بگیم که بمب مون کار کرده. من دامنه 300themovie.info رو ثبت کرده ام و یک صفحه موقتی هم راه انداخته ام.

از اینکه زودتر به فکرم نرسید و کمی وقت از دست دادیم ناراحتم ولی هنوز هم وقت هست. نمایش فیلم فردا شروع میشه، اگر مثل دفعه قبل استقبال از این پیشنهاد خوب باشه بمب میتونه تا یک هفته - ده روز دیگه کار کنه، و این یک هفته تا ده روز به هنرمندها وقت میده که نقاشی هاشون رو بفرستند. با اینکه وقتش کمه ولی قابل اجراست و برای اثبات اش هم خودم قول میدم تا دو سه روز دیگه اولین نقاشی رو تو همون صفحه بکشم و بذارم. فقط میمونه اینکه آیا بقیه هنرمندا حاضرند برای این پروژه نقاشی بفرستند یا نه، من به چند نفر (مثل بزرگمهر، زرتشت، و نیکاهنگ) که بهشون دسترسی داشتم الان ایمیل میزنم و قضیه رو بهشون میگم و امیدوارم که واکنش مثبتی نشون بدن.

خلاصه کلام اینکه این کار چهار تا حالت بیشتر نداره: یا بمب گوگلی کار میکنه ولی هیچکی نقاشی نمیفرسته به جز خودم، یا بمب گوگلی کار نمیکنه ولی همه نقاشی میفرستند و یه صفحه ی باحال هنری خواهیم داشت که به هر حال همه میتونند ازش لذت ببرند، یا اینکه هم بمب گوگلی کار میکنه و هم همه نقاشی میفرستند و نور علا نور میشه، و یا اینکه نه بمب گوگلی کار میکنه نه هیچکی نقاشی میفرسته ... در هر صورت هیچکی ضرری نمیبینه.

پس اگر با این ایده موافقید و فکر میکنید پیشنهاد خوبیه، برای اینکه بمب گوگلی کار کنه لطفا::

  • اگر وبلاگ یا وبسایت دارید به آدرس http://300themovie.info به شکل زیر لینک بدید:
    <a href="http://300themovie.info">300 the movie </a>
    یا
    <a href="http://300themovie.info">300 movie </a>

  • از دوستان و خوانندگانتان هم بخواهید که همین کار را انجام دهند

  • اگر مطمئن نیستید بمب گوگلی چیست چند پاراگراف اول این مطلب رو بخونید

  • از هیچ عبارت دیگه ای برای لینک دادن به اون سایت استفاده نکنید

هنرمندان و کاریکاتوریست های گرامی هم لطفا نقاشی تون رو به آدرس

submit@300themovie.info

بفرستید. موضوع کلی نقاشی هم قراره به "ایران باستان" ربط داشته باشه و هیچ محدودیت دیگه ای وجود نداره. مسلما چون اصل داستان 300 بر پایه یک کتاب کمیک هست اگه نوع کلی و سبک کار کمیکی باشه برای خواننده خارجی جالبتره، ولی این فقط یه پیشنهاده.

میدونم که در مقابل مشکلات دیگه ای که به عنوان ایرانی داریم این موضوع پیش پا افتاده ای به نظر میرسه، ولی کمترین دستاوردش اینه که یه مجموعه هنری خوب از توش در میاد که همه میتونند از اون استفاده کنند، حتی اگه بمب گوگلی هم کار نکنه یا ازش استقبال نشه.

پانوشت ها:
در ضمن اگر لینک دادید لطفا آدرس وبلاگتون رو در کامنت بنویسید که همه رو یک جا جمع کنیم. اگر 300 تا وبلاگ بهش لینک بدن و لیست 300 نفری رو هم در همون سایت قرار بدیم یه جورایی حرکت باحالی میشه.
فعلا زرتشت سلطانی شرکت اش قطعیه. امیدوارم بقیه هنرمندا هم جواب مثبت بدن.
گزارش یک ایرانی که فیلم رو دیده.

یکی دو نفر به همین زودی کارهای هنری شون رو فرستادن و واقعا هم قشنگ هستند. ولی برای این پروژه کشیده نشده اند و بعضی هاشون هم ربطی به تمی که میخواهیم داشته باشیم (یعنی ایران باستان ... حتی الامکان با سبک کامیکی) ندارند و کارهایی هستند که از قبل و برای کار دیگری درست شده اند. از هنرمندا خواهش میکنم که اگر میتونند وقت بذارند و کاری اوريژینال برای این پروژه بکشند و بفرستند حتی اگر یک اثرخیلی کوچک و ساده باشه. اینطوری ارزش و اعتبار کل قضیه هم بالا میره و مسلما همه از زحمتی که برای نقاشی ها هم کشیده شده قدردانی بیشتری خواهند کرد.

آپدیت: از استقبال همه خوشحالم و به موفقیت این کار خوشبین هستم، اگر چه که به گوگل که میرسه هیچ چیزی رو نمیشه پیش بینی کرد. تماس های خوبی هم با هنرمند ها و کاریکاتوریست های معتبر ایرانی داشتم و امیدوارم که همونطور که گفتند کارهاشون رو برای این پروژه بفرستند. میدونم که شما هم منتظرید که اون صفحه ای که درست کردم زودتر با آثار ارسالی و مطالب مرتبط تکمیل بشه. من طی این آخرهفته تمام وقتم رو روی اون صفحه خواهم گذاشت و قول میدم که نقاشی خودم رو هم بهش اضافه کنم، از صبر و ملاحظه شما تا وقتی که صفحه کامل بشه ممنونم و از پیشنهادهای خوبی که تا حالا دادید هم سپاسگزاری میکنم.

در ضمن این رو هم اضافه کنم که آثار محدود به نقاشی و کاریکاتور نیست، کارهای گرافیکی هم خیلی خوبه. تا وقتی که کار اوریژینال باشه و به تم "ایران باستان" ربط داشته باشه هر کار تصویری خوبی که فرستاده بشه عالیه.

در ضمن یادآوری میکنم که لینک دادن به این مطلب برای پخش کردن خبر خوبه، ولی لطفا فراموش نکنید که به اون صفحه بمب هم لینک بدین چون اصل کار اونه. برای این کار محتویات نوار مشکی رنگی که در میانه این مطلب هست رو کپی و در وبلاگ خودتون (یا هر جا دیگه که میتونید) پیست کنید.

جدید: گزارش دست اول بابک از اولین نمایش فیلم در تورنتو رو بخونید.


گزارش پیشرفت بمب رو از اینجا بخونید.


جدید: نقد من از فیلم سیصد را در اینجا بخوانید

جدید: مقاله E! online درباره پروژه سیصد.

Balatarin
برای دوستانتان بفرستید:
ایمیل شما:
comments


Great idea. Hopefully it works. Maryam

نوشته شده توسط Maryam در March 7, 2007 11:06 PM

سلام، اگر یک لوگوی کوچولو هم براش درست کنی، کار لینک دادن و کلیک کردن رو راحت‌تر می‌کنه برای شروع.

نوشته شده توسط منیری در March 7, 2007 11:56 PM

متاسفانه لینک دادن با لوگوی تصویری برای درست کردن بمب گوگلی فایده نداره. باید همینطوری با کلمه بهش لینک داده بشه. کافیه محتویات نوار سیاه رنگ که تو این مطلب هست رو تو وبلاگتون کپی و پیست کنید.

نوشته شده توسط لگوماهی در March 8, 2007 12:02 AM

بسيار عالي است

نوشته شده توسط كيان در March 8, 2007 12:51 AM

Great Idea, I totally agree with your version of Google Bomb
Also I agree about being coll about it and using the Advertisement wave to spread our view : I don't think 300 is a propaganda stereotype, I see it more as a Comic Book type story that everything becomes exaggerated in the process and I think we should give a little credit and freedom to the imagination of the artist(s). So here Persians become the symbol o violence, so lets be it !

نوشته شده توسط Tameshk در March 8, 2007 01:05 AM

done dude!

نوشته شده توسط Saleh در March 8, 2007 01:22 AM

Done.

نوشته شده توسط Amin در March 8, 2007 01:38 AM

Done

نوشته شده توسط راه میانبر در March 8, 2007 01:59 AM

يك پيشنهاد: ميتواني با ذكر منبع از عكسهاي سايت زير كه بازسازي پارسه(تخت جمشيد)هست استفاده كني و قضاوت را به عهده بازديد كننده ها بگذاري

www.persepolis3d.com

نوشته شده توسط در March 8, 2007 02:20 AM

يك پيشنهاد: ميتواني با ذكر منبع از عكسهاي سايت زير كه بازسازي پارسه(تخت جمشيد)هست استفاده كني و قضاوت را به عهده بازديد كننده ها بگذاري

www.persepolis3d.com

نوشته شده توسط در March 8, 2007 02:21 AM

يك پيشنهاد: ميتواني با ذكر منبع از عكسهاي سايت زير كه بازسازي پارسه(تخت جمشيد)هست استفاده كني و قضاوت را به عهده بازديد كننده ها بگذاري

www.persepolis3d.com

نوشته شده توسط فرهاد در March 8, 2007 02:26 AM

done

نوشته شده توسط hani در March 8, 2007 02:40 AM

موفق باشید

نوشته شده توسط fridon در March 8, 2007 02:52 AM

در اولین فرصت لینک بهش می دم . با حرف هات کاملا موافقم . اعتراض و این حرف ها فایده نداره ...

نوشته شده توسط نوید در March 8, 2007 03:58 AM

با سلام و امید به اینکه خوب باشید. این خوب است که از حیثیت و آبروی خود دفاع کنیم ولی ما ایرانیان و در کل مردمان خاورمیانه همیشه صبر میکنیم تا اتفاقی بیفتاد و بعد دنبال چاره باشیم. چرا مثلا این همه ذوق و هنر را در جهت ساختن یک کارتون و یا فیلم تاریخی نکنیم و در دسترس قرار دهیم؟ به هر رو میخواهم بگویم میشود با برنامه های کامپیوتری انیمیشن ساخت و به این وقایع پرداخت بدون هزینه زیاد. در مورد این فیلم هم بگویم که فکر میکنم نزدیک به 40 سال پیش فیلم سینمایی این مورد ساخته و به نمایش گذاشته شد. حتی همین چند ماه پیش دوباره نمایش داده شد.آنموقع هم کسی زیاد به این مسئله نپرداخت. ذکر یک نکته لازم است، در آن فیلم ایرانیان را اروک نشان نمیداد ولی قدرت 300 اسپارت را بیش از حد بزرگ کرده بود. من پیشنهاد میکنم در حین برخورد و نقد های موضعی ، بهتر است که کاری مداوم و پیگیر انجام دهیم. آن کار هم تولید کارهای مصور و مستند در باره سرزمینمان و مردم و تاریخ آن بدون هیچگونه تعصبی، برای ارئه تصویری درست از خودمان به جهانیان. موفق و پایدار باشید.

میر

نوشته شده توسط Mir در March 8, 2007 04:09 AM

تمام فضای سرزمین رویایی در خدمت این بمب خواهد بود.
دیشب در برنامه‌ی صدای امریکا در مورد سیصد مفصل شنیدم و صحنه‌هایش را دیدم اما 8 مارس فرصت نداد تا بنویسم
از فردا شروع خواهم کرد رفیق

نوشته شده توسط سرزمین رویایی در March 8, 2007 04:17 AM
نوشته شده توسط سرزمین رویایی در March 8, 2007 04:22 AM

من لینک دادم ولی هیچی توش نیست که زود باش یه کاری بکن!

نوشته شده توسط semialism در March 8, 2007 04:45 AM

كار زيبا و قابل تقديري است.

نوشته شده توسط سال‌هاي ابري در March 8, 2007 05:15 AM

دستت درد نکنه. من با این کار موافقم ولی به نظرم در کنارش نباید ویکی پدیا و همینطور ریویو نوشتن در سایت های فیلم و بخصوص IMDB رو از فراموش کرد.

نوشته شده توسط شرتو در March 8, 2007 05:19 AM

وبلاگ زیبایی بود
علاقمند به تباذل لینک هستم

نوشته شده توسط اصلان ثنایی در March 8, 2007 05:20 AM

یکی از محتویات صفحه هم میتونه منشور حقوق بشر کوروش باشه البته مسلما به انگلیسی.

نوشته شده توسط Darya در March 8, 2007 05:22 AM

سلام.
كارخوبيه ! اما آيا كافيه ؟ بنظرم بيشتر بايد روش كار كنيم . من چند تا وبلاگ دارم كه لينك مربوطه را در همه اش قرار ميدم . به اميد موفقيت

نوشته شده توسط دت در March 8, 2007 05:31 AM

نوع برخورد شما با این موضوع خیلی برام جالب بود
خیلی خوبه که این بار سنت شکنی کنیم و به جای اعتراض و تعصبی گری به روش پیشنهادی شما متوصل بشیم
با پیشنهاد یکی از دوستان مبنی بر ساخت انیمیشنی حرفه ای در زمینه تاریخ و فرهنگ این مرز و بوم کاملا موافقم
بی صبرانه در انتظار شروع به کار سایت 300 هستم
...............
لینک شما در وبلاگ پنجره در بخش لینکهای ثابت قرار گرفت
............

نوشته شده توسط پنجره در March 8, 2007 05:44 AM

سلام
یه مقدار سئو خیلی در نتیجه تا ثیر خواهد گذاشت.
مثلا بولد یا ایتالیک یا مارک دار لینک داده شود. (یک کد هماهنگ برای همه بذارید.)
در خود ساختار تگها کلمات کلیدی استفاده شود.
دامین دات کام حتی با اسمی دورتر مناسب تر برای گوگل است.
لینک را در وبلاگم قرار دادم.
موفق باشید

نوشته شده توسط فروهر در March 8, 2007 05:59 AM

miram ke behesh link bedam

نوشته شده توسط hamid در March 8, 2007 06:01 AM

salam, man link dadam va omidvaram movafagh beshim :)

نوشته شده توسط man(roozmare negar) در March 8, 2007 06:08 AM

لینکیده شد. اما دهنم هم آسفالت شد!

نوشته شده توسط ستاره در March 8, 2007 06:35 AM

من لينك دادم.

نوشته شده توسط بهاره در March 8, 2007 06:36 AM

برای‌ام خیلی جالب است بدانم بین همه‌ی کسانی که در صدد حمایت‌اند، چند درصدشان فیلم را دیده‌اند (مخصوصا با توجه به این‌که اکران عمومی‌ی فیلم هنوز انجام نشده است).

نوشته شده توسط سولوژن در March 8, 2007 06:43 AM

منم لینک دادم.

نوشته شده توسط ahou در March 8, 2007 06:46 AM

پندار جان. سپاس. لينک دادم

نوشته شده توسط نيما در March 8, 2007 07:27 AM

I hope it will work out!

نوشته شده توسط Noon در March 8, 2007 07:34 AM

It would be great if you post something about this issue(not the google bomb) in your English blog!

نوشته شده توسط Noon در March 8, 2007 07:47 AM

It would be great if you post something about this issue(not the google bomb)in your English blog!

نوشته شده توسط Noon در March 8, 2007 07:49 AM

سلام
مجموعه گروه دودردو حمایت میکند :)
موفق باشین

نوشته شده توسط robo در March 8, 2007 07:53 AM

perfect idea
done

نوشته شده توسط در March 8, 2007 08:45 AM

I've searched "300" itself, it has the same results, what can we do with this only keyword by itself in google bomb?

نوشته شده توسط Mehran در March 8, 2007 10:03 AM

Sir, yes sir!!!

نوشته شده توسط n!MA در March 8, 2007 10:07 AM

پندار عزیز، ممنونم از تو به‌خاطر شروع این حرکت. من البته در لینک‌دونی ِ وبلاگم لینک داده‌ام، که مثل خیلی از لینک‌دونی‌های دیگر با کدهای جاوااسکریپت اجرا می‌شود. اگر احتمال می‌دهی که جاوا توسط گوگل شناسایی نشود، تذکر بده تا لینک را به کدهای قالب اصلی وبلاگ هم اضافه کنیم.

نوشته شده توسط سیاوشون در March 8, 2007 10:10 AM

سلام عرض میکنم. مطلب رو چند شب پیش از وبلاگ عصیان خواندم. خیلی ناراحت شدم که چطور یک داستان سراسر دروغ و افترا تبدیل میشه به یک فیلم عظیم با جلوه های هنری؟!!! البته از همان شبی که در خبر 20:30 شبکه سوم به نقل از شان پن شنیدم که فیلمهای ضد ایرانی در راه اند فهمیدم که باید آماده یک حجم سنگین از تبلیغات ضد ایرانی در روزهای آینده باشیم که به نوعی میتوان گفت 300 اولین مورد آن است!
و اما در مورد بمب گوگلی! اگر دوستان عزیز اخبار را دنبال کرده باشند، حتمن مطلع هستند که چند وقت پیش گوگل خبر از حذف چنین سایتهایی که با هدف تبدیل شدن به بمب گوگلی ترتیب داده میشوند، داده بود. با این حال احتمال اینکه نتایج سایت در گوگل نمایش داده نشود بسیار زیاد است.
ولی در کل کار بسیار خوب و جالبی است و ایده جدیدی را در عرصه اعتراضات سایبر مطرح میکند.
در مورد قرار دادن کمیک استریپ در سایت کاملن با دوستان موافقم ولی نباید فقط به تصاویر ثابت قناعت کرد. بهتری در بخش دیگری از سایت انیمیشنهایی با موضوع ایران قرار داده شود. نمونه ای از این انیمیشنها را میتوان در سایت ایران انیمیشن پیدا کرد. و همچنین در یوتیوب.
بهتر است در بخش دیگری از سایت تصاویری از بناها و مکانهای تاریخی کشورمان به همراه ادوات و تجهیزات ساخته شده در ایران باستان قرار دهیم و برای هر عکس شرح کوتاهی به اضافه تاریخ پیدایش آن اثر قرار دهیم. در مورد عکسها هم منابع بسیار است! من خودم یک سی دی پر از عکس در این زمینه دارم که اگر لازم شود سریعا برای شما ارسال خواهم کرد. در این رابطه سی دی های چند رسانه ای بسیاری نیز در بازار یافت میشود.
از همه اینها گذشته منابع زیادی در اینترنت نیز وجود دارند. بطور مثال سایت موزه لوور پاریس، و موزه های انگلستان و امریکا و ...
در پایان امیدوارم که این طرح به موفقیتی بزرگ نائل گردد. با تشکر فروان از همه حامیان این طرح.

نوشته شده توسط محمد میرزائی در March 8, 2007 10:37 AM

لینک به این مطلب از وبلاگ شما در بامداد وبلاگ داده شد!

نوشته شده توسط احسان در March 8, 2007 10:54 AM

کار قشنگیه
اما ماها که سایت یا بلاگ نداریم چی کار باید بکنیم
آیامی تونیم کمکی بکنیم؟

نوشته شده توسط مهدی در March 8, 2007 10:58 AM

done

نوشته شده توسط mahdieh در March 8, 2007 11:02 AM

It's a good idea. Just one thing: some people will just type "300", so make sure that it also goes to our website if only "300" is typed.

نوشته شده توسط Goli در March 8, 2007 11:02 AM

این فیلم در مورد ایرانی ها نیست! در مورد فارسهاست. لطفا جملات خود را اصلاح بفرمایید.

نوشته شده توسط دودووو در March 8, 2007 11:07 AM

عالی بود پسر. لینک که از دست من بر می اومد انجام شد! امیدوارم نقاشا و کارتونیستا همکاری کنن

نوشته شده توسط وحید در March 8, 2007 11:19 AM

عالی بود پسر. لینک که از دست من بر می اومد انجام شد! امیدوارم نقاشا و کارتونیستا همکاری کنن

نوشته شده توسط وحید در March 8, 2007 11:19 AM

please guys, everyone should stop whinning about this sorta thing. Nobody even assosiates Persia with Iran. They are ignorant and most of them wonder where Persia is when you tell them you are persian. so stop this whole non-sense.

Dont you guys think Iranian movies paint America as "the great Satan"? they are just doing the same. lets not be hypocrites

نوشته شده توسط در March 8, 2007 11:41 AM

Sorry ke pinglish minvisam. Man fekr mikonam ke in aksolamal zamaani khub va mosbat amal mikone ke maa motma-en beshim ke aayaa chenin filmahai az tarafe Iran baa hamin manzur baraaie bad jelve daadane Yunaanihaa(va gheire) neshun daade shode yaa na??? Ba-d ejaaze daarim az taarikh va gozashte de-faa bokonim.

نوشته شده توسط در March 8, 2007 11:49 AM

Its not only the Persians that get that "Barabaric" treatment. IF you look at the trailer, you see a Spartan mercilessly kicking a black slave into a deep dark well. That's very barbaric too!

So you guys should first see the movie and then start this "movement" to "change the world".

نوشته شده توسط در March 8, 2007 11:52 AM

Mr/Ms. Anonymous, this is not a movement to 'change the world', it's simply an artistic collaborative project to hopefully create some good art for everyone to enjoy.

I have not seen the movie yet, but I have read the comic book several times. Have you?

نوشته شده توسط legofish در March 8, 2007 11:55 AM

Done, Let's Do it

نوشته شده توسط برداشت دوم در March 8, 2007 11:55 AM

By the way, it's not a 'black slave' the Spartan kicks, it's the supposed 'Persian' messenger who happens to be shown (and drawn) as a black dude.

نوشته شده توسط legofish در March 8, 2007 11:57 AM

دمشون گرم کار خوبی کردن
تا این آخوندا هستن وضع بدتر هم میشه
عزتی که این پدر سگا وعده داده بوند همینه دیگه

نوشته شده توسط /.m در March 8, 2007 12:00 PM

This is an artistic collaborative project in reaction to the film's portrayal of Persians. so one could call it a 'movement'. and yes all movements have the same objective, and that is to 'change the world.

Therefore, this is a 'movement' to 'change the world'.

If you came up with it way before this movie was even mentioned, then I would agree with you.

نوشته شده توسط در March 8, 2007 12:06 PM

با تشکر . انجام شد

نوشته شده توسط مهدی ولیخانی در March 8, 2007 12:08 PM

من فكر مي كنم بتونم لينكي از اين صفحه روي صفحه access denied يك ISP معروف قرار بدم.
در اولين روز غير تعطيل تمام تلاشم رو مي كنم

نوشته شده توسط آرش در March 8, 2007 12:14 PM

man emrooz filme 300 ro didam vaghean tasvire badi az Irani ha dorost kardan kamelan ba in harekat movafegham va link ro too wblogam gozashtam.

نوشته شده توسط Yashar در March 8, 2007 12:29 PM

دست مریزاد
پاینده باشی

نوشته شده توسط علیرضا در March 8, 2007 12:32 PM

linkidam

نوشته شده توسط reza karimian در March 8, 2007 12:33 PM

سلام. انجام شد. امیدوارم که موفق بشیم.

نوشته شده توسط سجاد در March 8, 2007 12:34 PM

خيلي از استقبال همه خوشحالم
مي خواستم بگم كه اونهايي كه سايت ندارندف ولي مثلا عضو
360 هستند مي تونند يك لينك روي بلاگ خودشون قرار بدن

نوشته شده توسط آرش در March 8, 2007 12:39 PM

Dear legofish,

It's funny how there has been more organized protest over this fictional movie than there has been over the arrest of more than 30 women activists in Iran. I guess this sheds some light on our priorities doesn't it? Don't you think it's time we stopped living in the glorious past of ancient Persia and tried to move on with the times? I think it's more important to focus on the public image of Iranians today than Iranians 2000 years ago don't you think? It's just my humble opinion but if you intend to go ahead with this campaign somebody else has started one. Check this out: http://www.petitiononline.com/BTM3/petition.html
Good luck!

نوشته شده توسط kiana در March 8, 2007 12:49 PM

۱- ترا بخدا دست از این غر زدن ها بردارید. این موضوع نتیجه ای جز درست کردن یک تصویر منفی از ما نخواهد داشت. این واکنش یعنی که هیچ کس حق ندارد بگوید بالای چشم ما ابروست. شده ایم عین کنیر کفگیر خورده ی غرغرو! همه اش داریم نق می زنیم.

۲- این قصه در مورد پرشیاست. پرشیا هم دیگر وجود ندارد. اگر قرار بر برخوردن به کسی باشد آنوقت، افغان ها، پاکستانی ها، عراقی ها، بخش عظیمی از آسیای میانه و ترکیه و چه و چه و چه هم زمانی جزو پرشیا بوده اند. آنها هم در این موضوع سهمی دارند. بسیاری از ایرانی ها مدام در حال تمسخر هندی ها و افغان ها و ترک ها و عرب ها هستند. اما کسی حق ندارد یک کلمه در مورد ایران یا گذشته ایران بنویسد یا بگوید. بابا جان! تظاهر تا چه حد آخر؟

نوشته شده توسط ماه می در March 8, 2007 12:52 PM

Dear Kiana,
We should do our best in all fields,
we should do our best against Ahmadinejhad,
we should support the women protest,
we should support the teachers protest
and ofcourse we should take part in this nice idea. please, respect to other ideas,

THIS IS NOT FUNNY

I would like to mention that I have taken part in that petition as well

bests
Arash

نوشته شده توسط در March 8, 2007 12:54 PM

I am really happy that there are people like the last two posters.

They brought up very good points that need to be addressed by the bloggers.

You guys only come off as whiners. Being so concerned about how other countries perceive you is the surest sign of a deeply ingrained lack of confidence in your own culture.

نوشته شده توسط در March 8, 2007 12:59 PM

خیلی عالیه.هم رو وبلاگم لینک دادم هم توی وبسایت کلوب دارم براش تبلیق میکنمwww.cloob.com

نوشته شده توسط مهدی محجوب در March 8, 2007 01:00 PM

وبلاگ من یه وبلاگ درست و حسابی نیست . اصلا مخاطب نداره . یعنی نمی خوام داشته باشه چون یه وبلاگ فقط دو نفره است برای کارهای خصوصی سید و سپیده! ولی چه کنم که رگ غیرت وطن دوستی ام قلنبه شده و مطلب رو لینک کردم . فقط محض اطلاع گفتم . موفق باشین

نوشته شده توسط سید در March 8, 2007 01:03 PM

Dear Lego,
I hadn't read your full post until now. I'm sorry for jumping to conclusions. Even though I like your idea and I think it's better than the petition going around I still think you're better off spending your energy and your immense talent on more critical issues.

نوشته شده توسط Kiana در March 8, 2007 01:07 PM

سلام ...
پیشنهاد بسیار خوبیه ، دست همگی درد نکنه ....

نوشته شده توسط mahour در March 8, 2007 01:10 PM

I think us Iranians are over reacting again,it's just because we haven't got anything to be proud of apart from some king 3000 years ago.It's not the first time hollywood shows a nation Evil, just take "Patriot" as an example, see how they've shown the English in it and it is being broad casted in the UK, it's just a film and no one is gonna jugde us based on a science fiction film. get REAL please and have some tolerance.

نوشته شده توسط Sina در March 8, 2007 01:34 PM

به جای این گیرهای سه پیچ به 2500 سال پیش، به وضع آشفته مملکت در حال حاضر هم کاش کسی فکر می کرد!!! واقعن نمی دونم اسم این واکنش را چی میشه گذاشت؟ چیزی جز کوته فکری مخصوص ایرانی ها

می دونید همین واکنش های بچگانه چقدر موجب خنده دیگران شده؟ انگلیس ها می گن با این وضع بعد از فیلم های شجاع دل و میهن پرست (دستپخت های مل گیبسون) ما انگلیسی ها باید از شدت توهین-زدگی دست جمعی خود کشی می کردیم! ژاچنی ها میگن پس ما چکار کنیم بعد از اون همه فیلم راجع به جنگ دوم؟ و و و

برید کار مثبت بکنید، بجای این کارهای بیهوده

نوشته شده توسط saye در March 8, 2007 01:47 PM

سلام من این مطلب رو کامل در وبم گزاشتم و به دیگر دوستانم هم این خبر رو خواهم داد

نوشته شده توسط حمیدرضا در March 8, 2007 02:11 PM

امیدوارم این بمب هم مانند بمب های دیگر در گوگل بترکد و به همه و یا حداقل به عده زیادی بفهمانیم که حق تحقیر نه تنها ایرانیان بلکه هیچ قوم دیگری را ندارند

از شما لگوفیش هم بخاطر زحماتتان متشکرم

ما هم بمبیدیمش

نوشته شده توسط fornobody در March 8, 2007 02:14 PM

ما عادت داریم همیشه یک نفر قهرمان باشد بهمان بگوید چه کار کنیم یا جایمان فکر کند چون خودمان سختمان است....
ممنون از حرکتت جدی. لینک دادم

نوشته شده توسط آرش در March 8, 2007 02:42 PM

سلام
منهم همین الان لینک دادم
یک پیشنهاد هم دارم
عبارت زیر رو که از سایت ویکیپدیا درآوردم یه جوری در این سایت بگذارید
The Achaemenid Empire was the largest and most powerful empire the world had yet seen. More importantly, it was well managed and organized.

نوشته شده توسط Farnaz در March 8, 2007 02:59 PM

Done. Thanks to you Pendar jan.

نوشته شده توسط شانه بسر در March 8, 2007 03:00 PM

اسیر حرکت هسته ایتم.ای ول ...

نوشته شده توسط رضا در March 8, 2007 03:01 PM

See my note...plz

نوشته شده توسط shefa در March 8, 2007 03:11 PM

پندار عزیز!
از همیت و ابتکاری که به خرج دادی بسیار ممنونیم.
ایرانزمین به وجود داشتن فرزندی چون تو مباهات می کنه!
در جریان یورش وحشیانه اسکندر مقدونی به ایران،در حین تعقیب سپاه آریو برزن ,دختری از پارس برای اینکه فرصت عقب نشینی سپهبد آریوبرزین رو فراهم کنه ,خودش رو در جای تخته بین دو طرف دروازه قلعه قرار می دهد و وقتی یونانیان در قلعه رو می شکستند او نقش قفل و کلون در را بر عهده می گیره تا در خمون دقایق فرصت عقب نشینی سردار سپاه ایران رو برای تجدید قوا فراهم کنه،
در آن شب زمستانی دختر پارسی دقایقی مقاومت میکنه و با شکستن در استخوانهای او هم خورد می شود.
کار شما مثل همون فداکاری دختر پارسیه!
و ما بعد:
این چیزی که هرودوت روایت کرده و سایر مورخین یونانی یک اقسانه است و چه در این مساله چه مساله ماراتون اغراق گویی و اسطوره سازی شده که یونانیها استاد در این کارند.
ما شمن کارهای خنری باید یک سری مستندات تاریخی راجع به ابعاد تاریک شخصیت مقدونیها و جنایات اسکندر هم منتشر کنیم .
ما همچنین به یک اثر هنری خیلی قوی سینمایی در پاسخ گویی به این فیلم احتیاج داریم.فیلمسازهایی هستند که به تاریخ و تمدن ایران علاقه دارند میشود یک طومار به اونها نوشت و مثلا با تاکید به غنای تاریخی و فرهنگی و تمدنی ایرانزمین به یکی از داستانهای کهن و افسانه ای ایران که ابعاد عاطفی,حماسی و تاریخی خوبی داره اشاره کرد و تشویقش کرد در این باره هم فیلم بسازه تا به این ترتیب چهره واقعی کشور ما مغرفی بشه
مثلا به نظر من فیلم خانه ای از شن و مه تصویر جالبی از ایرانیها نمایش میده حالا میشه این روایت در قالب یک روایت کهن باشه

نوشته شده توسط amir در March 8, 2007 03:17 PM

اوه پسر اين اتفاق دقيقا وقتي مي افته كه من طرح جديد سايتم رو ساساني كردم !!!

در بلاگم به اين سايت لينك دادم و در زمينه طرح هم اگه چيز مناسبي تونستم تهيه كنم حتما ارسال مي كنم
كارت جالب بود

نوشته شده توسط احمد در March 8, 2007 03:24 PM

Linked in blognews and my own blog. Good luck and thanks

نوشته شده توسط The11ave در March 8, 2007 03:28 PM

Great idea, Linked.

نوشته شده توسط Reza در March 8, 2007 03:36 PM

پایه‌ام اساسی، می‌ریم که داشته باشیم: 300 the movie

نوشته شده توسط فؤاد در March 8, 2007 03:50 PM

Persia, to be alive online! Coooool.

نوشته شده توسط طاهر در March 8, 2007 03:58 PM

Neat! Thank.

نوشته شده توسط rosa در March 8, 2007 04:10 PM

پیشنهاد من ساخت تصاویری از نبرد اریو برزن با اسکندر است که توانست ارتش اسکندر را شکست دهد .
تعداد نفر این سردار ایرانی بسیار کم بود و در
مرحله اخر نبردش بخطر خیانت یک ایرانی
با تمام افرادش در محاصره ارتش اسکندر قرار گرفت و تا
اخرین نفس برای ایران جنگید وهمراه تمام افرادش کشته شد.

نوشته شده توسط ارش در March 8, 2007 04:13 PM

در سایت از نقش برجسته بیستون هم استفاده کنید که نشان بده که چگونه امپراتور روم والریان با همه بزرگیش به پای ایرانیا افتاده .

نوشته شده توسط Mat در March 8, 2007 04:55 PM

فکر خوبیه

نوشته شده توسط ذهن سیال در March 8, 2007 05:11 PM

اجرا شد

نوشته شده توسط خواب بزرگ در March 8, 2007 05:19 PM

در سایت از نقش برجسته بیستون هم استفاده کنید که نشان بده که چگونه امپراتور روم والریان با همه بزرگیش به پای ایرانیا افتاده .


Dear Legofish:

The quote above proves my previous point that us Iranians are too proud of our past and too much of anything is not good. we are living in the past and take pride in what our ancestors did hudres of years ago and we forget what is happening today in our beloved country.

take action in something that helps people's lives in Iran. for example, the 30 women who were arrested just for voicing their thougts. this will help no one, in 2 weeks the short term memory of the movie goers will forget about this movie and they will be hyped about the next movie.

نوشته شده توسط در March 8, 2007 05:20 PM

Done.

نوشته شده توسط virgo در March 8, 2007 05:35 PM

به این صفحه لینک دادم
امیدوارم که محتویات صفحه به زودی بر روی شبکه بیاید.
خسته نباشید

پی نوشت: من لینک را در لینکدونی سایت قرار داده ام، اگر فکر می کنید که جای مناسبی نیست، بگوئید، تا جای آن را تغیر بدهم

نوشته شده توسط سهراب در March 8, 2007 05:48 PM

سلام !
خیلی خوشم اومد از این حرکتت ، لینکت رو به وبلاگم اضافه کردم . اگه " وقت " اجازه بده ، خوشحال میشم باهات همکاری داشته باشم . موفق باشی و بای !

نوشته شده توسط ZigOoL در March 8, 2007 06:04 PM

I have a good idea! I saw an animation of Iranian stories, Rostam and Sohrab, I think it is useful!
http://www.fravahr.org/spip.php?article229

نوشته شده توسط حامي در March 8, 2007 07:22 PM

we should work on wikipedia, IMDB and Yahoo movie pages too.

نوشته شده توسط در March 8, 2007 08:23 PM

خیلی پیشنهاد جالبی بود حتما لینک مبدم

نوشته شده توسط خانوم میم در March 8, 2007 09:41 PM

We should object this propaganda and the promotion of a skewed ans biased image of Iranian people by this movie, while valuing the aesthetic features of it.

نوشته شده توسط آرمانیکا در March 8, 2007 09:53 PM

درود بر شما همان دقایق اولیه انشار فیلم نقدی بر ان نوشتم کار شما بسیار ستایش انگیز است پیروز باشید

نوشته شده توسط azad در March 8, 2007 11:20 PM

سلام. مطلب خوبی نوشتید. من یک چندتا ایده به ذهنم رسیده که می‌گویم:
اول این که تو ویکی‌پدیا صفحه 300 the movie ادیت نشده، می‌توانیم برویم ادیتش کنیم.
دوم تو ای‌ام‌دی‌بی هم می‌توانیم ریویو بنویسیم و حتی رای بدهیم.
سوم هم من این نوشته را که خواندم فوری رفتم چندتا آدرس وبلاگ تو وردپرس و بلاگر را ثبت کردم:
300themovie.wordpress.com
about30themovie.wordpress.com
300-themovie.blogspot.com
about300themovie.blogspot.com
ولی چون وبلاگ نویس نیستم راستش بلد نیستم کاری کنم.
و دیگر این که فکر کنم شاید شما بتوانید کار مشابه‌ای انجام دهید. مثلا یک مجموعه کمیک استریپ خلق کنید در مورد ایران باستان. یک بار خواندم که داستان رستم و سهراب را به همین شکل خلق کردند.

نوشته شده توسط وحید در March 9, 2007 12:36 AM

با تشکر از ایده و زحمتی که میکشید وب سایت اعتراضی ما به شما لینک داد...

قسمتی هم برای اعتراض های آنلاین و همچینین سخنی با نویسنده و نقاش کتاب بگذارید...

امید وارم تا فردا سایت راه بیافته...

نوشته شده توسط ADSL home user در March 9, 2007 01:50 AM

ممنون

نوشته شده توسط فرید در March 9, 2007 01:56 AM

ok

نوشته شده توسط در March 9, 2007 02:51 AM

در سایت ( فروم ) پرشین تولز تاپیک مشابهی ایجاد شد.

http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1039833#post1039833

نوشته شده توسط شایان در March 9, 2007 02:51 AM

در وبلاگ آشیل هم در پستی جداگانه لینک داده شد اگر در بحش پیوند ها هم می‌باید لینک بدهیم بفرمایید تا انجام شود . ممنون از زحمتی که می‌کشید . .


نوشته شده توسط آشیل در March 9, 2007 03:00 AM

فکر خوبی امیدوارم فقط جنبه انتقامجویی نداشته باشه که مهر تائیدی برای محتوی فیلم باشه

نوشته شده توسط farideh در March 9, 2007 03:04 AM

I did it!

نوشته شده توسط Amirhesabdar در March 9, 2007 03:13 AM

حتما لینک می دم.

نوشته شده توسط مریم در March 9, 2007 03:20 AM

بسیار عالی - من لینک دادم . و حالا میشه منتظر بود

نوشته شده توسط GilAva در March 9, 2007 03:21 AM

سلام
برای هاست رایگان جهت ایندکس کردن در گوگل و نیز معرفی یه موتورهای جستجو و بالابردن رنکینگ میتونید روی هات هاست حساب کنید.
فقط کافیه متن مورد نظرتون رو برام بفرستید تا در کمتر از یک روز به صورت یک بمب در اینترنت پخض بشه

نوشته شده توسط HotHost.ir در March 9, 2007 03:25 AM

chizi ke nemidoonam anjam shodeh ya na,in hast ke maghalat(na comment ha),maghalat ro be yeki do ta zaban digeh tarjomeh konin va begzarin ta barayeh un dasteh afradi ke shayad doostani gheyreh irani dashteh bashan,betoonan befresan va una ro az asleh ghaziyeh mottale'e konan
injuri tablighe dahan be dahan gashtan majera ,misheh
va amma,barayeh un dasteh az irania ke kahrej az iran hastan,be nazaram miad behtar in hast ke be cinéma naran,nabayad foroosh bala bereh
va doostaneshoonam agar toonestan ba goftaneh haghighat(inke foroosh nabayad bala bereh)az raftaneh be cinma va didaneh in film monsaref konan,ke albateh bayad ba siyasat hamrah basheh,yani bagu kardaneh tarikh(dar un borheh az zaman) va niyati ke az naraftaneh be cinéma hast(barayeh bala naraftaneforoosh)
nazaretoon chie?

نوشته شده توسط suzie در March 9, 2007 03:32 AM

امر شما اطاعت شد و در بالای سر در وبلاگ لابیرنت لینک مورد نظر قرار گرفت ،
رضا سیدی
موفق باشیم !

نوشته شده توسط رضا سیدی در March 9, 2007 03:54 AM

merc, thats nice
I do.

نوشته شده توسط Farnoosh در March 9, 2007 04:12 AM

نوشته شده توسط r-min در March 9, 2007 04:21 AM

در پروژه مخالفت با انحراف‌های تاریخی فیلم ۳۰۰ شرکت کنیم.
http://konnj.blogspot.com/2007/03/blog-post_09.html

نوشته شده توسط ::: کنج قفس ::: در March 9, 2007 04:22 AM

لینک داده شد.

نوشته شده توسط عافی در March 9, 2007 04:24 AM

سلام

سايت ما به عنوان يك جامعه ي هنري از اين طرح حمايت مي كند و به اعتراض برمي خيزد.

تاپيك اعتراض : http://www.musicmaster.ir/forum/showthread.php?tid=2005

آدرس سايت : www.musicmaster.ir

نوشته شده توسط TAEL در March 9, 2007 04:28 AM

نوشته شده توسط r-a§h در March 9, 2007 04:29 AM

در مورد سایتی که زدید صحبت کرد و تبلغ کرد که میتونند ایرانیان اعتراضاتشون رو اونجا بنویسند ICC دیشب شبکه

نوشته شده توسط سیاوش در March 9, 2007 04:40 AM

لینک موردنظر در سایت جایگذاری شد /.
به امید موفقیت همه ایرانیان

نوشته شده توسط سیاوش در March 9, 2007 04:44 AM

سلام
ما هم اعتراضمان رو هم گذاشتيم
http://tafrihi.com/archive/2007/3/300themovie.htm

نوشته شده توسط mahiar در March 9, 2007 04:44 AM

من نیز اعتراض خودم را اعلام می کنم و در وبلاگ درباره آن خواهم گفت...

نوشته شده توسط منصور در March 9, 2007 05:00 AM

سلام . من هم توی یک پست و هم کنار وبلاگ لینک گذاشتم راستی رتبه تو گوگل چنده؟من که تا 10 صفحه رو باز کردم خبری نبود...

نوشته شده توسط reza karimian در March 9, 2007 05:03 AM

من هم با اين حركت موافق ام. ممنون از زحمتي كه مي كشيد. لينك دادم

نوشته شده توسط حسام در March 9, 2007 05:06 AM

سلام . پیشنهاد عالیه حیف که یه کم دیره فقط . اگه لطف کنی یکی دو تا از نمونه کارا رو واسه من میل کنی من حتماً همکاری می کنم . فقط باید بیاد دستم حال و هوای کارایی که می خواین . ممنون و موفق باشی :)

نوشته شده توسط mahya در March 9, 2007 05:08 AM

با درود . از مطالب خوب وبلاگتان متشکریم.

خوشحال می شویم شما هم به جمع اعضای فعال پایگاه جامع اطلاع رسانی مدیران بپوندید تا به یاری هم در جهت هم افزایی و به اشتراک گذاشتن علم و تجربه و دانش مدیران دیروز و امروز و فردا سهمی هر چند کم در بالا بردن آگاهی در جامعه مان داشته باشیم .[گل]

نوشته شده توسط پایگاه جامع اطلاع رسانی مدیران ایران در March 9, 2007 05:19 AM

Done.

نوشته شده توسط رضا در March 9, 2007 05:26 AM

انجام شد!
http://pazh.blogspot.com/2007/03/blog-post_4008.html
در بالاترين هم لينك دادم.
اگر كسي مي‌تونه يه پتيشن تهيه كنه دست به كار شه. بايد گربه رو دم در حجله كشت!

نوشته شده توسط پژ در March 9, 2007 05:29 AM

سلام دوست عزیز می شه خواهش کنم که خلاصه ی از خبر و لینک را در سایت ما هم خودتان قراردهید ما خوشحال می شویم که در اطلاع رسانی این موضوع همراه شما باشیم .
فقط لطفا متن را به شکل گزیده وقابل فهم سریع برای مدیران تهیه بفرمایید باتشکر

نوشته شده توسط پایگاه جامع اطلاع رسانی مدیران ایران در March 9, 2007 05:43 AM

هنگامي که خودمان ريشه به تيشه فرهنگمان مي‌زنيم از ديگران چه انتظاري داريم، به دو مورد از صدا و سيماي ايران تنها در برنامه کودک دقت کنيد:
1- کارتوني به‌نام آلکس در برنامه کودک پخش مي‌شد که در مورد بچه فداکار و شجاع رومي بود که با پارتيان (سلسله اشکانيان که ايران را از سلطه بيگانگان بازمانده اسکندر نجات داد) وحشي و خونريز مي‌جنگيد و مردم مظلوم را شکست مي‌داد.
2- کارتون ديگري که محصول وطن و ساخت خودمان بود، درباره افراد نيکوکاري بود که با ستمگران مي‌جنگيدند. آدمهاي خوب پوشاکي شبيه اعراب داشتند و آدمهاي بد کاملا شبيه نقش برجسته‌هاي تخت‌جمشيد بودند.
به‌هرحال بر همت والاي شما درود مي‌فرستم و پيوند سايت را وبلاگم قرار دارم.

نوشته شده توسط پیشاهنگ در March 9, 2007 05:47 AM

با عرض پوزش بدلیل اشتباه تایپی
هنگامي که خودمان تيشه به ريشه فرهنگمان مي‌زنيم از ديگران چه انتظاري داريم،
به دو مورد از صدا و سيماي ايران تنها در برنامه کودک دقت کنيد:
1- کارتوني به‌نام آلکس در برنامه کودک پخش مي‌شد که در مورد بچه فداکار و شجاع رومي بود که با پارتيان (سلسله اشکانيان که ايران را از سلطه بيگانگان بازمانده اسکندر نجات داد) وحشي و خونريز مي‌جنگيد و مردم مظلوم را نجات مي‌داد.
2- کارتون ديگري که محصول وطن و ساخت خودمان بود، درباره افراد نيکوکاري بود که با ستمگران مي‌جنگيدند. آدمهاي خوب پوشاکي شبيه اعراب داشتند و آدمهاي بد کاملا شبيه نقش برجسته‌هاي تخت‌جمشيد بودند.
به‌هرحال بر همت والاي شما درود مي‌فرستم و پيوند سايت را وبلاگم قرار دارم.

نوشته شده توسط پیشاهنگ در March 9, 2007 05:55 AM

منم لینک دادم.فکر کنم به زودی بمبمون جواب بده

نوشته شده توسط اردشیر در March 9, 2007 06:11 AM

ما هم دستورات رو انجام دادیم...ممنون از زحماتت

نوشته شده توسط رضا در March 9, 2007 06:24 AM

لینک داده شد.

نوشته شده توسط الهه در March 9, 2007 06:28 AM

با تشکر از تدبیر جالبتون. من هم لینک دادم. یکی از بهترین راههای استفاده از بمب گوگلی هم در قسمت امضا (Signiture ) هستش... اگه بتونید این کار رو بکنید و لینک رو به امضایه خودتون در فورم ها اضافه کنید گوگل خیلی سریع تر این سایت رو ایندکس میکنه... موفق و پیروز باشید.

نوشته شده توسط پارسا بهرامی در March 9, 2007 06:28 AM

در ضمن برای اینکه گوگل سریعتر این سایتی که ساختیید رو به صفحات خودش اضافه کنه چند خط زیر رو در بین تگهای و اضافه کنید..موفق باشید در ضمن اگه برای طراحی سایت کمکی بخواهید در خدمت هستم

نوشته شده توسط پارسا بهرامی در March 9, 2007 06:49 AM

To: Warner Brothers Studios, 4000 Warner Blvd, Burbank, CA 91522
Your new movie called “300” opening on March 9th in theatres all over the United States and based on a graphic novel by Frank Miller portrays the battle of Thermopylae in which King Leonidas and 300 Spartans fight against Xerxes and his Persian army. Upon seeing the previews of this movie, it immediately becomes apparent that apart from the actual names used in it, the entire depiction of this battle is based upon fantasy. Nowhere among the historical data that remains of the time of Xerxes and ancient Persian empires, do we come across any reference that shows those kings and soldiers as monsters with body-piercing, armors, facial features and demonic behavior that seem to have sprung out from the dungeons of hell. The inaccurate and derogatory depiction of ancient Persians that according to all historical data conducted warfare with mastery and dignity, and looked nothing like science-fictional monsters, is a depiction of how movie studios and authors sacrifice historical accuracy for would-be profits.

The author Frank Miller and Warner Brothers Studios should understand that distorting historical data is unethical, and so is feeding ignorance to viewers and readers. Fantasy-like characters should not have names that are based on actual historical figures. Xerxes was one of the many revered and respected rulers of an ancient civilization the vestiges of which last to this day and are acknowledged by historians of all nations. He did not look like a creature out of a frightening bedtime story. Neither did his soldiers.

By all means depict important historical events, but take the trouble to visit a library and to do some research before you do so.

We, The Undersigned, consider the movie “300” an outrage and boycott it.

Sincerely,

نوشته شده توسط . در March 9, 2007 06:53 AM

لینک داده شد
www.4all.ir

نوشته شده توسط علی در March 9, 2007 06:59 AM

از اینکه می خوای نام ایران سالم بمونه، ممنونم
موفق باشی

نوشته شده توسط سهند در March 9, 2007 07:14 AM

سلام . ایول ، منم پیوند دادم . من عکساش رو دیدم . واقعاً شرم آوره ، در کتابهای تاریخی نوشته شده خشایارشاه شاهی خوش چهره ، خوش اندام و البته هوس باز بوده ، اما تصویری که اینها ارائه دادند ، بیشتر یادآور اورکهاست ! منم با شما موافقم ..

نوشته شده توسط تیرداد در March 9, 2007 07:15 AM

سلام
لینک داده شد
ممنون از این همه توجه شما
به امید موفقیت

نوشته شده توسط lمجید در March 9, 2007 07:17 AM

با كمال ميل انجام شد.
موفق باشي...

نوشته شده توسط آناهيد در March 9, 2007 07:19 AM

سلام من لینک رو توی وبلاگ قرار دادم !!ممنون

نوشته شده توسط hamed در March 9, 2007 08:14 AM

بادرود به مردم سرزمین آریایی:باز دروغ کثیف داستان پردازان بیگانه که مانند داستان افسانه ای اسکندر خطی برروی حویت فرهنگ وتاریخ باشکوه دوهزارو پانصدساله ماانداخته وباز تولیدفیلمی همچون300 که حویت اصلی مارا به زیرسوال برده است
توهینی به اجداد وخصوصأ کوروش کبیرکه استوره عدل (وعدالت سرزمین ما میباشد (ننگ برانان

نوشته شده توسط PASHA در March 9, 2007 08:24 AM

واقعاً مقصر اصلی کیه ؟
مقصر سازنده اینجور فیلمها نیستند بلکه به مشت آخوند کثیفی هستند که ایران و تاریخ ایرانی را به لجن کشیدند ، فکر کردی با بمب گوگل مشکل حل میشه، وا مصیبتا که ما کجای این دنیا قرار داریم !

نوشته شده توسط میهن دوست در March 9, 2007 08:34 AM

link kardam

نوشته شده توسط Ali 99 در March 9, 2007 09:00 AM

ما نیز اضافه نمودیم.

نوشته شده توسط Golkari در March 9, 2007 09:12 AM

ایول کار خیلی درسته
منم تو وبلاگ هامگذاشتم و به دوستان گفتم
http://sms20joke.blogfa.com/
http://persian365.blogfa.com/

نوشته شده توسط علی در March 9, 2007 09:21 AM

http://managerz.persianblog.com

manam link ro ezafe kardam

نوشته شده توسط امير در March 9, 2007 09:40 AM

http://managerz.persianblog.com

manam link ro ezafe kardam

نوشته شده توسط امير در March 9, 2007 09:40 AM

http://managerz.persianblog.com

manam link ro ezafe kardam

نوشته شده توسط امير در March 9, 2007 09:41 AM

سلام من لینک رو در وبلاگم قرار دادم امیدوارم دیگران هم اینکار رو بکنند

نوشته شده توسط Mohammad در March 9, 2007 10:10 AM

تا الان که من با ابزار سئو چک کردم تنها9تا سایت رو نشون میده که به این سایته لینک دادن اشکال از کجاست؟

نوشته شده توسط عماد در March 9, 2007 10:25 AM

سلام وممنون از حساسيتتان منهم لينك دادم

نوشته شده توسط rah در March 9, 2007 10:31 AM

Done!

نوشته شده توسط Anar در March 9, 2007 10:32 AM

لوگو ماهی جان پس کی شروع میکنی برادر! ما همه منتظریم!http://multimeter.blogspot.com

نوشته شده توسط محمد میرزائی در March 9, 2007 10:45 AM

دوستان عزیز توجه کنید که فقط با این اسم بزارید
300 the movie

نوشته شده توسط در March 9, 2007 11:01 AM

من تو وبلاگم لینک کردم.

نوشته شده توسط ایمان در March 9, 2007 11:07 AM

منم لينك دادم

نوشته شده توسط آيدا در March 9, 2007 11:14 AM

Aaghaa in jomleye "300 the truth" ro ye touri too website bezaar ke vaghti google mikonim in jomleh ro hadde aghal too javaabeh serach, site-et biyaad

نوشته شده توسط در March 9, 2007 11:22 AM

khob khodeam bezaar too weblog et digeh

نوشته شده توسط در March 9, 2007 11:23 AM

khob khodetam bezaar too webloget digeh

نوشته شده توسط در March 9, 2007 11:24 AM

سلام
خوشحال هستم که می بینم هنوز کسی هست که دلش برای گذشته ما می سوزه اما فراموش نکنید که اینا باید از این قبیل سناریو ها بسازن که بتونن بودجه 60 میلیونی بگیرن ،کسی نمیاد برای ابهت ایران باستان هزینه کنه مگر اینکه توش سودی داشته باشه ،من فکر میکنم ما باید ایران امروز رو تو دید مردم دنیا اصلاح کنیم که بعد اونا علاقه مند بشن به گذشته ما ، بعد خود به خود فیلم ها هم اصلاح میشن چون فیلم سازان میخوان که چیزی رو به ذهن مردم بدن که مردم دوست دارن مثل سینمای خودمون ،چطور میتونید توقع داشته باشید که تو شرایط کنونی الان از ایران خوب بگن یا بنویسن در حالی که همه ذهنیت ها علیه ایران وایرانی ها هست در نهایت هرچه زحمت بکشیم بگیم بابا ما در گذشته کسی بودیم ،بهمون میگن که بودید اما الان چه هستید ،بهتر آدم تو رانندگی همش تو آینه عقبو نگاه نکنه وگرنه تصادف میکنه این تصادفات هروز واسمون داره بیشتر میشه پس فکر الان باشیم پس کنار بمبارون فرهنگسازی کنیم و اول از خودمون شروع کنیم

نوشته شده توسط کورش در March 9, 2007 11:24 AM

به اون پتیشن هم لینک بده تا ملت برن امضا کنن

نوشته شده توسط سرزمین رویایی در March 9, 2007 11:30 AM

به اون پتیشن هم لینک بده تا ملت برن امضا کنن

نوشته شده توسط سرزمین رویایی در March 9, 2007 11:31 AM

It would be good to have something on YouTube too. If you google on "300 the movie" the link to the YouTube is on the first page.

نوشته شده توسط Ashkan در March 9, 2007 11:35 AM

فیلم 300 رو من آپلود کردم به موقع برای همه میزارم ببینند تا به عمق فاجعه پی ببرند به زودی آدرسش رو در وبلاگم قرار میدم .

نوشته شده توسط علیرضا شیرازی در March 9, 2007 11:36 AM

سلام
مطلبتان را میهمان آمپلی فایر کردم
موفق باشید

نوشته شده توسط مریم افتخاری در March 9, 2007 11:47 AM

بابا اینم یه فیلمه مثل فیلمای دیگه. این همه تعصب نداشته باشین رو ایرونی بودنتون. به قول برنارد شاو "تا وقتی که حس میهن پرستی تو آدما وجود داره، دنیا هیچ وقت صلح رو به خودش نمی بینه." خشایارشاه هم نرفته بوده اونجا فوتبال که! هرچی آدم جلوش بوده رو می کشته همونطور که آخر تمام اسپارتانها کشته میشن. اگه به تاریخ اعتراض دارین که غلط نوشته شده، برید یه تاریخدان بیارید بحث کنه راجع به موضوع (مثلا نشون بدن که هرودوت در چندین مورد دیگه هم پرت و پلا گفته). اگه به طرز نشون دادن ایرانیها اعتراض دارید، عینک ایرانیتونو بردارید به چشم یه فیلم که برگرفته از یه کتاب کمیک هست نگاش کنید. اونوقت می بینید که همه کسایی که دارن میرن این فیلم رو ببینن، از جنبه هنری و جلوه های ویژه نگاش می کنن نه از لحاظ تاریخی. در ضمن صفحه ویکی پدیای این فیلم رو هم نگاه کنید. اگه کسی مستند خوبی داره اونجا اضافه کنه که حداقل چند نفر ببینن.

نوشته شده توسط StormRunner در March 9, 2007 11:55 AM

یه بمب گوگلی برای احمد نژاد و... هم درست کنید
به نظر من تخریب چهره ایران توسط ایشان بیشتر از این فیلم ها هستش

نوشته شده توسط فرزند ایران در March 9, 2007 11:57 AM

درود بر شما لینک داده شد

نوشته شده توسط azad در March 9, 2007 12:02 PM

لطف کنید بحث رو خراب نکنید اینجا فقط هدفش در مورد فیلم 300 هست
با تشکر

نوشته شده توسط در March 9, 2007 12:26 PM

salam man nmegam ke nesbat be in amr be tafavot bashed ama ma vaghte khomon takht jamshed ki male khodmon sad mesazim kinaresh
va tarikh ma inho 27 ya28 sale ke shroe shode
che entzare az khargea dared

نوشته شده توسط salar در March 9, 2007 12:27 PM

You can reach many Iranians through
Orkut. I have many people in my friends list that I don't have their email address.

نوشته شده توسط در March 9, 2007 12:28 PM

ایده خوبیه، یک چیزی یادمه از گوگل خوندم که یک کاری کرده بودند برای جلوگیری از گوگل بامب، مثلاً الان دیگه این بمب مربوط به بوش
"failure"
کار نمی کنه.
اینجا نوشته
Google Bomb and Automatic Defusing

نمی دونم میشه هنوز بمب ساخت به شیوه قبلی یا نه. به هر حال من هم لینک دادم

نوشته شده توسط پیمان در March 9, 2007 12:31 PM

لینکی که تو کامنت بالا دادم کار نمی کنه،
این جا می گذارمش
http://searchengineland.com/070125-230048.php

نوشته شده توسط پیمان در March 9, 2007 12:32 PM

به نظر من چرا باید ناراحت شوید خوب یه بار جناب خشایار شاه شما خواسته به یونان حمله کنه که شکست خرده وافتضاح بار آورده مثل خیلی از افتضاحات شما حالا فیلم آن را ساختند شما ناراحت میشین خوب کوروش وداریوش واین خشایار خان همین ها بودند دیگه..............

نوشته شده توسط تورک اوغلو در March 9, 2007 12:34 PM

ایده ء جالبی بود. هم به نوشته ات لینک دادم و هم به وبسایتی که ساختی. اگر یادت باشه خبر اول شدن اون یکی بمب گوگلی رو من بهت دادم! امیدوارم این یکی هم اثر کنه. شاد باشیريال امیر

نوشته شده توسط امیر در March 9, 2007 12:35 PM

دوست گرامی
از قدمی كه برای وطن برداشتيد سپاسگزارم.
پيشنهاد می كنم در وب سايت ( و در متن ابتدايي) به موارد مربوط به تمدن ايران باستان، مثل بيانيه حقوق بشر كوروش كبير،...، در سايت WIKIPEDIA لينك بدهيد. مشتاقانه در انتظار آمدن وب سايت شما هستم.
با سپاس. زنده باد ايران ما. پروردگار يارتان. هموطن شما

نوشته شده توسط Mohammad در March 9, 2007 01:01 PM

I agree with you 100%. We need to do something before the whole American community turns against Iranian people again, like what happened during the hostage time.

نوشته شده توسط Zohreh در March 9, 2007 01:22 PM

منم لینکیدم

نوشته شده توسط علی در March 9, 2007 01:22 PM

انجام شد

نوشته شده توسط عماد حیدری در March 9, 2007 01:31 PM

سلام
دستت درد نكند
من هم لينك دادم و از طريق ايميل هم نشرش دادم تا لينكها بيشتر شوند

نوشته شده توسط عليرضا مجاهدي در March 9, 2007 01:33 PM

عاليه ... حتمن اين كارو كيكنم

نوشته شده توسط hamed در March 9, 2007 01:43 PM

ای بابا این حرفا چیه؟ به حال من و تو چه فرقی می‌کنه .مگه تا به الان از این برنامه‌ها نبوده. ول کن بابا بگو پول کجاست شب عیدی

نوشته شده توسط فرشاد آنلاین در March 9, 2007 01:50 PM

ماموریت انجام شد!:)

نوشته شده توسط Golmaryam در March 9, 2007 01:54 PM

ماهم لینک دادیم امیدوارم موفق بشیم

نوشته شده توسط patt در March 9, 2007 01:58 PM

من فکر می کنم بهتر هر چه سریع تر یک سری مطلب توی سایت گذاشته بشه.

نوشته شده توسط HAMID در March 9, 2007 01:58 PM

aham.!

نوشته شده توسط Agh Teymoor در March 9, 2007 01:59 PM

امیدوارم حالت خوبه پیش بیاد!لینک موردنظر اینزرت شد

نوشته شده توسط امیر در March 9, 2007 02:03 PM

سلام. هم به این صفحه لینک دادم هم به کاری که گفتین عمل کردم.

نوشته شده توسط جلال افشار در March 9, 2007 02:28 PM

کاش میشد یک ایرانی سرشناس و مورد اعتماد یک حساب بانکی درست میکرد وایرانیهای سراسر دنیا به این حساب پول میفرستادند .بعد از یک کارگردان بزرگ دنیا میخواستن فیلمی در مورد ایران باستان با حضور هنرپیشه های معروف درست کنه.

نوشته شده توسط مهدی در March 9, 2007 02:44 PM

منم لينك دادم. البته پيج رنك من در گوگل صفر هست. نمي دونم آيا كارم تاثيري داره يا نه.

نوشته شده توسط مهدي در March 9, 2007 02:45 PM
نوشته شده توسط ehsan در March 9, 2007 03:24 PM

man alan link midam.

نوشته شده توسط neda در March 9, 2007 03:28 PM

ای ول همینه! کارتون درسته! ادامه بدید! !

نوشته شده توسط [,جوناتان در March 9, 2007 03:32 PM

hastam.
link ham mige hast!

نوشته شده توسط Kaghazi در March 9, 2007 03:44 PM

سلام.
به سایت لینک داده شد!

نوشته شده توسط لرد کاوی در March 9, 2007 03:53 PM

سلام
من هم لینک دادم:
http://pajoohande.blogfa.com/post-35.aspx
با قرار گرفتن بیانیه حقوق بشر کوروش در سایت هم شدیدا موافقم.
ضمنا مثل اون دفعه ایه ! (پرژن گالف) لحظه به لحظه گزارش بدید که الان در کجای گوگل هستیم

نوشته شده توسط پژوهنده در March 9, 2007 04:18 PM

I agree with you 100%.

نوشته شده توسط Ali Fakhimi در March 9, 2007 04:32 PM

too little, too late, to ham kheili khari ageh beri in film ro bebini, ye matn e koutah az dastan e vaghei ba chand t ax e vaghie az nahveye lebas poushidan e iran e ghadim dorost kon o befrest be hameye e-mailha, etc.
...

نوشته شده توسط ali در March 9, 2007 04:51 PM

wonderful,good luck....

نوشته شده توسط در March 9, 2007 04:56 PM

edameh:
facts: 1-Iran won the war and put fire into Athena, 2-Most probably, the population of whole world at the time was less than a few million, how could Iranian have a 1M army? 3-Mobilization of a huge army from heart of the Middle east to Europe , 2500 years ago (and even now), needs nothing but courage, discipline and pride, they were not savages but most civilized men of their era 4-For the detail on old fashion Iranian clothing look at references 5- (add something you know more or some photo, and send to all friends)

نوشته شده توسط ALI در March 9, 2007 05:01 PM

so: doust aziz, har ja ke hasti, matn e bala ro be dousta forward kon, ageh mitouni ba ax, va az in film khejalat nakesh, chera ke vagheiat gheyr az in boud (albateh alan taghriban montabagh e ba vagheiat :D )

نوشته شده توسط ali در March 9, 2007 05:04 PM

لینک شما را افزودم

نوشته شده توسط آرین در March 9, 2007 05:07 PM

baraye sitetoon az akshaye mooze melli estefade konid ( be oonha link bedid ) .. ya age be moose name bedid , shayad betoonim ye kari konim ke ye safhe dar oon besazim o shoma linkesh ro bezarin to sitetoon. man tarahe site moose hastam, moteasefane ghesmate ingilisiye site ke man tarahi karde boodam, be dalayele fanni nabood shode... va ba'd az oon be elate dooriye man ( dar canada ) va hezar o yek moshkele kaghaz bazi , hanooz eghdami baraye behtar kardane site soorat nagerefte.

malahat

نوشته شده توسط malahat در March 9, 2007 05:22 PM

لینک در صفحه ی اول و یک صفحه ی لینک جداگانه افزوده شد.

نوشته شده توسط آرین در March 9, 2007 05:42 PM

وبلاگ من در پيته! ولی پيج رنک خوبی تو گوگل داره! (4) واسه همين
تو آپديت بعدی حتماً بهش لينک ميدم

نوشته شده توسط kourosh در March 9, 2007 05:55 PM

baba khaak bar saretoon. khey mikhaynd dast az alafee bardareed.

Hey in inoo goft logo in bezareem. hey on onoo goft logo oon ro bezareem. Vagean ensanhayeh ahmagh va kodanee hasteed. hamoon 300 vagean layegetoon hast.

نوشته شده توسط khaak در March 9, 2007 05:56 PM

Manam ino gozashtam .. dame hamatoon garm

نوشته شده توسط Hesam Tj در March 9, 2007 06:16 PM

I agree with you 80%.

نوشته شده توسط alireza در March 9, 2007 06:19 PM

karet khob be nazar miad.omidvaram betonim kari konim.link ro gozashtam

نوشته شده توسط iranyazad در March 9, 2007 06:25 PM

با توجه به تجربه قبلی فکر میکنم جواب بده بهر حال هر کاری از دستمون بر میاد باید انجام بدیم

نوشته شده توسط امیر در March 9, 2007 06:29 PM

Done and I also wrote to WB and told them I wont spend my money on their future movies

نوشته شده توسط winston در March 9, 2007 06:44 PM

done!

نوشته شده توسط موسیقی... در March 9, 2007 07:05 PM

دوست گرامی چرا فکر می کنید پیش از دانستن آن که محتوای صفحه چیست به آن لینک بدهیم؟ اگر یک صفحه پر از آگهی های پورن آم جا سبز شد چه؟
پوزش می خوام، من شما را دوردور می شناسم و مشکلی نمی بینم، قصدم این هست که غلط بودن روش کار را متذکر بشم.

نوشته شده توسط در March 9, 2007 07:06 PM

منم لینک دادم... شاید اگه به پدرم هم ایمیل میزدی یه کاریکاتوری چیزی اماده میشد... www.abdicartoon.com

نوشته شده توسط بهزاد عبدی در March 9, 2007 07:14 PM

What a luky other countries that we are only persian ... imagin if we were German

نوشته شده توسط Hesam در March 9, 2007 07:15 PM

بسمه تعالي
با سلام به محضر منجي عالم بشريّت صاحب العصر و الزّمان و
با سلام به همه ي علاقه مندان به هنر و علم و دانش
عزيزان شما که دنيارو اينقدر قشنگ ميبينيد و به زيبايي اون هم با کار هنري و علمي خودتون اضافه ميکنيد آيا آخرت و دنياي ابدي خودتون رو هم زيبا کرديد و به فکر هستيد از شما هنر مندان بعيده که به فکر نبوده باشيد
بنده ميخوام عرض کنم که يه مقدار به فکر شکاف طبقاتي عظيمي باشيد که در جامعه ايران امروز ما پيش اومده و چهره ي کشور ما رو داره خراب ميکنه بياييد به فکر باشيم و با خلاقيّتهاي خودمون در رفع اين شکاف طبقاتي بکوشيم
شما که کاريکاتور ميکشي و شما که نقّاشي ميکشي بيا و کاري کن که براي آخرتت بمونه و آخرت خودت رو هم آباد کرده باشي
بياييد از زشتي برق ماشيني بگوييم که در کنار برق چشم اشک آلود کودک فقير باشه
بياييد از تلخي حلوايي بگوييم که در کنار گرسنه و بيچاره اي خورده بشه
بياييد از چروک و لجنمال بودن لباس فاخري بگوييم که از ظلم و ستم به تن شده باشه
بياييد از سختي لحظاتي بگوييم که مردي شرمنده از خانواده روي برگشتن به خانه را ندارد
بياييد از غير قابل تحمّل بودن گريه ي طفلي بگوييم که مادرش را مخاطب ساخته ميگويد مامان چرا برام عيدي نخريدي مگه منو دوست نداري و غيره
بياييد از
لطفا ادامه ي مطلب را در وبلاگ بخوانيد
ممنونم که تحمّل کرديد

نوشته شده توسط حسين در March 9, 2007 08:14 PM

It's done

نوشته شده توسط python در March 9, 2007 08:28 PM

من فیلم رو نزدیک به یک ماه پیش در جشنواره فیلم برلین دیدم ، واقعا هم دردناک بود. احساسم رو هم همون شب در بلاگم نوشتم !! من هم بعد دیدن 300 خیلی به این فکر کردم که چه کاری از دستمون برمیاد که خوب طبیعتا زیاد نبود چون همشون احتیاج به سرمایه و حمایت و نفوذ داره که من نداشتم !! تنها کاری که از دستم بر اومد این بود که با یکی از اعضای کمپانی برادران وارنر حرف بزنم و دوستانه اعتراض کنم !!!! با این کارت موافقم به شرط اینکه دور از عصبیت و کینه باشه !! دو احساسی که بلافاصله بعد دیدن فیلم شراغ آدم میاد!! و این عالیه اگر مجموعه ایی از کمیک استریپ های خوب راجع به ایران درست بشه

نوشته شده توسط Ehsan در March 9, 2007 08:39 PM

من هم وبلاگم مثل خیلی های دیگه رنکی نداره ولی شاید بتونه همون یکی دو نفری که میخوننش رو جلب کنه!!

نوشته شده توسط kourosh در March 9, 2007 09:17 PM

خسته نباشید. لینک دادم.

نوشته شده توسط شاهين در March 9, 2007 09:39 PM

آقا ای ول، دمتون گرم، دستتون درست. ما هم بهتون لینک دادیم!!!

نوشته شده توسط haji washington در March 9, 2007 09:53 PM

من به عنوان کوچیکترین ایرانی از تمام شما در هر جای دنیا میخوام که به شدیدترین لحن ممکن اعتراض خودتون رو به این کمپانی ، کارگردان و نویسنده این فیلم اعلام کنید

این دو ایمیل کمپانی وارنر :
legal@wb.com
privacy@wb.com

این شماره تماس و آدرس این کمپانی :
Warner Warner Bros . Online Inc
4000 Warner Blvd
Bldg. 505
Burbank, CA 91505

Tel: 001 818 977 0018
Fax: 001 818 977 5523

این ایمیل نویسنده روانی فیلم 300 :
comments@howstuffworks.com

اینم از سایت رسمی این فیلم :
http://300themovie.warnerbros.com

نوشته شده توسط بهمن در March 9, 2007 10:18 PM

پیوند داده شد.

نوشته شده توسط مطهره در March 9, 2007 10:31 PM

لینک خودتون در صفحه اصلی وبلاگتون مشکل داره!!!!!

نوشته شده توسط ا م ی ن در March 9, 2007 10:40 PM

غصه اینکه چرا این فکر زودتر به سرت نزد رو نخور .. فیلم تازه از هفته اول آپریل در اروپا اکران میشه !!

نوشته شده توسط Ehsan در March 9, 2007 10:42 PM

ba salam
khosha be ghirat va vatan dosti shoma vezarat ershad ke felan khab ast va zamani bidar misheh ke kar az kar gozashteh. zendeh va payandeh iran

نوشته شده توسط سعید در March 9, 2007 10:57 PM

Ba sallam wa omidde movafaghiyate shoma dar ghadami ke baraye bi etebar kardane in film barmidarid. dar haghighat bakhshi az in majaraye tarikhi tahrife an mibashad .Fekr mikonam ke hamvatanane besyari az tarhe shoma esteghbal konand . Shakhsan fekr mikonam ke besyar bejast ke hanmegi eterazeman ra be gooshe Company sazandehye film berasanim ,zemnan man fekr mikonam khoob bashad ke dar in khosoos ba dolat wa mardamoe YUNAN ham sokhan gooim . Man be 4 zaban sohbat mikonam ke yeki az anha YUNANIST wa fekr mikonam kheili tassir dashte bashad ma be YUNANIAN in mored ra etella dahim . Man ham be nobreye khodam waghti trailer film ra didam , ba khod kalanjar raftam ke khodaya in che nasibist mara az tarikh ?? Che mishawad kard ?? Bayad istad wa sokhan goft,eteraz eteraz eteraz....

نوشته شده توسط Nader در March 9, 2007 11:49 PM

من يك سري ادله‌ي ساده مبني بر اشتباهات فاحش فيلم تهيه كردم. كسي مي‌تونه تر و تميز ترجمه‌اش كنه و در يك سايت معتبر به عنوان نقد قرار بده؟

نوشته شده توسط پژ در March 10, 2007 12:00 AM

man ye rapere ghabelam va vase kheilia text neveshtamo oona khoondan , ye disstrack midam kale hamashoon bekhabe hala bebinin?
mozzoe filmo mikoobam va dar eine hal be zabane english ham chand jomlei mikhoonam ta hame harfemaro befahman

نوشته شده توسط zed bazi در March 10, 2007 12:05 AM

مرسی ! عالی بود ... لینکش رو هم گذاشتم ....

نوشته شده توسط ریزگول در March 10, 2007 12:18 AM

www.karzar.blogfa.com
www.shahinshahr.parsibox.com

نوشته شده توسط amir در March 10, 2007 12:24 AM

ما هم لینک دادیم. دستت درد نکنه.ـ

نوشته شده توسط wellgard در March 10, 2007 12:24 AM

با سلام، لينک داده شد

نوشته شده توسط اسماعيل نوری علا در March 10, 2007 12:36 AM

Done. good idea

نوشته شده توسط ماچه زرافه در March 10, 2007 01:05 AM

موافقم

نوشته شده توسط سعيد در March 10, 2007 01:18 AM

sallam, khili khobe, amma hanooz khodeton bein site link nadaid, dar sorati ke be site asli film link dadid, lotfan tashih konid

نوشته شده توسط ye azari vatanparast در March 10, 2007 01:29 AM

در بين سايتهاي دات اينفو الان تو گوگل هشتم هستيم.

نوشته شده توسط مهدي در March 10, 2007 01:47 AM

من هم.

نوشته شده توسط فیروزه در March 10, 2007 01:48 AM

This is nothing but a marketing scam.

نوشته شده توسط در March 10, 2007 01:53 AM

سلام
این کار شما خیلی غیر حرفه ای هستش!
البته شما یک گرافیست هستید و من از شما انتظاری ندارم. مخصوصا که تجربه خلیج فارس موفق بوده و شما هم فکر میکنید که اینبار هم موفق میشید! اما این بار یه اشتباهاتی کردید!
اولا که گوگل دیگه گول نمی خوره. چرا فکر میکنید که روشی که پارسال جواب داده الآن هم جواب میده؟ اگه وگاینجور بود که گوگل , گوگل نمیشد! اون سیستم های جدیدی رو به کار میبره که دیگه بمب نشه و لینک تنها فایده نداره! شما باید توی اون سایت مطلب بذارید و اصول SEO رو رعایت کنید.در ضمن سایت هایی هم که لینک میدن باید مطلب مربوط به این فیلمو بذارن و اونم به انگلیسی.
و دوما اینکه این لینک:
http://www.google.com/trends?q=300,300+the+movie
واضح و گویا میگه که
شما مسیر رو دارید اشتباه میرید.

نوشته شده توسط mojtaba در March 10, 2007 01:56 AM

Hear! Hear!
DONE!

نوشته شده توسط نخودی در March 10, 2007 02:00 AM

اول باید ازتون تشکر کنم به خاطر این حرکت جالب و مفید. ( منم خیلی امیدوارم) ولی راستش از یه چیز خیلی تعجب کردم. اونم اینکه به نظر من بدیهی ترین و ساده ترین حرکت اعتراضی که میشه در مقابل این افتضاح انجام داد، تحریم خود فیلمه. کاری که بنده و عده زیادی از ایرانی هایی که اینجا توی ونکوور میشناسم، داریم انجام می دیم. به نظر من این حرکت شما در کنار این حرفتون : "اصلا من خودم جزو اولین نفرهایی خواهم بود که میرم این فیلم رو ببینم." بدترین شکل نقض غرض خواهد بود. چون این اولین قدم در تایید فیلم خواهد بود ، چیزی که همه ما دقیقاً عکسشو می خوایم.

از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت می کنم

نوشته شده توسط سلیم در March 10, 2007 03:06 AM

سلام
جركتِ قابلِ تحسيني را اغاز كرده‌ايد و البته راهِ زيادی همه‌مان در پيش داريم. ممنون. من به شما در اين يادداشت و وب‌سايت لينك داده‌ام و البته يادداشتی كوچك هم نوشته‌ام. بايد كارِ بيش‌تري كرد.
يا علي!

نوشته شده توسط ميلادِ اكبرنژاد در March 10, 2007 03:20 AM

سلام
من نمی دونم شما ها فیلم kingdom of heaven رو دیدید یا نه تو این فیلم سپاه مسلمانان رو نه خوب نشون داده و نه بد .
فقط روایت تاریخ کرده من با کار خشایارشاه موافق نیستم ولی کارگردان می تونست فقط تاریخ رو بدون دست کاری روایت کنه
وقتی فیلم پادشاهی بهشت( ؟ ) رو دیدم نه بابا اگه بخوان می تونن بی طرف روایت کنن
در هر صورت من که این فیلم رو نمیبینم ولی قلبم خیلی از این همه بی عدالتی به درد اومد.

نوشته شده توسط در March 10, 2007 03:22 AM

من هم لینک دادم.

نوشته شده توسط الف.میم در March 10, 2007 03:39 AM

من چون سابقه مثبت شما را در وبلاگستان می دونستم لینک دادم....ولی خوب بهتر بود اون صفحه درست شه بعد چنین پیشنهادی می دادین

نوشته شده توسط محمد جواد شکری در March 10, 2007 03:44 AM

بيا چك كن. ما هم لينك داديم.

نوشته شده توسط آميرزا در March 10, 2007 03:51 AM

ki maro be inja resoond ke reshadathaye pedaranemoono ke zire khak khabidano be bazi begiran???!!!

نوشته شده توسط kian در March 10, 2007 03:52 AM

ki maro be inja resoond ke reshadathaye pedaranemoono ke zire khak khabidano be bazi begiran???!!!

نوشته شده توسط kian در March 10, 2007 03:54 AM

خیلی بی شعورن موفق باشید

نوشته شده توسط الهه در March 10, 2007 03:58 AM

با سلام
تار نماي ذوالقرنين
http://zulqarnain.persianblog.com/
به صفحه مورد نظر شما لينک داد
همچنين لينک مورد نظر در گنجينه نقد پورپيرار وارد خواهد شد

نوشته شده توسط ايران در March 10, 2007 04:12 AM

به نظر من بهتره سايت 300 رو هكش كنيد.مردونه وار برين جلو بهتره

نوشته شده توسط منوچهر در March 10, 2007 04:22 AM

ما هم لينک داديم

نوشته شده توسط علی در March 10, 2007 04:23 AM

pasokhe shoma dar webloge man amade . AYA ASLAN BAYAD BA FILME SISAD KARI BEKONIM ???!!!

نوشته شده توسط soheil در March 10, 2007 04:32 AM

من هم لینک بمب رو گذاشتم
دیروز به یک پزشک هم گفتم که ویکی پدیا هم میتونه تو این قضیه کمکمون کنه

نوشته شده توسط زیر خط IT در March 10, 2007 04:44 AM

حرکت خوبیه. من هم یه نقد بر ضد فیلم تو imdbنوشتم(البته فیلم رو هنوز ندیدیم!) و گفتم که این فیلم تحریف تاریخه و سندیت تاریخی نداره ....
آدرسِ مطلب اینه
http://imdb.com/title/tt0416449/usercomments-164
امیدوارم حرکتتون موفقیت آمیز باشه.

نوشته شده توسط ونداد ااوندی پور در March 10, 2007 04:47 AM

حرکت خوبیه. من هم یه نقد بر ضد فیلم تو(آی.ام.دی.بی) نوشتم(البته فیلم رو هنوز ندیدیم)
و گفتم که فیلم در کل تحریف تاریخه و... .آدرسِ مطلب اینه
http://imdb.com/title/tt0416449/usercomments-164
امیدوارم حرکتتون موفقیت آمیز باشه.

نوشته شده توسط ونداد ااوندی پور در March 10, 2007 04:53 AM

کارت بسیار زیباست
لینک دادم
www.barr_am.persianblog.com

نوشته شده توسط مهدی در March 10, 2007 04:55 AM

با سلام و ممنون از کارت. لینک دادم.

نوشته شده توسط علی در March 10, 2007 04:56 AM

Please pay attention!
The most important place for the movie rating is the website www.IMDB.com , people rank the movies and this ranking is one of the most important information for movie lovers!!Now the movies score is 8,4 which is veryyyyy high!! please go to this website, register (takes 1 min) and then vote for the movie to take it down!!!
This is very imporant!!

نوشته شده توسط Sam در March 10, 2007 04:58 AM

خسته نباشی و ممنون به خاطر همه‌ی پیگیری و وقت گذاشتنت. امیدوارم همه کمک کنن تا این کار به نتیجه برسه. من هم لینک دادم.

نوشته شده توسط ساعت شنی در March 10, 2007 05:04 AM

امیدوارم که کارتون با موفقیت همراه باشه، هرچه زودتر سایت روآماده کنین که مخاطب با سایت خالی روبرو نشه!

نوشته شده توسط hamed در March 10, 2007 05:09 AM

سلام به همه :

من به عنوان یه ایرانی تا اونجا که میتونستم به بمب سایتی لینک دادم امدوارم ایرانی هایی که هنوز توی وجودشون شرافت و اصالت ایرانی باقی مونده با این نیرنگ کثیف مبارزه کنن چو ایران نباشد تن من مباد.
بهروز از کرمانشاه

نوشته شده توسط بهروز در March 10, 2007 05:12 AM

سلام مجدد
منم لینک دادم به سایت

نوشته شده توسط امیر در March 10, 2007 05:22 AM

من هم لينك دادم

نوشته شده توسط سعيد در March 10, 2007 05:46 AM

Thank you
I put it's link in my webblog

نوشته شده توسط pouria در March 10, 2007 05:48 AM

etefaghe kheili khubie ke maha (hadeaghal)be fekr oftadim ta joloye gushei az in tahrifaie tarikhi ro begirim,man naghash nistam.naghashim ham hich tarifi nadare ama hazeram har kari ke az dastam bar miad ro anjem bedam

نوشته شده توسط elmira در March 10, 2007 05:59 AM

لینک دادم. هم به این فیلم هم خلیج فارس.

نوشته شده توسط در March 10, 2007 06:01 AM

لینک دادم. هم به این فیلم هم خلیج فارس.

نوشته شده توسط صورتگر در March 10, 2007 06:06 AM

link dadam,har kari az dastam bar biad anjam midam

نوشته شده توسط elmira در March 10, 2007 06:11 AM

به عنوان یک عضو کوچیک از خانواده هنر حتما این کار رو می کنم ...

نوشته شده توسط شهرام در March 10, 2007 06:26 AM

http://imdb.com/title/tt0416449/usercomments?filter=hate
با دادن نظرات مثبت به نقدهایی که در این قسمت بر علیه فیلم 300 اومده(بخصوص نقدهایی که بچه های ایرانی بر ضد فیلم نوشتن)،اون نقدها جزو نقدهای پرخواننده و پرطرفدار سایت (آی.ام.دی.بی)(البته در قسمت نقدهای خوانندگان)میشه و بیشتر در معرض دید کسانی که درباره فیلم در این سایت سرچ میکنن قرار میگیره. بچه هایی که میتونن انگلیسی بنویسن می تونن در این سایت مهم سینمایی ثبت نام کنن و نقدهاشون رو درباره فیلم بنویسن . بهتره بیشتر رو غیرواقعی بودن داستان و اینکه این فیلم تاریخ رو تحریف کرده تاکیده بشه.

http://imdb.com/title/tt0416449/usercomments?filter=hate

نوشته شده توسط ونداد الوندی پور در March 10, 2007 06:32 AM

لینک داده شد

نوشته شده توسط ms در March 10, 2007 06:36 AM

این رو هم اضافه کن ...
www.300movie.blogfa.com

نوشته شده توسط NAKOOT در March 10, 2007 06:41 AM

من هم لينك دادم

نوشته شده توسط alno در March 10, 2007 06:45 AM

این رو هم اضافه کنید ...
www.300movie.blogfa.com

نوشته شده توسط NAKOOT در March 10, 2007 06:46 AM

من هم لينك دادم

نوشته شده توسط cafeweblog در March 10, 2007 06:49 AM

منم لینک دادم

نوشته شده توسط محمد در March 10, 2007 07:18 AM

دوستان لطفا در این سایت ثبت نام کنید و حداقل امتیازو به ابن فیلم بدین این سایت معتبره و مهمه که این کارو انجام بدید امتیاز 1 از 10 که حداقل امتیازه رو به فیلم بدین .
موفق باشین .
بهروز www.IMDB.com
www.IMDB.com www.IMDB.com www.IMDB.com

نوشته شده توسط بهروز در March 10, 2007 07:22 AM

من یک طرح برای سایت فرستادم اگه نرسیده بگید دوباره بفرستم.امیدوارم بمب کار کنه توی وبلاگم لینک دادم به سایت
پیروز باشید

نوشته شده توسط saber bostani asl - sba در March 10, 2007 07:24 AM


دوستان عزیز.
این مثل بازی فوتبال است.شما رفتید جلو گل بزنید حسنی رو گذاشته اید دفاع.
اوون هم نامردی نمی کنه وفرت وفرت بخودمون گل لایی
می زنه.
این هم وبلاگ حسنی
نوروز ، عید مجوس
http://nazaratdini.maktoobblog.com/

نوشته شده توسط آوا در March 10, 2007 07:39 AM

ای ول. هنوز خیلیها تو دنیا فکر می کنن ما تو خیابونامون شتر داریم. با این قضیهء 300 تکمیل می شیم دیگه!
موفق باشی و باشیم.

نوشته شده توسط ! me در March 10, 2007 07:40 AM

اینکه هر کی به سایت شما لینک داد شما هم به اون لینک بدین کار درستی نیست. به دلیل اینکه رنک سایت رو بالا نمیبره. به نظر میرسه نمره ای که گوگل به هر سایت میده به این بستگی داره که لینک یک طرفه باشه. اینجوری مشخص میشه که سایت لینک داده شده مهم بوده. وگرنه چیزی بیش از تبادل لینک نبوده.

نوشته شده توسط مسعود اسدپور در March 10, 2007 07:47 AM

دوستانی که میتونن و در طراحی فلش حرفه ای هستند می تونن فلش های مرتبطی برای این موضوع آماده کنند.این یه پیشنهاده

نوشته شده توسط saber bostani asl - sba در March 10, 2007 07:48 AM

Done.

نوشته شده توسط آرش در March 10, 2007 08:06 AM

لینک دادم عزیز.

نوشته شده توسط سوشیانت در March 10, 2007 08:19 AM

من هستم

نوشته شده توسط بابک در March 10, 2007 08:24 AM

با تشکر از تلاش و همت شما، بنده هم لینک دادم

نوشته شده توسط محمد در March 10, 2007 08:34 AM

بابا باز هم دارین حقه میخورین. اصل داستان لشکرکشی خشایارشا به یونان یه دروغ خنده داره. جهودا این جوری میخوان یه دروغو که خودشون ساختن به دنیا قالب کنن.

نوشته شده توسط عمو ÷یام در March 10, 2007 08:37 AM

http://www.iscanews.ir/fa/ShowNewsItem.aspx?NewsItemID=84565
گوگل بمب های گوگلی‌ را خنثی‌ می‌ کند.

نوشته شده توسط حسين در March 10, 2007 08:45 AM

دوستان من... به خودمون بیایم...در کلوب موفقیت و وبلاگ کلبه سفید لینک شد

نوشته شده توسط ساکن کلبه سفید در March 10, 2007 08:51 AM

با سلام .موفق باشید لینک شد.

نوشته شده توسط پنجره در March 10, 2007 09:25 AM

The mony has to be from terorism sourse to make a such film againest a very big world sivilasation.We have to be very catefull as a very high qualified nation during the whole history of human been.

نوشته شده توسط javad در March 10, 2007 09:26 AM

باسلام لینک شد.موفق باشید

نوشته شده توسط پنجره در March 10, 2007 09:28 AM

done

نوشته شده توسط nimshab در March 10, 2007 09:29 AM

به تهیه کنندگان فیلم 300 خسته نباشید و دست مریضا می گم . هالی وودی ها خوب حال شما فارسها را گرفتند تا شما باشین آذریها و سایر اقوام دیگه را پست به حساب نیارین.
به امید حمله آمریکا به جمهوری اسلامی و جدا شدن آذربایجان وخلاص شدن ما آذریها از دست شما فارسها .
یاشا سین آذربایجان جنوبی

نوشته شده توسط در March 10, 2007 09:33 AM

لینک شد. تا حالا چند نفر لینک دادن؟

نوشته شده توسط adib در March 10, 2007 09:40 AM

پیشنهاد خیلی خوبی دادید
من لینک رو به وبلاگم اضافه کردم

نوشته شده توسط امین در March 10, 2007 09:44 AM

done, too

high regards

نوشته شده توسط انیس (از وبلاگ پرده شیشه ای) در March 10, 2007 09:47 AM

salam, man hamin alan tooye wikipedia ye safhe bara "300 the movie" sakhtam ke matne hamoon safheye 300themovie.info shoma ro gozashtam. chize digei hanooz peyda nakardam bezaram ya ezaafe konam. hamoon ebarate tooye cotation ro search konin dar miad. lotfan age taghyiri khastid bedin behesh ya behem begin. va tooye weblogetoon ham benevisin har ki khast chizi ezafe kone. mamnoon va pirooz bashin

نوشته شده توسط Maryam در March 10, 2007 09:50 AM

خیلی برام جالبه که در راستای حمایتهایی که داره از این طرح میشه یک عده تمام تلاششون رو بکار بستن که قضیه رو خیلی ساده و معمولی نشون بدهند و انگار نه انگار که اتفاقی رخ داده. بعضی ها که فقط مونده بگن ما ایرونی نیستم ولی نمی دونم چرا هنوز دارن به زبون پارسی مطلب می نویسن! اگر واقعا عوامل تهیه این فیلم قصد داشتند که یک فیلم جهت سرگرمی تولید کنند چه نیازی بود که از اسم ها و نامهای ایرانی برای شخصیت های منفی آن بهره ببرند؟ یعنی امکان آن وجود نداشت که همچون ارباب حلقه ها شخصیت های خیالی و مکانهای تخیلی تهیه و طراحی شوند؟ و چرا در این برهه از زمان؟ چرا زمانی که سیاستمداران غربی با ملت ما سر جنگ دارند چنین فیلمی ساخته میشود؟
آنهایی که بیش از حد خوش بینانه به اینگونه مسائل نگاه میکنند، همانهایی هستند که مانع پیشرفت مملکت ما در آینده خواهند شد، پس از همین الان باید جلوی فعالیتهای مخرب آنها را گرفت.
راستی قصد جسارت و یا توحین ندارم ولی یک سوال اساسی بدجوری من را اذیت میکند؟! من واقعا مانده ام که مردم اروپا در زمانی که در تمام رسانه های بین المللی صحبت از غنی سازی اورانیوم در ایران است، زمانی که صحبت از پیشرفتهای پزشکی در ایران میشود، مانند همین سلول های بنیادی و شبیه سازی و ساخت داروهای جدید مانند آی مد که به تایید رسید و همچنین ساخت تجهیزات پیشرفته نظامی مانند موشکها و سلاحهای پیشرفته! با این همه باز هم مردم اروپا فکر میکنند که ما در سطح شهر با شتر و الاغ رفت و آمد میکنیم؟ من بین این دو مطلب هیچ وجه مشترکی نمی بینم بین غنی سازی و شتر سواری؟ با این حساب یا مردم اروپا و غرب بینهایت خنگ و ابله تشریف دارن و یا هنوز خودشون هم تکلیفشون با خودشون روشن نیست!
این هم مطلب بنده پیرامون 300:

http://multimeter.blogspot.com/2007/03/blog-post_09.html

نوشته شده توسط محمد میرزائی در March 10, 2007 10:00 AM

ماشااله به غیرتت جوون
دستت به زانو و چشمت به آسمون
الهی که سالم باشی و پاینده

نوشته شده توسط BABA در March 10, 2007 10:07 AM

خسته نباشی .لینک شد . موفق باشی

نوشته شده توسط کدئین در March 10, 2007 10:08 AM

به آن پان تركهاي بي وطن و كمونيستهايي كه با پخش فيلم 300 جشن گرفته اند و فرهنگ ملي را بي ارزش يا منتسب به قومي خيالي در ايران معاصر به نام فارس مي كنند و وقيحانه به حمله بيگانه چشم دوخته اند مي گويم كه ارزويشان براي از هم پاشيدن ايران و نابودي فرهنگش به همراه خودشان در گور خواهد شد.مرگ بر تجزيه طلب.مرگ بر پان ترك فاشيست.تف بر كاسه ليس استالين
زنده و پاينده ايران و ايراني

نوشته شده توسط كيوان در March 10, 2007 10:08 AM

برای بالا بردن این سایت توی گوگل دوستان باید در گوگل روی موضوع
300 THE MOVIE
جستجو کنند و سایت
http://300themovie.info
را پیدا کنند که الان در صفحه بیست و یکم هست و بر روی آن کلیک کنند و به این ترتیب رتبه سایت بالا بره
من البته این سایت رو در تمام جستجو گرهای اینترنتی ثبت کردم

نوشته شده توسط رفیق در March 10, 2007 10:14 AM

بر روی متن زیر در گوگل جستجو کنید
"300 the movie"

نوشته شده توسط رفیق در March 10, 2007 10:18 AM

حرکت خیلی جالبیه
من هستم
من نظرم اینه که بچه های مجله چلچراغ رو هم در جریان بذاری به احتمال زیاد با تو جه به خواننده های زیاد و منابعشونه کمک بزرگی بتونن بکنن
http://40cheragh.org/

نوشته شده توسط حسین در March 10, 2007 10:31 AM

New York Times movie review of yeasterday has really bashed "300". Perhaps you can put the text on 300themovie.info

http://www.nytimes.com/2007/03/09/movies/09thre.html?_r=1&8dpc&oref=slogin

نوشته شده توسط sm در March 10, 2007 10:41 AM

I made an email and send it for all person in my list.

DONE.

نوشته شده توسط masoud در March 10, 2007 10:52 AM

لینک رو توی صفحه ام گذاشتم. فقط باید دقت کرد که کارمون وزانت و سنگینی لازم رو داشته باشه.

نوشته شده توسط هادی مینویی در March 10, 2007 10:52 AM

I read the same review by NYTIMES. I think everyone understands the absurdity of plan and will not judge on Persian culture based on a bloody fight. By the way, I highly admire your marvelous job and hope you success.
I was asking myself: how many "modern" Iranian movies have English subtitles? how many people on earth (besides we Iranians) know E. Entezami, R. Kianian, P. Parastooyi, N. Karimi, etc. Compare our movies with Chinese [...]! However, everyone knows them...

نوشته شده توسط امیر در March 10, 2007 10:56 AM

لينك كردم
اميدوارم موفق بشيم

نوشته شده توسط هديه در March 10, 2007 11:00 AM
نوشته شده توسط عصرایران در March 10, 2007 11:02 AM

منم لینک دادم

نوشته شده توسط حمید در March 10, 2007 11:22 AM

منم لینک دادم

نوشته شده توسط حمید در March 10, 2007 11:23 AM

لینک دادم

نوشته شده توسط فائقه در March 10, 2007 11:34 AM

ba salam va khaste nabishid
man be adrss siat link dadam
va khodam alan 25 bar klik kardam az alan shoroh mikonam fegat klik mikonam. gol midam englam in kar ra begiram. bachai irani fegat rohi adrss klik kond farmosh nashe.
pyande iran

نوشته شده توسط faramarz در March 10, 2007 11:35 AM

لینک دادم

نوشته شده توسط سامان در March 10, 2007 11:41 AM

لينك رو به سايت اضافه كردم .با آرزوي موفقيت پيمان

نوشته شده توسط peiman rezaei در March 10, 2007 11:42 AM

120 تا همین چند دقیقه کلید کردم
تا 12 امشب می خواهم 2500 بار کلیک کونم.
گزارش را می دهم

نوشته شده توسط faramarz در March 10, 2007 11:45 AM

با تشکر از این اقدام زیبا منم لینک دادم
پاینده باد ایران

نوشته شده توسط ایمان در March 10, 2007 11:48 AM

کاری در خور تقدیر است ..موفق باشید..

نوشته شده توسط رازی در March 10, 2007 11:59 AM

آفرین ایده خوبی است من با تمام قوای تبلیغاتی ام هستم هر کس می تونه به من ایده بده
www.naroney.com
naroney@gmail.com

نوشته شده توسط ali در March 10, 2007 12:19 PM

من نیز لینک دادم.
پیروز باشید.

نوشته شده توسط مهرو در March 10, 2007 01:24 PM

من نیز لینک دادم.
پیروز باشید.
آدرس وبلاگم:http://mahroo5981.blogfa.com
ایمیل:mahroo1981@yahoo.com

نوشته شده توسط مهرو در March 10, 2007 01:28 PM

اين سايتd3parse.com چيز رديفيه ولي صاحبش خيلي وقته اپديت نميكنه ولي آخر ساته اصافش كن پشيمون نميشي.

نوشته شده توسط در March 10, 2007 01:29 PM

اين سايتd3parse.com چيز رديفيه ولي صاحبش خيلي وقته اپديت نميكنه ولي آخر ساته اصافش كن پشيمون نميشي.

نوشته شده توسط در March 10, 2007 01:29 PM


پاینده باد ایران و ایرانی

پندار نیک گفتار نیک کردار نیک


نماد قوم ایران زمین ن

نوشته شده توسط در March 10, 2007 01:43 PM

لینک گذاشته شد

نوشته شده توسط علی از یار دبستانی در March 10, 2007 01:59 PM

نخست اینکه وبلاگ جالب و زیبائی داری. بیشتر سرخواهم زد. دوم اینکه، معتقدم شما دوستان دارید زیاده روی میکنید. بهتر نیست ابتدا فیلم رو ببینیم بعد اینقدر محکم رای صادر کنیم؟ اینکه در تعداد سپاهیان اغراق شده هیچ شکی نیست، اما به روشنی داستان اقتضا میکنه برای هرچه حماسی تر شدن، تعدد سپاهیان دشمن بیش از اونچه بوده ترسیم بشه. همینطور سیاه پوست به تصویر کشیدن ایرانیان از نظر تاریخی غلط و از نظر انسانی توهین آمیز بحساب میاد، ولی سیاه به تصویر کشیدن نیروی شر -دراینجا- یک رویکرد نمادین خیلی عادی به حساب میاد. ضمنا، تهیه کننده فیلم در مصاحبه ای اعلام کرده: ما قصد به تصویر کشیدن تاریخ رو نداشتیم..بلکه میخواستیم یک فیلم حماسی با حس بصری کارهای فرانک میلر بسازیم.... ضمنا: در هر داستانی نیروی خیر و شر داریم. یه نگاه به دو فیلم اخیر کلینت ایستوود بنداز، در یکی ژاپنی ها بحق هستند و در اون یکی امریکائی ها، در حالیکه هر دو فیلم راجع به یک نبرد هستند. تاریخ جنگ رو هر قومی از منظر خودش روایت میکنه. همون کاری که ما سال هاست در مقابل عراق انجام میدیم. واقعا فکر میکنی همه افسرهای ارتش عراق افراد خنگ، چاق و بی رحمی هستند؟؟؟
من معتقدم شما عزیزان سوراخ دعا رو گم کردید. ما سالها از دنیا عقب هستیم، اما بجای تلاش برای رشد و کم کردن این فاصله اصرار داریم پدرانمون افراد بزرگی بودند -که بودند- و نیمی از کره زمین "زمانی" متعلق به ما بوده -که بوده-، واقعا فکر نمیکنید صحبت راجع به پدرانمون کافیه و وقتش رسیده ما هم حرفی برای گفتن داشته باشیم؟

نوشته شده توسط Machine در March 10, 2007 02:17 PM

پیروز باشید

ز ایرانم از شهر آزادگان

دارا

نوشته شده توسط دارا پارسی در March 10, 2007 02:20 PM

با سلام به تمام دوستان و ایرانیان!


و بهترین عکسهایی که میتونین در سایت 300themovie.info بزارین عکسهای استاد شکیبا هست که معروفترین و زیبا ترین عکس هایی از زنان و مردان پیشین ما هستن این عکسها خیلی خیلی بیشتر جواب میده تا یک نوشته 300 truth?
که میتونین از سایت های مختلف استفاده کنین!

http://www.filabad.com/photogallery.php?album=11
http://www.shakibagallery.net/Shakiba%20Gallery1.htm

نوشته شده توسط lordofpersia در March 10, 2007 02:35 PM

کارت عالی بود پندار.

سخنی کوتاه با برخی که فقط بلدند نق بزنن و یا دست رو دست بگذارند.
دوستان رسیدن به ایرانی آباد و آزاد از همین حرکتها حاصل میشود. همین کارهای گروهی و همین احساس مسئولیت کردن و بعد حرکت کردن است که سرافرازی گذشته ما را باز خواهد گرداند. این حرکت نه تنها مخالفتی با حرکت بسیار ارزنده زنان ایران (کمپین یک میلیون امضا http://www.we4change.com) ندارد بلکه مکمل آن است. پس دید خود را محدود نکنید و کمی دورتر و اطراف را بنگرید و به جای نق زدن کاری کنید.
اتحاد حول یک هدف مشترک که همانا اعتلا و سرافرازی ایران است میتواند افراد با علائق و نظرات حتی متضاد را به همکاری و کار گروهی ترغیب کند و بالاخره شاهد سرافرازی کشورمان باشیم.

پرشیا جز ایران امروز نیست و مهم نیست چه نامی بر این قطعه خاک که ما آن را وطن می نامیم بگذاریم. ایران یا پرشیا جاودان و زنده است تا زمانی که ما زنده هستیم و به آن افتخار میکنیم.
پاینده باد ایران
داود

نوشته شده توسط داود در March 10, 2007 02:35 PM

كشور ايران و ايرانيان با قدمت 7500ساله تاريخي ثابت كرده اند كه بزرگترين و اولين سرزميني بوده كه براي بشر و حقوق او ارزش قايل بوده و هيچكدام از اين تهمتهاي ناروا به او نمي چسبد به سازندگان فيلم دوستانه توصيه مكنيم كه نگاه دقيقتري به تاريخ ممالك دنيا در مقايسه با ايران بيندازند.شايد به اشتباه فاحش خود پي ببرند.

يك زوج ايراني وطن پرست.

نوشته شده توسط افشين516 در March 10, 2007 02:36 PM

نامردي نكردم يه سخنراني غرا در ديسكاشن فيلم در imdb گذاشتم:
http://www.imdb.com/title/tt0416449/board/thread/68935363

نوشته شده توسط N در March 10, 2007 02:45 PM
نوشته شده توسط mehran در March 10, 2007 03:06 PM

لينك دادم.

نوشته شده توسط IQ در March 10, 2007 03:13 PM

سلام
منم يه لينك عادي دادم
http://aaddee.blogsky.com/

نوشته شده توسط مسيح در March 10, 2007 03:17 PM

من هم لینک دادم

نوشته شده توسط مهدی در March 10, 2007 03:21 PM

من هم لینک دادم

نوشته شده توسط arta در March 10, 2007 03:44 PM

من هم لینک دادم

نوشته شده توسط arta در March 10, 2007 03:44 PM

ممنون. خيلي کار خوبي کرديد. فقط همانطور که ديگران هم تذکر دادند سايت www.imdb.com را هم فراموش نکنيد. سايتي است که در آن مردم عادي فيلم هاي سينمايي را رتبه بندي مي کنند. براي راي دادن بايد ابتدا در آن عضو شد. در حال حاضر اين فيلم رتبه خيلي بالايي دارد. اين رتبه در تصميم گيري ديگران براي تماشاي فيلم تاثير مي گذارد.

نوشته شده توسط آرش در March 10, 2007 03:45 PM

منم به شما لینک دادم و در چندین جا هم این مقاله رو با ذکر منبع ارسال کردم!!! واقعا که این فیلم خیلی نامردی توش اعمال شده!!! ولی یه خبر خوب براتون دارم!!!!
رتبهء این لینک رسیده الآن به 20 توی گوگلیعنی تا الآن کارا خوب پیش رفته فقط همین طور ادامه بدید که به رتبهء اول برسه. بدرود، امیدوارم همتون موفق باشید

نوشته شده توسط سینا در March 10, 2007 04:24 PM

I`ve done it. I hope it works.

نوشته شده توسط سورئالیست در March 10, 2007 04:30 PM

گوگل در الگوریتم رتبه بندیش تغییری داده که بمبها کار نکنند:

http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2007/01/quick-word-about-googlebombs.html

نوشته شده توسط امید آلادینی در March 10, 2007 04:34 PM

کاری را کردم که باید می کردم لینک دادم

نوشته شده توسط هم سرشت در March 10, 2007 04:35 PM

یه دونه عکس درست کردم که تفاوت 300 رو فقط با 10000 نشون می ده
بابا 10000هزار نفر را اگر بخواخی یک جا باشنددورشان
راه بروی یک روز راه است اصلآ نباید به هفتصد هزار
هردوت فکر کنیم تا چه رسد به یه میلیون این مسخره ها.
[url=http://img.majidonline.com/pic/74477/10000And300.jpg][img]http://img.majidonline.com/thumb/74477/10000And300.jpg[/img][/url]

نوشته شده توسط aria در March 10, 2007 04:55 PM
نوشته شده توسط aria در March 10, 2007 04:57 PM

درود بر شما. كارگردان فيلم سيصد گويا اين نكته را فراموش كرده است، زماني كه خشايارشاه پادشاه ايران با كشتي‌هاي خود ميان امواج خروشان دريا،به سوي دشمن مي رفت در ميان سپاهيان‌اش ولوله افتاد كه گوبا خداي دريا از اين حمله خشمگين شده است! سپس خشايارشاه- شاه ايران شلاق خود را در دست گرفته، به نوك عرشه‌ي كشي رفته، جلوو لشكريان خود با شلاق به پيكر دريا مي‌كوبد و مي‌گويد: من اين امواج را با همين شلاق، رام مي‌كنم. چرا كه حامي ما در اين نبرد اهورمزدا خداي يكتاست.

تاريخ هرودوت

نوشته شده توسط عباس موذن در March 10, 2007 05:05 PM

done

نوشته شده توسط Siamak در March 10, 2007 05:19 PM

سلام
اقای پندار کارهایی که برایتان فرستادم مربوط به افسانه قدیمی ایرانی گیگمش است . گیلگمش پادشاه ستمکاریست که با حضور یک موجود فرا زمینی به اسم انکیدو و طی طریق بسیار متحول شده تبدیل به انسانی دیگر میشود .
من متوجه منظور شما نشدم که این کارها به موضع ایران باستان ربطی ندارند.
البته من به سلیقه ای که پشت انتخاب اثار این مجموعه باشد احترام می گذارم.
فقط محض اطلاع خواستم بدانید گیلگمش افسانه ایست از ایران باستان که اینجا در وین حداقل اغلب مردم
انرا می شناسد
در ضمن این کارها در کتاب گرافیک سال ایران 1 درصفحه 12به چاپ رسیده اند.
با تشکر فراوان مریم صداقت طلب

نوشته شده توسط maryam sedaghattalab در March 10, 2007 05:20 PM

salam, behtare site chand zabune bashe! man mitunam tarjome motun be porteghali ro taghabol konam. age khastid ba man tamas begirid.

نوشته شده توسط mahmoud در March 10, 2007 05:20 PM

من پیشنهاد میکنم عکسهای لوح حقوق بشر کورش و متن انگلیسی آن همینطور متن سنگ نوشته گنجنامه همدان را در ابتدای سایت قرار بدید
من تا اونجایی که بتونم اونها رو برات می فرستم

Xerxes I (Persian Khshayarsha) (circa 519-465 BC), king of Persia (486-465 BC), the son of Darius I and Atossa (flourished 6th century BC), daughter of Cyrus the Great. Ascending the throne upon the death of his father, he subdued a rebellion in Egypt, and then spent three years preparing a great fleet and army to punish the Greeks for aiding the Ionian cities in 498 BC and for their victory over the Persians at Marathon in 490 BC. The Greek historian Herodotus gives as the combined strength of Xerxes' land and naval forces the incredible total of 2,641,610 warriors, but it was probably between 200,000 and 300,000. Xerxes is said to have crossed the Hellespont by a bridge of boats more than a kilometer in length and to have cut a canal through the isthmus of Mount Athos. During the spring of 480 BC he marched with his forces through Thrace, Thessaly (Thessalia), and Locris. At Thermopylae 300 Spartans, under their king, Leonidas I, and 1100 other Greeks made a courageous but futile stand, delaying the Persians for ten days. Xerxes then advanced into Attica and burned Athens, which had been abandoned by the Greeks. At the Battle of Salamís later in 480 BC, however, his fleet was defeated by a contingent of Greek warships commanded by the Athenian Themistocles. Xerxes thereupon retired to Asia Minor, leaving his army in Greece under the command of his brother-in-law, Mardonius, who was slain at Plataea the following year. Xerxes was murdered at Persepolis by Artabanus, captain of the palace guard; he was succeeded by his son Artaxerxes I (reigned 465-425 BC). Xerxes is generally identified as the Ahasuerus of the Book of Esther.

"Xerxes I," Microsoft® Encarta® Encyclopedia 2000. © 1993-1999 Microsoft Corporation. All rights reserved.


.............................................
Themistocles (527?-460?BC), Athenian general and statesman, who commanded the Athenian fleet at the Battle of Salamís. On the defeat of the Persians at the Battle of Marathon in 490BC, he realized that the Greeks could remain free of Persian domination only by having a strong navy. After the expulsion of his rival, the statesman Aristides in 483BC, Themistocles controlled Athenian politics and convinced his fellow citizens that they needed a powerful fleet. When it was learned that Xerxes I, king of Persia, was preparing another invasion of Greece, the Athenians consulted the oracle at Delphi; the oracle instructed them to defend themselves with "wooden walls." Themistocles interpreted this answer as referring to the Athenian ships. The terrified Athenians abandoned the city and sent the women and children to neighboring states; on the eve of the naval Battle of Salamís in 480BC, the Greek forces were about to disperse in spite of Themistocles' exhortations to await the enemy attack. He is said to have precipitated the contest by sending a secret message to Xerxes to attack before the Greek fleet had an opportunity to flee. Themistocles himself commanded the Athenian fleet, which constituted more than half the total Greek forces, the entire fleet being under the command of the Spartan admiral Eurybiades. The Battle of Salamís resulted in a crushing defeat for the Persians, and Themistocles was acclaimed one of the foremost men of his time.
Eventually, however, Themistocles became less popular, his arrogance provoking the anger and resentment of the citizens. He was ostracized in 471 and retired to Árgos, subsequently gaining favor at the court of Artaxerxes I, king of Persia. The town of Magnesia was appointed to supply him with bread, Lampasacus with wine, and Myus with other provisions. He lived at Magnesia until his death. In spite of the conclusion to his career, Themistocles was a statesman of outstanding ability, and his strong naval policy laid the foundations of the Athenian Empire. He also was one of the first Athenians to plan colonization in the West, and he encouraged trade, opening Athens to foreign merchants.

"Themistocles," Microsoft® Encarta® Encyclopedia 2000. © 1993-1999 Microsoft Corporation. All rights reserved.


نوشته شده توسط در March 10, 2007 05:23 PM

http://picasaweb.google.com/sedaghattalab/GilgameshIllustaration?authkey=0as6WJvdhek

درضمن میتونین در این ادرس کارها ا به صورت بزرگتر بینید.
موفق باشید.
مریم صدااقت طلب

نوشته شده توسط maryam sedaghattalab در March 10, 2007 05:28 PM

آفرین،خسته نباشید .ادامه بدهید

نوشته شده توسط علی در March 10, 2007 05:36 PM

نوشته های کتیبه داریوش هخامنشی :

«خدای بزرگ است اهورامزدا، که این زمین را آفرید، که آن آسمان را آفرید، که مردم را آفرید، که شادی را برای مردم آفرید، که داریوش را شاه کرد، شاهی از [میان] بسیاری، فرمانروائی از [میان] بسیاری. مَنَم داریوش، شاه بزرگ، شاهِ شاهان، شاهِ سرزمین‌ها[یی] که نژادهای گوناگون دارند، شاه سرزمین دور و دراز، پسر ویشتاسب هخامنشی.»
کتیبهٔ خشایار شاه نیز در قسمت پائین همین کتیبه‌است و به طول ۲۷۰ سانتی متر و ارتفاع ۱۹۰ سانتی متر و متن آن عبارت است از:


«خدای بزرگ است اهور مزدا، بزرگترین خدایان است که این زمین را آفرید، که آن آسمان را آفرید، که مردم را آفرید، که برای مردم شادی آفرید، که خشایار شاه را شاه کرد، یگانه از میان شاهان بسیار، یگانه فرمانروا از میان فرمانروایان بی‌شمار. من خشایار شاه، شاه بزرگ، شاهِ شاهان، شاهِ کشورهای دارای ملل بسیار، شاه این سرزمین بزرگِ دوردستِ پهناور، پسر داریوش شاه هخامنشی.»

نوشته شده توسط nahid در March 10, 2007 05:39 PM

khob barade man khob hatman vahshihastin ke too filma vahshi neshoonetoon midan digee,,,badesham shomaharo chekar be khashayar shah akheee,,,yaroo 2000 sal pish zendegi mikarde vase khodesh adami boode,,,hala shomaha be khodetoon gereftin mikhain khodetoono bechasboonin behesh,,, shomaha 99% arabin ,,, hame hasano hosseino alio reza ,,,pashin jam konin baba,,,khodetoono gozashtin sare kar,,,
hahahahahaha
mellate khab zadeee

نوشته شده توسط i`m really sorry در March 10, 2007 05:43 PM

link dadam manam

نوشته شده توسط گلابتون در March 10, 2007 05:46 PM

کورش منجی قوم یهود :

Esther, book of the Old Testament, one of those constituting the third part-the Writings-of the Hebrew canon (see Bible); it was one of the last books to be accepted as canonical by both Jews and Christians.
The Book of Esther tells of the deliverance of the Jews of Persia from destruction and of the institution of the feast of Purim as the annual commemoration of this event. Esther is an orphaned Jewish maiden raised by her older cousin Mordecai. She is selected from among the most beautiful maidens of the Persian Empire to be the queen of King Ahasuerus (Xerxes I), replacing the banished Queen Vashti. Angered by Mordecai's refusal to pay him homage, Haman, the king's ambitious chief minister, plots to destroy Mordecai and all his people. He persuades the king to issue an edict authorizing a massacre of all the Jews in the realm on the ground that they do not keep the king's laws. Mordecai urges Esther to persuade Ahasuerus to rescind the decree. Esther, risking execution by appearing unbidden before the king, exposes the intrigues of Haman, whereupon Ahasuerus orders Haman hanged and appoints Mordecai as his chief minister. The king then reverses his edict, allowing the Jews to destroy their enemies throughout the empire. On the appointed day, they carry out a bloody vengeance. Finally, to celebrate their delivery, Mordecai and Queen Esther decree the annual feast of Purim.
Although the events of the Book of Esther show little correlation with those of the actual reign of Xerxes I, the story does reveal considerable knowledge of Persian customs, and it may be based on the deliverance of Jews from a local persecution in Persia. In its present form, however, it is essentially a secular historical romance, expressing a strong concern for Jewish patriotism and national survival. God is not mentioned, and religious practices are scarcely mentioned.
Recent scholarship indicates that the Book of Esther was composed in the 2nd century BC. Because of its vindictive tone and secular character, early Jewish commentators were reluctant to include it in the Hebrew canon, but it was finally accepted in response to popular demand and because it offered an account of the origin of the feast of Purim. The Greek version of the Book of Esther contains 107 additional verses that are not found in the Hebrew original. They were composed in Greek, probably in the 1st century BC, with the intention of making the story more religious in character and more relevant to the situation of the Jewish people. In Protestant Bibles, these passages are included as a separate book in the Old Testament Apocrypha. In most editions of the Bible used by Roman Catholics they are included with the original version of the book.

"Esther," Microsoft® Encarta® Encyclopedia 2000. © 1993-1999 Microsoft Corporation. All rights reserved.

نوشته شده توسط در March 10, 2007 05:53 PM

راجع به اش هم مفصل مینویسم اگه خدا بخواد که خواننده های منم لینک بدن موفق باشد...
زنده باد ایران

نوشته شده توسط سینا تنها(دلبستگی) در March 10, 2007 06:26 PM

با ارزوی موفقیت برای همه شمادوستان هموطن

نوشته شده توسط حمید از اصفهان در March 10, 2007 06:29 PM

ما این سایت را لینکیدیم و به زودی مطلبی خواهیم نگاشت !!!

نوشته شده توسط دری وری در March 10, 2007 06:33 PM

It is just a silly movie... well for this time:

http://vida-m.blogspot.com/index.html

نوشته شده توسط Vida در March 10, 2007 07:06 PM

واقعا ممنون از تلاشهای تو دوست ایرانی و نازم . منم لینک دادم تو بلاگ خودم

نوشته شده توسط masoud در March 10, 2007 07:24 PM

فکر قشنگیه. من توی وبلاگم لینک رو گذاشتم.

نوشته شده توسط مازیار در March 10, 2007 08:09 PM

baraye shoma va hameye doostan arezooye movaffaghiat daram.

نوشته شده توسط afshin در March 10, 2007 08:40 PM

وبلاگ دانشجویان کامپیوتر دانشگاه ازاد مشهد همراه شماست

نوشته شده توسط عارف در March 10, 2007 08:53 PM

یه کار دیگه هم میشه کرد که شما نگفتین.
2-3 سال هست که پروژه فیلم کوروش کبیر به خاطر کمبود بودجه عقب افتاده میشه چند تا پتیشن درست کرد و فرستاد به ایرانیهای پولدار مثل صاحب ebay و خانم انصاری و ازشون تقاضای کمک کرد.
اینهم لینک فیلم:
http://www.spentaproductions.com/cyruspreview.htm

نوشته شده توسط مسافر در March 10, 2007 09:53 PM

سلام
لینک داده شد.
پاینده ایران و ایرانی

نوشته شده توسط فاطمیه در March 10, 2007 10:15 PM

This bullshit film like the other bullshit attempt "never with out my daughter" will be defeated, sar va jan fadaye Iran....

نوشته شده توسط Mehram در March 10, 2007 11:30 PM

بايد تلاش زيادي نمود.
با تشكر از همه

نوشته شده توسط منوچهر در March 10, 2007 11:36 PM

سلام.......من لینک های اعتراضی و لینک شما رو گذاشتم و همچنین به کلیه دوستانم هم ایمیل زدم و خبرشون کردم...............ما باید یه کاری بکنیم................این رژیم که کاری جز خراب کردن تاریخ و هویت ملی ما نمی کنه........خودمون باید دست به کار بشیم

نوشته شده توسط ali در March 10, 2007 11:51 PM

لینک داده شد ولی این حرکت نقاشی تو دراز مدتن جواب میده نه الان که باید اقدام فوری کرد.اینجوری نمیشه.

نوشته شده توسط ارنستو در March 10, 2007 11:54 PM

من هم لينك دادم

نوشته شده توسط مصطفي در March 11, 2007 12:08 AM

من هم لينك دادم. موفق باشيد.

نوشته شده توسط mahdi yaran در March 11, 2007 12:09 AM

من هم لینک دادم و هم از تمام امکانات شرکتی که توش کار میکنم استفاده کردم که امتیاز این سایت تو گوگل بالا بره
الان اگر با گیومه جستجو کنید در صفحه اول نتایج سایت رو خواهید دید واگر بدون گیومه جستجو کنید در صفحه ششم میبینید.
تا دو ساعت پیش جستجو با گیومه در صفحه بیست و یکم بود
این کار داره جواب میده و باید بیشتر لینک داد و مخصوصا بیشتر در گوگل جستجو کرد و روی این سایت و فقط این سایت کلیک کرد
لصفا یاهو و ام اس ان رو هم فراموش نکنید البته من سایت رو به تمام اونها اضافه کردم.
فقط مهمترین موضوع اینه که این سایت الان خالیه با ید هرچه سریعتر پرش کرد از مطلب و عکس و غیره

نوشته شده توسط رفیق در March 11, 2007 12:23 AM

Done in my website!

نوشته شده توسط گندمک در March 11, 2007 12:29 AM

I am a patriot iranian boy who became really sad to know about the
film 300.
I don't know why someone must think and act in a way to bother and
annoy a nation, specially a great nation like iranians with a 10000 years
history which the world is owed to because of it's cultural and
scientific services.
How would you hide this history? by showing Iranians as rural and
wild people?!
oh, how can we speak about history when you don't have the same
history. and even one percent of it!
the film 300 is not just a big lie, that's a tragedy gor cinema
industry.
that's a finish to bileve in historical films for us and for all fair
cricket in the world.
don't show it on the screens, please.
I think alexander is asaulting iran once more!
please, please don't show it or you will lose the honesty!
yours
Fakheri

نوشته شده توسط alireza در March 11, 2007 12:40 AM

من متوجه نشدم ! حالا ما ميخواهيم چه چيزي را ثابت كنيم ؟ كه جنگ كار خوبي بوده و ما ميخواستيم در نهايت عطوفت و مهرباني به يوناني ها تجاوز كنيم ميخواهيم بگيم چهره متجاوزين ايراني ملوس و ماماني بوده ؟ اينجا نفس عمل كه همون جنگ و تجاوز و كشور گشايي بوده اهميت داره كه ما انجام داديم خوب مسلمه كه چهره يك لشگر عظيم كه به 300 نفر حمله ور ميشند بايد كريه و وقيح و ترسناك باشه اگه نبود كه بايد دلشون به رحم مي يومد و جنگ را مي باختند .در ضمن اون لشگر رفته بودند كه بكشند و بگيرند و بشكنند و بسوزنند و تصرف كنند !! جنگ يعني همين با ما هم همين كار را كرده اند حلا مسخره نيست كه چهره اين افراد را چهره هايي آرام و با وقار جلوه داد ؟

نوشته شده توسط عباس در March 11, 2007 12:46 AM

من مطمئنم 90 درصد كسايي كه اين بالا كامنت گذاشتند به اندازه ي يك اپسيلون از تاريخ و فرهنگ ايران و جهان اطلاعي ندارند و فقط جو زده شدند و ميخوان كاري كه همه ميكنند اونها هم بكنند تا عقب نمونند درست عين داستان ارباب مگسها ! و همه اين واكنشها باعث جلب توجه بيشتر به اين موضوع ميشه و در حالي كه ما هيچ دفاعي نداريم كه از خودمون انجام بديم چون در حال دستيابي به سلاح هسته اي نيز هستيم

نوشته شده توسط عباس در March 11, 2007 12:57 AM

سلام
لینک رو گذاشتم و به زودی یه مطلب واسش می نویسم.
از تو هم ممنونم.
تا بعد

نوشته شده توسط فرید در March 11, 2007 01:02 AM

به يقين ملت ايران متمدن ترين ملل تاريخ بوده است و چه خوب است كه ماهم با كارگردانان توانائي كه داريم فيلمي بسازيم و از بزگواريهاي كوروش بگوئيم

نوشته شده توسط عليرضا افروشه در March 11, 2007 01:14 AM

وحشيگري خودشان را برعكس كردهاند

نوشته شده توسط در March 11, 2007 01:18 AM

من لينك دادم
موفق باشيد.

نوشته شده توسط عاطفه در March 11, 2007 01:46 AM

CHO IRAN NABASHAD

TANE MAN MABAD !

نوشته شده توسط Far در March 11, 2007 01:52 AM

میخواستم به اون هموطن ترک (توری اوغلو) بگم آقا برو وطن پرستی رو از سردار ملی ستارخان یادبگیر برو از طالبوف یاد بگیر برو از احمد کسروی یاد بگیر برو از مجاهدان مشروطه خواه تبریز یادبگیر

نوشته شده توسط امید در March 11, 2007 02:13 AM

من هم لینک دادم، ممنون، موفق باشی

نوشته شده توسط مهدی در March 11, 2007 02:25 AM

در صورتی که لوگو یا بنری برای این حرکت طراحی کنید کافه نمایش با کمال میل آن را در صفحه اول خود قرار می دهد.
در ضمن لینک سایت در صفحه اول قرار داده شده است.

نوشته شده توسط کافه نمایش در March 11, 2007 02:26 AM

ما هم برای دفتع از تاریخ ایران گداشتیم

نوشته شده توسط chia paknahad در March 11, 2007 02:37 AM

دفاع نه دفتع

نوشته شده توسط chia paknahad در March 11, 2007 02:39 AM

salam,
yeki dorost tozih behdeh az on kadr siah chetori link bedim

نوشته شده توسط alireza در March 11, 2007 02:51 AM

بر دیگران توهین نکنید تا بر شما توهین نکنند.

نوشته شده توسط پارس در March 11, 2007 02:59 AM

داریم موفق می شیم.
دوازدهمین نتیجه گوگل سایت ما هستش.
ادامه دهید که داریم تو اینکار داریم پیروز می شویم.
ایول.

نوشته شده توسط اوا در March 11, 2007 04:12 AM

لینک دادم و کار هام رو بزودی میفرستم

نوشته شده توسط گاو مشتی حسن در March 11, 2007 04:19 AM

در مورد کامنت بالایی:
بر دیگران توهین نکنید تا بر شما توهین نکنند.
وب سات ایشان هم پارس سگ دات کام هست.
نکته اول:
فکر نکنم اذری ها غیر از ایرانی باشند.اتفاقآ اصیل ترین خودشان هستند.
فقط زبان شان عوض شده که چند سال(200سال) دیگه احتمالآ نبیره های همه ما به زبان واحد بین المللی صحبت می کنند.
نکته دوم: بشترین ساخت جک در مورد ترکها را من
توسط ترکها دیده ام.اتفاقآ برای ما لرها کم جک درست نکردیده اید.خب البته برای مهم نیست.
نکته سوم:اگر پادشاهان باستان ایران ماد یا پارسی
بوده اند تو این چند قرن اخیر ( صفویه و
تا قاجار تا همین ایت الله خامنه ای خودمان)
اکثر حکومت مداران ما ترک بوده اند.
نکته چهارم و اخر:افرادی که به اسم اذری حین
اوضاع به پارس ها توهین می کنند اصلآ اذری نیستند و
هدفشان شعله ور کردن اتشی بین اقوام ایرانی است.

نتیجه:
اگر روی شاخه ای از درخت تناور ایران نشسته اید
سعی در بریدن ان شاخه نکنید که سقوط ونابودی خودتان را در پی دارد نه ایران.

نوشته شده توسط آوا در March 11, 2007 04:31 AM

کاملا با طرح فوق العاده و هوشمندانه تون موافقم و در اولین قدم ، به 300themovie.info لینک دادم. مطمئن باشید اگر همه هنرمندان ایرانی همراه شوند، کمیک استریپ هایی حتی زیباتر از خود فیلم خواهیم داشت.

نوشته شده توسط نوید قاسمی در March 11, 2007 04:34 AM

خسته نباشی رفیق منهم تو وبلاگم لینک دادم ... امیدوارم موفق باشی و سربلند

نوشته شده توسط codein در March 11, 2007 04:39 AM

امیدوارم که همه در کنار هم موفق باشیم .

نوشته شده توسط شمان در March 11, 2007 04:45 AM

ما هم اضافه كرديم

نوشته شده توسط saam در March 11, 2007 04:50 AM

ببین بمب گوگلی کار نمی کنه. گوگل جدیدا جلوی این کار رو می گیره. ولی سایت هم که هنوز هیچی نداره.

نوشته شده توسط سلمان در March 11, 2007 04:57 AM

الآن به رتبه 11 رسیدیم، این فوق العاده هستش فقط زوذتر شروع به پر محتوی کردن سایت کنید، تا دیر نشده

نوشته شده توسط سینا در March 11, 2007 04:59 AM

درود به شما

مي خواستم اين آدرس رو براي بمبارون گوگلي داشته باشم ولي نتونستم، شما مي تونيد كمك كنيد؟

http://www.unmuseum.org/bbattery.htm

موضوع اون «باتري برق بغداد، اختراع و دستاورد پيش از اسلام ايرانيان» هست. اگه بتونيد اين آدرس رو در بمبارون گوگلي شركت بديد خيلي تاثير گذار خواهيم بود. اميدوارم بتونيد
كمكي هم از من ساخته بود بگو... تعارف نكني، راست مي گم

خسته نباشيد و خداحافظ
يكشنبه، 20 اسفند 1385

نوشته شده توسط مشيانه و مشيه زاده در March 11, 2007 05:01 AM

با سلام
مقصر صداوسیمای ایران است که به جای صرف بودجه فروان برای ساخت سریالهای پرهزینه ای که داستانش را همه میدانند مانند اصحای کهف و حضرت یوسف و متعلق به فرهنگ ملل دیگراست، برنامه ای برای ساختن فیلمی درمورد ایران باستان ندارد.خدمت آن هموطن آذری نیز باید بگویم قرنها شما براین مملکت حکومت کردید و هم اکنون نیز بیش از نیمی از مقامهای رده بالای مملکت وهمچنین ثروت و درآمدکشور در پایتخت ازآن شما می باشد. اینک ادعای مظلومیت نمودن از جانب شما با ظلمی که فیلم 300 به تاریخ این ملک نموده تفاوت چندانی ندارد.

نوشته شده توسط babak در March 11, 2007 05:24 AM

salam bebinid balke betoonid komaki bekonid harchand nemidunam dir shode ya na!

نوشته شده توسط farzane در March 11, 2007 05:48 AM

با سلام
دوستان 300 فقط یک فیلم است. اگر چه توهین به فرهنگ ماو هر فرهنگ دیگر کار نا درستی است اما اگر قرار باشد که ما به خود بییایم او بایستی جلوی تخریب پاسارگاد و مقبره کورش را بگیریم. این تخریب بسی مخرب تر از ان فیلم است. رزیم جمهوری اسلامی سال هاست که به فرهنگ پارسیان توهین میکند.
مگر فراموش کرده ایم که برای مسلمانها ما اتش پرست و مجوس نجسی بیش نیستیم.

نوشته شده توسط خوشنگ در March 11, 2007 05:57 AM

عزيز منم يه ساب دومين بهش اختصاص دادم اميد وارم كه موفق باشه

نوشته شده توسط ايراني در March 11, 2007 06:01 AM

ريشه يابي كنيم
ما خودمان براي تاريخ پر ابهت فرهنگي و راهبري جهاني خودمان كه بعدها با نور اسلام نيز در هم آميخت و خدمات بسيار گرانبهايي نيز در نشر و حفاظت آن كرد( بعنوان ميراث داران و فرزندان سلف آن) حتي كوچكترين تبليغي ننموده ايم و بايد همينطور شاهد توهين به مقدسات تاريخي ، فرهنگي و ديني خودمان توسط اسلاف قرون وسطايي غربي باشيم
* ده پانزده سال پيش وقتي بچه كوچكي بودم درسريال كارتوني تاريخي (مشاهير بزرگ جهان )كه از صدا و سيما نيز متاسفانه پخش شد عملا القاييات غربي هاي كثيف در موردايرانيهاو تحقير آنها در قسمت اسكندر مقدوني بوضوح مشاهده گرديد . اين كار عملا مشابه همان كاري است كه در مورد ساحت مقدس پيامبر اعظم توسط آنها انجام گرفته است .
حال آنكه ثابت گشته كل داستان اسكندر مقدوني نيز يك افسانه بيش نيست و متاسفانه چون قلم تاريخ نويسي در دست آنهابوده است پيروزي اشكانتار اول پادشاه اشكاني را كه بصورت عاميانه به اختصار اسكانتار يا اسكندار خوانده مي شد پيروزي الكساندر مقدوني مهاجم شكست خورده يوناني به ايران جا زده و از اين طريق برتري جويي فرهنگي بر مشرق زمين و تمدن اصيل آنرا با توسل به روش هجو تاريخ و وارونه نمودن آن دنبال نموده اند .
به نظر من اگر كار فرهنگي دقيقا مشابه عمل آنها البته بصورت بايسته و بخردانه، انجام گيرد ديگر كمتر به حالت پدافندي فرهنگي نياز خواهيم داشت . آنها هم دين ما و مقدسات آنرا و هم هويت ما را بعنوان انسانهايي متمدن و با شعور مورد هدف قرار گرفته اند تا جوانان ايراني را از مسير تعالي و پيشرفت بازدارند و اعتماد بنفس آنها را بگيرند .
من بنوبه خود آماده هر گونه همكاري در جهت كمك به شرمنده نمودن ايراني ستيزان و دين ستيزان غربي هستم

نوشته شده توسط در March 11, 2007 06:03 AM

امیدوارم که همه در کنار هم موفق باشیم .

نوشته شده توسط بازار کالا در March 11, 2007 06:06 AM

تمامي ايرانيهاي هموطن در داخل و خارج و مسئولين خودمان دست در دست هم دهند و با ساختن فيلم كوروش بزرگ كه بنام ذوالقرنين در قرآن كريم آمده است فيلمهايي نظير داريوش هخامنش و... تا غربي ها فيلمهاي بد در مورد آنها نساخته اند يا آنها را پادشاهان و افتخارات خود معرفي ننموده اند !عظيم ترين فيلم تاريخي جهان را بسازند . برتري جويي فرهنگي اولين قدم در راه برتري جويي تكنولوژيكي و پيشرفت بحساب مي آيد . بياييد منشور كورش و كتيبه داريوش را برايشان ترجمه كنيم و در ابتداي فيلم بخوانيم هر چند كه آنها بيشتراز ما درباره تاريخ خودمان مطالعه دارنداما غريزه استعمار گري و استبدادي غربي هادر جهت تامين منافع خوشان است . اقبال لاهوري ميگويد برتري غربي ها از رقص دختران بي حجاب آنها و ... نيست آنها توسط علم و تكنولوژي كه اكنون نيز در سينما و تبليغات به بهترين وجه بكار ميگيرند به خيال خودشان به برتري فرهنگي مي خواهند برسند .كي شود دريا به پوز سگ نجس

نوشته شده توسط در March 11, 2007 06:26 AM

باسلام
من براي تمام كساني كه براي حفظ فرهنگ ايران تلاش مي كنن ارزوي موفقيت دارم
زنده باد ايراني

نوشته شده توسط ميتا در March 11, 2007 06:28 AM

i really hate it who can imagine a hero to become idiot
so who intent to damage these facts has areal personality problem
goddamned

نوشته شده توسط در March 11, 2007 06:37 AM

يك نفر متولي ساخت فيلم كوروش كبير بشود همه ايرانيها حتي همه آسيايي ها كه كورش براي آنها مايه فخر و اعتلاي تمدن و فرهنگ مشرق زمين بوده در آن زمانكه اروپا در قهقراي جهالت و كثافت دست و پا مي زد- همه و همه كمك كنند و بزرگترين و پرمحتوا ترين فيلم تاريخي را كه حقيقتا ذهن تمام جهان آمادگي پذيرش آنرا دارد بسازد . اين موثرترين كار است .

نوشته شده توسط در March 11, 2007 06:37 AM

با امید موفقیت من هم لینک دادم

نوشته شده توسط farzad در March 11, 2007 06:44 AM

تبریک می گم رفتیم صفحه اول گوگل دومین آیتم
http://www.google.com/search?q=300themovie&hl=en&rls=GFRC,GFRC:2007-04,GFRC:en&start=0&sa=N

نوشته شده توسط raha در March 11, 2007 06:46 AM

فيلم 300 را صدا وسيما ببيند و شرمنده شود اگر شرمنده نشد خواهشا " براي ما هم پخش كند مستفيذ شويم !
با تشكر

نوشته شده توسط در March 11, 2007 06:47 AM

توجه به همه عزيزان : www.imdb.com
سايتي است كه تمام مردم دنيا در آن فيلمها را رتبه بندي مي كنند و امتياز مي دهند . به همه دوستان خود چه ايراني چه خارجي بگوييد اصالت فيلم را در آنجا زير سئوال ببرند خيلي خيلي مهم است .

نوشته شده توسط در March 11, 2007 06:53 AM

لوگوماهی عزیز ســــلام .. امیدوارم که با حمایت از حرکت شما توی این بمباران موفق بشیم .. با اجازه ی شما من توی وبلاگم توسط یک لوگو به صفحه ی مورد نظر شما لینک دادم .. ممنون میشم اگه یه نگاه بندازین اگر مورد پسندتون بود کدش رو در اختیار دوستان دیگر هم قرار بدیم ..
ممنون
ایرانی جاودان ِ همیشه

نوشته شده توسط Horizon در March 11, 2007 06:53 AM

I have added a link from my website. However I think besides photos, there should be articles as well, specially about why 300 is portraying a wrong image of Persia/Persians....

نوشته شده توسط Masoud در March 11, 2007 06:58 AM

با تشکر از عکس العمل شما امیدوارم موفق باشید

نوشته شده توسط ariaie در March 11, 2007 07:02 AM

سلام
خسته نباشی
ما نیز دادیم
باشد که همگان بدهند.

نوشته شده توسط امیر در March 11, 2007 07:08 AM

پارس ها به ثریا می روند . نقل 500 تومانی
ناراحت نشویم جبران می کنیم.

نوشته شده توسط در March 11, 2007 07:19 AM

فارسهای احمق خودتون از این کثافت کاری می کنید.وقتی نوبت دیگران می شه صداتون در می آد.

نوشته شده توسط در March 11, 2007 07:19 AM

سلام موفق باشی هرچندکه دردنیا آنقدرذلیل شده ایم که انتظاراین گونه برخوردهارابایدداشته باشیم

نوشته شده توسط حمیدرضا در March 11, 2007 07:20 AM

شما که حقوق اولیه خواندن و نوشتن را برای هموطنان خود قایل نیستید چگونه اینچنان مدعی هستید من فکر می کنم این قیلم واقعیات را گفته است .

نوشته شده توسط در March 11, 2007 07:28 AM

هم ميهنان، اينها همه قسمتی از برنامه های هساب شده "سيا" است. بايد با تمام توان به مقابله با ان پرداخت.
فکر نکنيد اينگونه فيلمها را همينطوری درست کردهند. پشت پرده يک اکيپ ورزيده از سازمان های جاسوسی آمريکا و اروپا و حتی ناتو دارند واکنش پارسی ها (ايرانی ها و پارسی زبانها) را تجزيه و تحليل می کنند. هر تلاشی در مقابله با اين دسيسه در نهايت بدون ترديد جواب خواهد داد. کمترين سودی که از اينگونه دسيسه ها نصيب ما می شود اين است که ما پارسی ها را به يکديگر نزديکتر خواهد کرد. و ديگر اينکه ما را به جنب و جوش وادار کرده و در نهايت به ما کمک می کند که دست از ساده لوحی برداريم. اينگونه دسيسه ها بر خلاف آنچه که در نگاه اول بنظر می رسند، چندان بد هم نيستند.
ما بايد هنر اين را داشته باشيم که برنامه را به سود خودمان تغيير ماهيت بدهيم. پيروز باد سرزمين جاودانی پارس!!

نوشته شده توسط Kaveh در March 11, 2007 07:41 AM

در لشكر كوروش و داريوش و خشايار و... تمامي قوام ايراني:لر-ترك كرد و.... ونيز ملل تابعه مانند ك اشور-بابل- و تمامي سرزمينهاي حضور داشته اندو همگي براي اعتلاي فرمانرواي خود كه آنها را در مقابل هجوم وحشيانه روميها-يونانيها - و... حفظ مي نموده همت و كوشش مي نموده اند . .پس مي بينيم نياكان ما همگي با هم بوده اند الان نيز ما بايد با هم باشيم و در مقابل توطئه استيلاي فرهنگي و تمدني غرب بايستيم چون سلاح تاريخي ما برنده تر است اگر بخواهيم ..

نوشته شده توسط در March 11, 2007 07:59 AM

در لشكر كوروش و داريوش و خشايار و... تمامي قوام ايراني:لر-ترك كرد و.... ونيز ملل تابعه مانند ك اشور-بابل- و تمامي سرزمينهاي حضور داشته اندو همگي براي اعتلاي فرمانرواي خود كه آنها را در مقابل هجوم وحشيانه روميها-يونانيها - و... حفظ مي نموده همت و كوشش مي نموده اند . .پس مي بينيم نياكان ما همگي با هم بوده اند الان نيز ما بايد با هم باشيم و در مقابل توطئه استيلاي فرهنگي و تمدني غرب بايستيم چون سلاح تاريخي ما برنده تر است اگر بخواهيم ..

نوشته شده توسط در March 11, 2007 08:02 AM

در لشكر كوروش و داريوش و خشايار و... تمامي قوام ايراني:لر-ترك كرد و.... ونيز ملل تابعه مانند ك اشور-بابل- و تمامي سرزمينهاي حضور داشته اندو همگي براي اعتلاي فرمانرواي خود كه آنها را در مقابل هجوم وحشيانه روميها-يونانيها - و... حفظ مي نموده همت و كوشش مي نموده اند . .پس مي بينيم نياكان ما همگي با هم بوده اند الان نيز ما بايد با هم باشيم و در مقابل توطئه استيلاي فرهنگي و تمدني غرب بايستيم چون سلاح تاريخي ما برنده تر است اگر بخواهيم ..

نوشته شده توسط در March 11, 2007 08:04 AM

سلام
از اونجا که این نیز مانند دیگرها و قبلی ها برای من اهمیت خاصی دارد من هم لینک دادم...
وحید

نوشته شده توسط وحید آقاخانی در March 11, 2007 08:04 AM

سام علیک

آقا ما گفتیم به حرف شما گوش کنیم و دعوت شما رو هم بپذیریم و گفته بودید که میخواید لینک ها به سیصد برسه و من خودم واستون دوازده تا ناقابل اصافه کردم که هرچه زودتر بزنیم توی سرشون.

والا بیشتر از دوازده تا وبلاگ ندارم وگرنه دریغ نمیکردم.

لیست رو هم توی آخرین پست نوشتم و لینک رو هم بالای لینکدونی نصب کردم ٬ زیر عکس.

خوش باشید و موفق.

البته یه چیزی رو بگم که اگه اونا تونستن ۳۰۰ نفری توی فیلم میلیون ایران رو شکست بدن ٬ ما هم سیصد نفری میریم به جنگ میلیون اونا.

تشبیه بسیار زیبایی کرده بودید.

فعلا

نوشته شده توسط عادل مشرقی در March 11, 2007 08:07 AM

لينك دادم. دست شما درد نكنه. موفق باشيد

نوشته شده توسط نيلوفر در March 11, 2007 08:11 AM

ما ترک ها نمی خواهیم با شما باشیم کی را باید ببینیم ما را به خودتان نچسبانید همیشه وقتی کم می آورید ماها می شویم سر ایران و رشید و جان بر کف.
از 5000 تومانیتان خجالت بکشید
یک اسکناس چینی پیدا کنید ببینید که به زبان تمام اقوام نوشته دارد نه فقط حکومت مرکزی .

نوشته شده توسط در March 11, 2007 08:23 AM

حکایت ایران امروز در جهان این چنین است:
یار بد خو
خلق بدگو
عقل کم
اه وافسوس
اشاره ام به درون وبیرون ایران است.
خلق بد گو را هم غرب در نظر بگیرید

نوشته شده توسط آوا در March 11, 2007 08:29 AM

In Search of Cyrus the Great (Part 1):

http://www.youtube.com/watch?v=s4pMqaDWl8g&NR

In Search of Cyrus the Great (Part 2):

http://www.youtube.com/watch?v=5xr8LrXpcJ4&mode=related&search=

نوشته شده توسط MOHAMMAD در March 11, 2007 08:38 AM

حرکت خیلی جالبیه.....لینک کردم....فعلا

نوشته شده توسط کاف در March 11, 2007 08:41 AM

هموطن اذری می دانی کهگیلویه وبویراحمد کجاست؟
جاییست سپاه مقدونی با تمام شکست ناپذیری انقدر کشته داد که اسکندر نا امید داشت به خانه اش باز می گشت.
سرزمین سپهبد اریو برزن رشید.
هنگام حمله مغولها تنها جایی که مغولها ازپای درامدند همین استان فسقلی بود.
در زمان حکومت سابق شاه هم با نیروهای خارجی
نه تنها این استان را بمباران کردند بلکه یک لشکر دوازده هزار نفری فر ستادند تا ما هارا سر کوب کنند
ولی فقط یک نفر سرباز زنده باز گشت.
دلیل مبارزات چیزی جز اعتلای میهن نبود.
در زمان جنگ هم بالاترین رشادتها از این استان بوده
با جمعیت کمش بالاترین امار شهید و جانباز را در کشور دارد.25درصد.
البته توی امارتولید نفت و گاز هم 30 درصد تولید
از این استان است.
محرومترین استان هم ما هستیم.
تکلیف ما با شما فرزندان الکی از خود راضی ایران چیست که
اقا جوون ما نمی خواهیم درامد نفت و گاز جنوب
صرف شما های قدر ناشناس شود.
حرص چه چیزی را می زنید.
ایا مشکل مملکت و شما همین مسئله زبانی وفرهنگی است؟
واقعآ متاسفم

نوشته شده توسط آوا در March 11, 2007 08:54 AM

بنده نيز لينك دادم به اميد پيروزي در اين امر كه دفاع از شرافت ايرانيان است موفق و پيروز باشيد .
زنده باد كورش و داريوش بزرگ

نوشته شده توسط رضا در March 11, 2007 08:54 AM

طبق نوشته تاریخ( ویل دورانت) تاریخ نویس انگیلیسی در (جنگ خشایار شاه ایران پیروز شده) و در تمام 14 جلد این کتاب از ایرانیان به( خوبی ونیکی) یاد شده است

نوشته شده توسط behrooz در March 11, 2007 09:01 AM

بچه ها از همه ممنونیم واقعا بهتون تبریک میگم بازم به کارامون ادامه بدیم...تو هیچ کجای دنیا چنین جوی توسط این همه جوون نمیتونید پیدا کنید
موفق و پیروز باشیم

نوشته شده توسط مهدی در March 11, 2007 09:05 AM
نوشته شده توسط رضا در March 11, 2007 09:09 AM

ما بايد از تهيه كنندگان اين فيلم تشكر كنيم بله بخاطر اينكه همون چيزي رو كه ما تبليغ ميكنيم
(2500 سال حكومت ستمشاهي )
رو نشون ميدن تمام شاه هاي ايران همگي وحشي هستن فقط ما خوبيم

نوشته شده توسط م.ن در March 11, 2007 09:20 AM

خيلي با حال هستيد .
دمتان گرم . ولي توي اين 30 سال ديگه چيزي نمانده كه براش سينه چاك كنيم. وقتي ارك تبريز را با ديناميت منفجر ميكنيم ،وقتي بر سر آثار باستاني خودمون چه ها كه نميكنيم و خواهيم كرد ... از ديگران چه انتظاري داريم . اگر من هم جاي اسپيلبرگ ، لوكاس و ووو بودم همين كار را ميكردم چون يك ملتي كه به خودش رحم نميكنه نبايد انتظار مهر عطوفت و واقع نگري ( آيا براستي وافع نگري است ؟ ) داشته باشه .

راستي همه اين داستانها و اظهار نظر ها من رو ياد يه مثل زيباي جديد ايراني مي اندازه
" داشتم داشتم قبول نيست - دارم دارم قبول "
يا چيزي تو اين مايه ها !!!!
انرژي هسته اي و دختر 16 ساله و ساخت راكتور اتمي خانگي و عكس توي ماه و ديناميت و آستين كوتاه پوشيدن برابر به ارتداد و محروميت از بديهي ترين حقوق اجتماعي = همين اتفاقات و داستانها
باقي هم بقاي شما

نوشته شده توسط Alireza در March 11, 2007 09:34 AM

ببین یه چیزی من الان اومدم اینجا!من همینجوری یه لینک گذاشتم یه نگاه بنداز اگه مشکلی هست بگو تغییرات بدم با یه لوگو بذارم!ها؟

نوشته شده توسط راشنو در March 11, 2007 09:36 AM

من فکر میکنم اگر این فیلم در ایران ساخته میشد و میخواست توسط وزارت ارشاد یا میراث فرهنگی مجوز بگیره باید توش ایرانیان شکست میخوردند تا مجوز میگرفت... بازم خدا پدر این یارو مرتیکه رو بیامرزه که تو این جنگ ایران پیروز میشه... وگرنه اگر صفار بود حتما ما شکست میخوردیم... وایبر ویرانگران تاریخ... ننگ بر تاریخ سازان دروغین ... چه ایرانی چه خارجی... ننگتان باد

نوشته شده توسط majid در March 11, 2007 09:39 AM

Sounds like a smart idea, appropraite for a 21st kind of petition. The link is added to my weblog.

نوشته شده توسط شوان در March 11, 2007 09:54 AM

دست شما درد نكند.كارتان باعث دلگرمي است . درود بر شما
ننگ بر تاریخ سازان دروغین ... چه ایرانی چه خارجی... ننگ بر آنها باد
همه دنيا بايد بدانند كه ايران با كوروش بزرگ و خشايارشا شاه سردمدار آزادي اقليت‌ها و حقوق بشر بوده است .

نوشته شده توسط F. Parsaie در March 11, 2007 10:22 AM

سلام دوست من
من وبلاگ ندارم و نمیدونم چگونه بسازم لطف کنید طوماری درست کنید افراد مثل من که نمیدونند چگونه وبلاگ بسازند امضا کنند

نوشته شده توسط حمید سلیمانی در March 11, 2007 10:26 AM

باسلام
دوستان من. متاسفانه دولت مردان ما این اجازه را با اعمالشان به فیلمسازان هالیودی داده اند که به خودشان جرات بدهند اینگونه به فرهنگمان بتازند چون دولت مردان اصلا پادشاهان ایرانی را قبول ندارند حالا کسی بیاید مسجدالقسی را چپ نگاه کند میلیاردها هزینه میکنند تا پدرآنان را در بیاورند تا اجدادآنان را از گور در نیاورند دست بردار نمیشوند کیر خشایار شاه تو کون اینجور آدما که فرهنگ مارا به مسخره میگیرند

نوشته شده توسط آرسام در March 11, 2007 10:37 AM

دمت گرم آرسام جان راست گفتی من هم باهات موافقم که مقصر دولتمردان ما هستند که بجای هزینه های میلیاردی که به حزب الله میکنند بیایند با آن پول فرهنگ ما را به درستی تبلیغ کنند کسی نمیاید چنین غلطی بکند.بقول آرسام .....خشایار شاه و تمام شاهان ایران تو....کارگردان این فیلم و هر حرمزاده ای که بخواهد به فرهنگمان توهین کند

نوشته شده توسط داود در March 11, 2007 10:44 AM

سیصد یک دروغ بزرگه
من این صفحه ای که گفتید رو در پیوند روزانه ام گذاشتم.

نوشته شده توسط یه ستاره در March 11, 2007 10:52 AM

سلام به همگی
عزیزان من اگر روزنامه اعتماد مورخه 20/12/1385را بخوانید نوشته خانم طهمینه میلانی کارگردان رفته از تخت جمشید فیلم برداری کند جهت فیلمش آمده رنگهایی را پخش کرده روی تصاویر سنگ نوشته ها بعد که اعتراض کردند گفته این رنگ پاک میشود ولی کار گران به سختی توانستند کمی از آن را پاک کنند حالا چه انتظاری از دیگران دارید
از خانم طهمینه میلانی بخواهید این چه غاطی بود کرده ای الاغ

نوشته شده توسط رامتین بشردوست در March 11, 2007 10:57 AM

دست شما درد نکنه امیدوارم بچه ها به موقع بجنبند!

نوشته شده توسط سعید در March 11, 2007 11:07 AM

ببين من دوستام تصوير سازي هاي زيادي كردن ميشه دقيقا توضيح بدي جي كار كنمشون؟

نوشته شده توسط ميترا در March 11, 2007 11:26 AM

موفق باشید

نوشته شده توسط حسین در March 11, 2007 11:28 AM

لینک شما درون سایت قرار گرفت
http://www.oox.xoo.ir

نوشته شده توسط در March 11, 2007 11:31 AM

لگو جان من خیلی دلم میخواد این کار رو بکنم اما بدبختانه اصلا تو ورد پرس نمیشه به تمپلات دسترسی داشت.
میشه لطف کنی اگه راهی داره بگی؟

نوشته شده توسط Roya در March 11, 2007 11:45 AM

سلام به شما لینک دادم http://savadkoohshirgha.persianblog.com/
بهتر است روی نوشته ها کار کونید تصور هم بهتر کونید

نوشته شده توسط faramarz در March 11, 2007 12:37 PM

دوستان با دادن این جمله 300 the movie
اصلا سایت بمب پیدا نمی شود که.
باید کلید کرد

نوشته شده توسط faramarz در March 11, 2007 12:59 PM

salam, man pishnahad mikonam ke oon chand link e marboot be clip-haye "Perspolis" o "Cyrus the great" ro hame be oon safe ezafe konid va masalan yek caption ham baraye oon video-ha bezarid ke "Does 300 tell the truth? click here" ya yek hamchin chizi. man alan www.youtube.com ro search kardam vali moteasefane natoonestam oon film-ha ro peida konam, vali ghablan vojood dashtan chon khodam az oonja downloadesh kardam va daramshoon, age kesi khast mitoonam barash befrestam. hamegi movafagh bashin, Nazila

نوشته شده توسط Nazila در March 11, 2007 01:44 PM

حمایت می‌کنم.

نوشته شده توسط بهمن در March 11, 2007 01:49 PM

I just sent it to all my Persian Gulf petition signers (5000 contacts)...good luck.

نوشته شده توسط Persian Gulf در March 11, 2007 02:25 PM

دوستان اصلا نگران مقبره کورش نباشید . مقبره کورش ذره ه ای در خطر نیست و این نیز توطئه همان کسانی هست که مانند تهیه کنندگان 300 در پی تخریب تمدن و فرهنگ غنی ایرانی هستند و می خواهند تشنج ایجاد کنند بنده خودم از کسانی هستم که به پاسارگاد رفتم و از همه لحاظ تحقیق کردم و هیچگونه جای خطری نیست .

نوشته شده توسط خشایار شاه در March 11, 2007 02:45 PM

پاينده ايران
من هم لينك دادم
دست در دست هم ثابت خواهيم كرد كه ايرانيان كيستند و چه قدرتي دارند

نوشته شده توسط اتروپات در March 11, 2007 02:55 PM

ما وقتی خودمان نیاکان باتمدن وبا فرهنگمان را تحقیر میکنیم واین 28 سال است که خودمان را بی فرهنگ وبدون منطق به جهان نشان میدهیم و....از بیگانگانی که چشم دیدن ما راندارند چه انتظاری هست این پس ازمدتی فراموش می شود ودست دروغگویان برای جهان رو میشود ولی آیا ما خودمان خودمان را فرهنگ وتمدن خود را میشناسیم چند درصد جوانان ایرانی خشایارشاه را میشناسند آیا جوانان ایرانی آرش را ووووووو ..... میشناسند بهتر است به این کثیف بازیها فکر نکنیم همانطور که در زبان فارسی داریم جواب های هوی است ما نیز برای مردم دنیا همه کشورها احترام قائل باشیم تا احترام مارا نگاه دارند برعلیه ملتهای دیگر شعار وبد وبیراه نگوئیم آنها فعلا پول دارند ومیتوانند هنرمندان ودانشمندان وجغرافیدانان بی تعهد را بخرند

نوشته شده توسط مهرگان در March 11, 2007 02:58 PM
سلام من هم لینک دادم. به نظر من میشه یه متن کوتاه با چند تا عکس از استوانه کورش کبیر که اولین منشور حقوق بشره و نقش برجسته های معروف در سایت بذارید که بیننده با یه نگاه بفهمه که فیلم چقدر با واقعیت فاصله داره.

پاینده باد ایران و ایرانیان وطن پرست

http://Boplo.ir

نوشته شده توسط امیرحسین در March 11, 2007 03:07 PM

واقعا خسته نباشید بچه ها
هیچ نسلی تا به این اندازه متحد نبوده
با این که از هیچ سازمان دولتی حمایت نمیشیم و فقط خودمان هستیم و خدای خودمان و یه عشق پاک به کشورمان ایران که متعلق به همه ی اقوام اعم از لر و ترک و بلوچ و فارس و... هست
متاسفانه همیشه وزیران میراث فرهنگی ما بی لیاقت بوده و باعث شده بسیاری از اشیا باستانی ما دزدیده بشوند و...
امروز هم که خبر دزدیده شدن شیر سنگی و آسیب رسیدن به ستون تخت جمشید و آسیب به مقبره ی کوروش و بذل و بخشش قاضی آمریکایی که قسمتی از اشیا باستانی ما را به اسرائیل بخشید و ....
واقعا تا کی باید بشینیم و چیزی نگیم و فقط شاهد تحقیر خودمان باشیم؟
چرا صدا و سیما به جای دادن بودجه برای ساخت این همه سریال های بی محتوا بودجه ای برای ساخت فیلم های تاریخی باستانس ماصرف نمی کنه
با نظر دوستمان موافقم.چرا فیلمی از کوروش کبیر نمی سازند و به جهان نشان نمی دهند؟
بیاید این درخواست را از دولت بعد از نتیجه گرفتن از حرکتمان انجام بدهیم.
راستی دوستان همه به سایت http://imdb.com/
برید و به این فیلم رای ١ بدهید. این کار هم خیلی اثر بخش است

نوشته شده توسط maryam در March 11, 2007 03:13 PM

سلام من هم شرکت کردم و لینک دادم لطفاً من رو هم به لیست اضافه کن

نوشته شده توسط در March 11, 2007 03:26 PM

اين نتيجه عوض كردن 30 سال انقلاب با 2500 سال تاريخ گذشته بود اميدوارم مسئولان فرهنگي كشور بجاي نامگذاري كشته هاي فلسطين و لبنان و مصر بر خيابانهاي تهران و شهر هاي ديگر حداقل اسم يكي از ميدانهاي شهر را با نام اساطير ايراني بگذلرد شنا يك نام تايرخ گذشته مان را در اطراف خودمان نمي بينيم از ديگران چه انتظاري داريد

نوشته شده توسط سعيد خسيني در March 11, 2007 03:30 PM

مرگ بر ایران ستیزان_

نوشته شده توسط sahar در March 11, 2007 03:41 PM

ایده هوشمندانه ایست ;)

نوشته شده توسط صابر در March 11, 2007 03:43 PM

راجع به مقبره کوروش درست ولی اونجا زیر خاک اثاری هست که هنوز کشف نشده وبه زیر اب خواهد رفت پس اونها چی؟

نوشته شده توسط سحر در March 11, 2007 03:45 PM

Done!
Good job!

نوشته شده توسط محمود در March 11, 2007 03:57 PM

لینک دادم. و مطلبی درباره‌ش نوشتم.

موفق باشی دوست عزیز

نوشته شده توسط هنایش در March 11, 2007 03:57 PM

لینک دادم. و مطلبی درباره‌ش نوشتم.

موفق باشی دوست عزیز

نوشته شده توسط هنایش در March 11, 2007 03:59 PM

منم لینک دادم اما لازم نیست به لیست اضافه کنی هر جور دوست داشتی.

نوشته شده توسط Ashkan در March 11, 2007 03:59 PM

سلام خسته نباشی من هم مثل بقیه ایرانی های با تمدن و فرهنگ لینک دادم

نوشته شده توسط آرمین در March 11, 2007 04:10 PM

ما هم لینک دادیم. موفق باشیم!!!

نوشته شده توسط حسام در March 11, 2007 04:20 PM

سلام ... من كه نقاش نيستم اما لينك و هستم .. و آرزوي موفقيت مي كنم

نوشته شده توسط نفيس در March 11, 2007 04:26 PM

فیلم سیصد شاید حقیقت کنونی ما باشد.
اگر اشتباه می گویم اصلاح کنید.
انرژی هسته ای حتی بقیمت نابودی مردم و بدبختی انها حق مسلم
نظام است.چون تضمین کننده و حافظ نظام است.
گور پدر مردم و تاریخ شان.والبته اشیا تاریخی چیزهای خوبی هستند می شود اونها را .
به قیمت خوبی توی حراجها اب کرد.
زنده باد دلار و یورو وقدرت.
چی به مقدسات توهین دارم می کنم.
ببخشید ادمهای مقدس ببخشید.

نوشته شده توسط بزغاله در March 11, 2007 04:28 PM

انجام شد...موفق باشیم!

نوشته شده توسط رها در March 11, 2007 04:50 PM

لینکیدیم
باشد که متنبه شوند

نوشته شده توسط مهرزاد پارس در March 11, 2007 05:12 PM

سلام واقعا کار قشنگیه یه جورایی از همون منش ایرانی نشات گرفته امیدوارم موفق بشیم .

نوشته شده توسط امیر در March 11, 2007 05:14 PM
نوشته شده توسط Aida در March 11, 2007 05:33 PM

Irani ablah va ahmag dunya midanad ke Iraniha vahshi va fashist hastand!

نوشته شده توسط Kurdstan در March 11, 2007 05:40 PM

benazaree man hamatoon ... [edited]

نوشته شده توسط در March 11, 2007 06:35 PM

خواب دیدم خشایارشاه از فرط عصبانیت از فیلم سیصد زنده شده و دارد لشکر جمع می‌کند تا به هالیوود حمله کند. چشمش افتاد به پوستر احمدی نژاد که شالی سیاه و سپید دور گردنش بود. دستش را مشت کرده دهانش باز و دندانها و زبان کوچکش هویدا بود. عقب عقب رفت با لکنت زبان پرسید: آقای بلوچ این تصویر از آن کیست؟!
گفتم زنده بودن اعلیحضرت حقیقی باد. این حاکم امروز ماست. با دو دست چنان بر فرق ملوکانه‌اش کوبید که نقش زمین شد. قبل از رحلت مجدد گفت:
آبروی گذشته پیشکش آبروی امروزتان را نجات دهید.
نقل از وبلاگ عبدالقادر بلوچ

نوشته شده توسط Anita در March 11, 2007 06:46 PM


بابا دمت گرم ایول منم لینک دادم پس خودم هم ایول

نوشته شده توسط سید مهدی در March 11, 2007 06:58 PM

بنازم به این دموکراسی! هر کی هر چی دلش میخواد میاد و مطرح میکنه! حالا کاری نداریم که بعضی ها اصول دموکراسی رو نمی دونن و بعضا بجای دفاع منطقی از گفته هاشون به توهین و فحاشی و تهمت و افترا روی میارن!اما خوشم میاد که عده اکثیری از دوستان خیلی قشنگ و متین میان و نظراتشون رو میگن و به موافقین و مخالفینشون هم احترام میزارن. اینها ایرانی های واقعی اند. اینها هستند که حرفهای کورش کبیر رو در اولین منشور حقوق بشر جهان درک کردن.
دست مریزاد.

نوشته شده توسط محمد میرزائی در March 11, 2007 07:35 PM

من هم لینک دادم، هم به این نوشته و هم به سایت، ممنون از زحمتی که کشیدی، در ضمن خیلی ایده خوبی هست که از تصویرهای هنری و کمیک استفاده کنیم، راه خوبی برای اعتراض همراه با شوخ طبعی هست.

نوشته شده توسط شبنم در March 11, 2007 07:41 PM

با سلام
با فراخوان شما کاملا موافقم

نوشته شده توسط بابک در March 11, 2007 08:17 PM

متن انگلیسی اولین منشور حقوق بشر کورش بزرگ
اين سند به عنوان نخستين منشور حقوق بشر شناخته شده، و به سال ۱۹۷۱ ميلادي، سازمان ملل آن را به تمامي زبانهاي رسمي سازمان منتشر کرد.

Cyrus Cylinder (The Official Text)
I am Cyrus, King of the globe, great king, mighty king, King of Babylon, king of the land of Sumer and Akad, King of ......, king of the four quarters of Earth, son of Cambysis (Kambujiye), great king, king of Anshan, grandson of Cyrus (Kurosh), great king, king of Anshan, descendant of Teispes (Chaish Pish), great king, king of Anshan, progeny of an unending royal line, whose rule, The Gods, Bel and Nabu cherish, whose kingship they desire for their hearts' and pleasures.

When I well disposed, entered Babylon, I had established the seat of government in the royal palace of the ruler, amidst jubilation and rejoicing. Marduk the great god, induced the magnanimous inhabitants of Babylon to love me, and I sought daily to worship him when my numerous soldiers in great numbers peacefully entered Babylon and moved about undisturbed in the midst of the Babylon, I did not allow anyone to terrorize the people of the lands of Sumer and Akad and ...... I kept in view, the needs of the people and all their sanctuaries to promote their well being. I strove for peace in Babylon and in all his other sacred cities. As to the inhabitants of Babylon who against the will of the gods were enslaved, I abolished the corvee which was against their social standing, I freed all slaves. I brought relief to their dilapidated housing, putting thus an end to their misfortunes and slavery Marduk, the great lord, was well pleased with my deeds, rejoiced and to me, Cyrus, the king who worshipped him, and to Cambysis, my son, the offspring of my loins, and to all my troops he graciously gave his blessing, and in good sprit, before him we stood peacefully and praised him joyously.


All the kings who sat in throne rooms, throughout the four quarters, from the Upper Sea (Mediterranean Sea) to the Lower Sea (Persian Gulf), those who dwelt in ...... and all those who live in other types of buildings as well as all the kings of the West Land, who dwelt in tents, brought me their heavy tribute and kissed my feet in The Babylon. As to the region, from ...... to the cities of Ashur, Susa (Shoosh), Agade and Eshnuna, the cities of Zamban, Me-Turnu, Der as far as the region of the land of Gutium, the holy cities beyond the Tigris River, whose sanctuaries had been in ruins over a long period, the gods whose abode is in the midst of them, I returned to their places and housed them in lasting abodes.

I also gathered all their former inhabitants and returned to them their habitations. Furthermore, I resettled upon the command of Marduk, the great lord, all the gods of Sumer and Akad whom Nabonid had brought into Babylon to the anger of the lord of the gods, unharmed, in their former chapels, the places which makes them happy.


May all the gods whom I have placed within their sanctuaries and resettled in their sacred cities, address a daily prayer in my favor before Bel and Nabu, that my days may be long, and may they recommend me to him, to Marduk my lord, they may say: "May Cyrus the King, who worships thee, and Cambysis his son ...... all gods I settled in a peaceful place, I sacrificed ducks and doves, I endeavored to repair their dwelling places ...... "


reference :
http://www.cyrusgreat.com/content/view/16/2/

نوشته شده توسط در March 11, 2007 08:23 PM


تاریخچه منشور حقوق بشر کورش بزرگ
در حدود سال ۱۲۸۵ خورشیدی (۱۸۷۹-۱۸۸۲)به هنگام کاوشها در بابِل در میان رودان (بین النهرین)، باستان شناس ایرانی، هرمز رسام یک استوانهٔ سفالین کوچک از گل پخته (۲۳ سانتیمتر)، یافت، که شامل یک نوشته از کوروش بزرگ بود. جنس این استوانه از گل رس است، ۲۳ سانتی متر طول و۱۱ سانتی متر عرض دارد و در حدود۴۰ خط به زبان آکادی و به خط میخی بابلی نوشته شده‌است. بررسی‌ها نشان داد که نوشته‌ای استوانه مربوط به سال ۵۳۹ (پ.م) از سوی گوروش بزرگ پس از شکست بخت النصر و گشوده شدن شهر بابل، نویسانده شده‌است و به عنوان سنگ بنای یادبودی در شهر بابل قرار داده شده‌است. استوانه یافت شده در موزه بریتانیا در شهر لندن نگاهداری می‌شود. ازسوی دیگر در سال‌های کنونی آشکار شد که بخشی از یک لوحه استوانه‌ای که آن را از آن نبونبید پادشاه بابل می‌دانستند، پاره‌ای از استوانه کوروش بزرگ است که از سطر‌های ۳۶ تا ۴۳ آن می‌باشد. از این رو این قسمت که در دانشگاه ییل(Yale) آمریکا نگهداری می‌شد، به موزه لندن گسیل و به استوانه اصلی پیوست گردید. کوروش بزرگ بعد از خاتمه زمستان در اولین روز بهار، در بابل تاجگذاری کرد. شرح کامل تاج گذاری کوروش و حوادث آن دوران، به صورت مفصل توسط «گزنفون» سردار و مرد جنگی و فیلسوف و مورخ یونانی ظبط و بیان شده‌است .کوروش بعد از تاجگذاری، در معبد مردوک خدای بزرگ بابل، منشور آزادی نوع بشر را قرائت نمود .متن سخنرانی و کتبیه کوروش تا این اواخر نامعلوم بود. تا اینکه اکتشافات در بین النهرین از ویرانه قدیم شهر «اور» کتبیه‌ای بدست آمد و بعد از ترجمه معلوم شد، همان متن منشور آزادی نوع بشر، کوروش میباشد. این لوح در حال حاضر یکی از با ارزش ترین اشیای تاریخی است که در موزه بریتانیا از آن نگهداری می‌شود. فرمان حقوق بشر کوروش یا استوانه کوروش، به عنوان کهن ترین سند کتبی از دادگستری و مراعات حقوق بشر در تاریخ و مایه مباهات و سرافرازی ایرانیان یاد می‌شود. کوروش، موسس پادشاهی ایران و آغازگر سلسله هخامنشیان، پس از تسخیر بابل اعلام عفو عمومی داد؛ ادیان بومی را آزاد اعلام کرد؛ برای جلب محبت مردم میانرودان (بین انهرین) و آموزش همزیستی عقیدتی به انسان‌ها، مردوخ که کهن ترین خدای بابل بود را به رسمیت شناخته، در پیشگاهش کرنش کرده بر دستش بوسه زد و او را نیایش کرد و سپاس گفت. او هیچ گروه انسانی را به بردگی نگرفت و سپاهیانش را از تجاوز به مال و جان رعایا بازداشت. او تمامی ساکنین پیشین سرزمینها را گرد هم آورده و منزلگاه آنها را به ایشان بازگرداند.


این سند به عنوان نخستین منشور حقوق بشر شناخته شده، و به سال ۱۹۷۱ میلادی، سازمان ملل آن را به تمامی زبانهای رسمی سازمان منتشر کرد.این تأییدی است بر اینکه منشور آزادی بشریت که توسط کوروش بزرگ در روز تاجگذاری وی منتشر شده، می‌تواند برتر باشد از اعلامیه حقوق بشر که توسط انقلابیون فرانسوی در اولین مجمع ملی ایشان صادر شده. اعلامیه حقوق بشر در نوع خود، در رابطه با بیان و ساختارش بسیار قابل توجه‌است، اما منشور آزادی که توسط پادشاه ایرانی (کوروش) در ۲۳ سده پیش از آن صادر شده، به نظر معنویتر میاید.با مقایسهٔ اعلامیه حقوق بشر مجمع ملی فرانسه و منشور تأیید شده توسط سازمان ملل، با منشور آزادی کوروش، این آخری با در نظر گرفتن قدمت، صراحت، و رد موهومات دوران باستان در آن، باارزشتر نمود می‌کند. این لوح با عنوان نخستین بیانیه حقوق بشر جهانی شناخته می‌شود لوح کوروش که پس از تسخیر بابل و شکست بخت النصر توسط کوروش به عنوان سنگ بنای یادبودی در شهر بابل قرار داده شده بود نخستین بیانیه حقوق بشرجهانی است که کوروش در آن همه طوایفی را که در زمان امپراتوری بابل به اسارت درآمده بودند آزاد و به آنها اجازه نقل مکان و زندگی آزاد در هرکجای امپراتوری خود را داد. کوروش پادشاه بزرگ ایران قوم یهود را نیز از اسارت امپراتوری بابل آزاد کرد. در این کتبیه کوروش خود را معرفی نموده و اسم پدر، جد اول، دوم و سوم خویش را نام می‌برد و اعلام می‌دارد که پادشاه ایران و پادشاه بابل و پادشاه جهات اربعه (کشورهای اطراف ایران) می‌باشد، آنگاه در مقام بیان حقوق بشر و منشور آزادی خویش اعلام می‌دارد :

بر گردان منشور کوروش بزرگ نشان داد که نخستین منشور جهانی حقوق بشر را ایرانیان در سال ۵۳۸ پیش از میلاد بیان نموده و مورد اجرا گذارده‌اند. در سال ۱۳۴۸ خورشیدی (۱۹۶۹م)پس از گذشت ۲۵۰۷ سال پس از صدور فرمان مزبور، نمایندگان کشور‌های گوناگون با قرار گرفتن بر آرامگاه کوروش هخامنشی در پاسارگاد از او به عنوان نخستین پایه گذار حقوق بشر و آزادی انسان، قدردانی کردند. تاکنون یکبار در سال ۱۹۷۱ مسئولان موزه بریتانیا این لوحه را به درخواست حکومت ایران به تهران قرض دادند که مخالفت دولت انگلیس با این اقدام سبب بروز تنش میان مسئولان دولتی و موزه بریتانیا شده بود.

در روزگاری که کوروش بزرگ به نمایندگی ایرانیان، منشور حقوق بشر و آزادی انسان را فرستاد فخر مردمان و شاهان دیگر کشتن، سوختن و ویران کردن بود. متن این منشور چنین است :

«منم کوروش، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه دادگر، شاه بابل، شاه سومر و اکد، شاه جهان. پسر کمبوجیه، شاه بزرگ ... آنگاه که بدون جنگ و پیکار وارد بابل شدم، همه مردم گامهای مرا با شادمانی پذیرفتند. در بارگاه پادشاهان بابل بر تخت شهریاری نشستم، مردوک (مردوخ = خدای بابلیان)، دلهای پاک مردم بابل را متوجه من کرد. ... زیرا من او را ارجمند و گرامی داشتم. ارتش بزرگ من به آرامی وارد بابل شد. نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد آید. برده داری را بر انداختم، به بدبختی‌های آنان پایان بخشیدم. ... من فرمان دادم که هیچکس اهالی شهر را از هستی ساقط نکند. فرمان دادم که همه مردم در پرستش خدای خود آزاد باشند و کسی آنان را نیازارند. خدای بزرگ از کردار من خشنود شد ... او برکت و مهربانیش را ارزانی داشت. ما همگی شادمانه و در صلح و آشتی مقام بلندش را ستودیم ... من همه شهرهایی را که ویران شده بود از نو ساختم. فرمان دادم تمام نیایشگاه‌هایی را که بسته شده بود، بگشایند. همه مردمانی را که پراکنده و آواره شده بودند، به سرزمین خود برگرداندم و خانه¬های ویران آنان را آباد کردم، باشد که دلها شاد گردد و هر روز در پیشگاه خدای بزرگ، برایم زندگانی بلند خواستار باشند ... من برای همه مردم جامعه‌ای آرام مهیا ساختم و صلح و آرامش را به تمامی مردم اعطا کردم. من به تمام سنتها، و ادیان بابل و اکد و سایر کشورهای زیر فرمانم احترام می‌گذارم. همه¬ی مردم در سرزمینهای زیر فرمان من در انتخاب دین، کار و محل زندگی آزادند. تا زمانی که من زنده¬ام هیچکس اجازه ندارد اموال ودارایی¬های دیگری را با زور تصاحب کند. اجازه نخواهم داد کسی دیگری را مجبور به انجام کار بدون دریافت مزد کند. هیچکس نباید به خاطر جرمی که اقوام یا بستگان او مرتکب شده‌اند تنبیه شود. من جلوی برده¬داری و برده¬فروشی از زن و مرد را می¬گیرم و کارکنان دولت من نیز چنین کنند تا زمانیکه این سنت زشت از روی زمین برچیده شود. شهرهای ویران شده در آنسوی دجله و عبادتگاه¬های آنها را خواهم ساخت تا ساکنین آنجا که به بردگی به بابل آورده شده‌اند بتوانند به خانه و سرزمین خود بازگردند.»

یادآوری این نکته ضروری است که بسیاری از موارد اعلامیه جهانی حقوق بشر از قبیل برابری زن و مرد، آزادی بیان، آزادی اندیشه، آزادی کار، آزادی مسافرت، آزادی در انتخاب همسر و خیلی از آزادیهای دیگر که در منشور حقوق بشر آمده ریشه در گاتهای زرتشت دارند .

منبع :
http://www.cais-soas.com/

نوشته شده توسط در March 11, 2007 08:29 PM

Please JOIN.

نوشته شده توسط Bahare S در March 11, 2007 08:46 PM

salllam be shoma havatan aziiz
hadafe hame ma yeki hast ,dar hamin jahat man ba zekr manba hame batalebe shoma ro to weblog khodam ( 300film.blogfa.com)
gozashtam ta man ham sahmi dashte basham

نوشته شده توسط farhang در March 11, 2007 10:16 PM

salam agha bomb googely shoma ke kar nakarde
man to googel 300 ro serch kardam vali khabari
az link shoma nabod
man nemidonam shoma chetori serch mikonid ke rotbeye 11 hastin?????????
vali dar har sorat man shoma ro link mikonam

نوشته شده توسط حمیدرضا در March 11, 2007 11:01 PM

www.beonthebox.com

نوشته شده توسط Azita Azadi در March 11, 2007 11:38 PM

Let's make some noise.
We will not endorse stories made more exciting at our expense by portraying Persians as a bunch of savage, ignorant, male chauvinists.The art work will follow.

www.beonthebox.com

نوشته شده توسط Azita Azadi در March 11, 2007 11:44 PM

اقا ما هم با شما موافقیم و همه جوره با شما هستیم
باید جلو این تهاجم فرهنگی رو گرفت هر جور که شده

نوشته شده توسط امین در March 12, 2007 01:11 AM

اعتراض خودتون رو به فیلم ضد ایرانی 300 در سايت فارسي اعتراض پارسي نشون بدید http://www.persianpetition.com/sign.aspx?id=00f89cdd-772e-47b5-9a20-c063410e3cee

نوشته شده توسط Erfan در March 12, 2007 01:49 AM

سلام
من كل مطلبت رو گذاشتم تو وبلاگم

نوشته شده توسط احسان مطهري در March 12, 2007 01:57 AM

سلام. من یه لوگو درست کردم که هر بخواد میتونه کدش رو توی سایت یا وبلاگش کپی کنه

نوشته شده توسط مصطفی در March 12, 2007 02:23 AM

بسيار عالي بود ..

نوشته شده توسط ahmad and reza در March 12, 2007 02:24 AM

Very good suggestion and this should be done. I hope there will be other suggestions as well. We have to confront these incorrect interpretation and abuse of history by every civilized means at our disposition. Indeed this is a big price we are paying now by not paying attention and confronting the writer of the book 10 years ago.

نوشته شده توسط Maryam Asfari در March 12, 2007 02:27 AM

با درود و سلام خدمت دوستان
می خواستم به اطلاع دوستان برسونم که با استفاده از نرم افزارهای موجود میشه به راحتی اسم سایت رو به اول لیست گوگل آورد
اگر مدیریت سایت صلاح میدونن به من یه ایمیل بزنن
پاینده باشین

نوشته شده توسط Hamid در March 12, 2007 02:53 AM

Dear Pendar,
Thanks for your efforts. As an Iranian I am proud of you. I added the link to my page:
http://bouda.blogspot.com

نوشته شده توسط Bouda در March 12, 2007 02:55 AM

اعتراض شدید نسبت به فیلم و اینکه تاریخ و تمدن و فرهنگ ما را زیر سوال برده‌اند اینکه تاریخ و فرهنگی که ما ایرانیان داریم بر همه کشورها کاملا آشکار است

نوشته شده توسط ژیلا در March 12, 2007 03:01 AM

ما دارای سوابق زیادی در دریافت جوایز
نوبل نیز هستیم.گویی قرار است این بار برای
بار سوم نوبل شیمی به ایران داده شود.به سر کار
خانم تهمینه میلانی .
قبل از اوون هم ما دو تا نوبل دیگه از شیمی
برده بودیم.اگه گفتید چه کسانی ان را برده اند؟

نوشته شده توسط بزغاله در March 12, 2007 03:05 AM

i believe that all the stuff of the film making,the diractor, producer the write and all the others are unqualified and uneducational about the history of iran and the film that they have made.i think that they have made this film without any background of the history and didnt bother to survey the history and study the history and then make a film.i must add that the educational degree that you have is not standard and you may paid for it because although you seems to be educated but truly you are unware of what you have studied and i feel really sorry for the diractor and the producer for such an ill qualified untrue movie that they have made.

write:Jafar Pilehvaran(the manager of an idustrial factory)
Location:Iran-Mashhad
Tel:+98-511-7686500
+98-915-111-6625

نوشته شده توسط jafar pillevaran در March 12, 2007 03:37 AM

link dadam be 300themovie.info

نوشته شده توسط شب نويس در March 12, 2007 03:42 AM

به اینجا سر بزنید.
قرار هست این فیلم به لجن کشیده بشه
http://300.ziafat.com
راهنمای بمب 300 در IMDB

نوشته شده توسط Asasi در March 12, 2007 03:48 AM

kamtarin kari ke mitoonestam bekonam in bood ke bekhaboonamesh va inkaro kartdam http://300themovie.warnerbros.com/ NOW ID DOWN !!!

نوشته شده توسط Farhad در March 12, 2007 04:06 AM

آقا ایول سایت 300 خوابید و به گا رفت

نوشته شده توسط reza در March 12, 2007 04:11 AM

اگه میشد یه اسپانسر خوب هم پیدا کرد که یه فیلم یا انیمیشن در جواب 300 بسازیم خوب بود.به نظر من
نیروی انجام یه کار حرفه ای الان تو ایران هست.

نوشته شده توسط mohammad sh در March 12, 2007 04:29 AM

http://www.mtg.ir/300themovie/
این فیلم رو از این آدرس می تونین بخرین

نوشته شده توسط مصطفی ضابط در March 12, 2007 04:58 AM

منم لينك دادم

نوشته شده توسط حميد رفيعي در March 12, 2007 05:19 AM

بمباران می کنیمممممممممممممم!

نوشته شده توسط پشمالو در March 12, 2007 05:24 AM

سلام . ممنون ازاین بمباران ! لینک دادم

نوشته شده توسط سارا در March 12, 2007 05:58 AM

salam
link dadeh shod
good luck

نوشته شده توسط behshad در March 12, 2007 06:11 AM

خلايق هرچه لايق
واقعا فكر مي كنيم لياقت ما غير از اينه!!!

نوشته شده توسط امين در March 12, 2007 06:15 AM

داشتم داشتم حساب نيست دارم دارم حساب است
بس كنيد بابا ببينيد الان كجا وايساديم و چه كاره ايم

نوشته شده توسط رضا در March 12, 2007 06:18 AM

این حرکت بسیار مفید ایست و من امیدوارم که موصر باشد.

نوشته شده توسط پیام در March 12, 2007 06:51 AM

من لينك دادم .راهي براي خفه نشدن است. اميدوارم موفق بشيم و ممنونم از شما

نوشته شده توسط بنفشه خاتون در March 12, 2007 07:04 AM

ايده بسيار عالي است! من كه پايه ام اما نمي دونم چه كاري ميتونم بكنم ! راستش مكن در مورو كوروش اطلاعات خوبي دارم و اگه بخواهيد ميتونم مطالبي رو به انگليسي در مورد كوروش و از كتاب كوروش كبير نوشته ژرارد ايسراييل براتون آماده كنم

نوشته شده توسط hamed در March 12, 2007 07:11 AM

Be Omide Filmi Haghighi!!!

نوشته شده توسط Pejman در March 12, 2007 07:21 AM

man sharmandam az sakhte filme 300.va motasefam ke ma iraniha chenin chehre ee bayad peyda konim dar donya!

نوشته شده توسط نگین در March 12, 2007 07:38 AM

لینکیده شد

نوشته شده توسط رفیق در March 12, 2007 07:45 AM

سلام.منم حتما این لینک رو می ذارم. و امیدوارم که مثل قضیه خلیج فارس جواب بده.متاسفاه از طرح و نقاشی و این جور چیزا سرم نمیشه وگرنه خیلی تمایل به همکاری داشتم و دارم..کمترین کاری که می تونم بکنم اینه که به دوستان وبلاگیم خبر بدم.

نوشته شده توسط khapit در March 12, 2007 08:00 AM

بعضي از روستان هي ميگن
داشتم داشتم حساب نيست دارم دارم حساب است
بس كنيد بابا ببينيد الان كجا وايساديم و چه كاره ايم

ميخوام بهشون بگم كه اتفاقا اين فيلم و اين طرز فكر همون داشتم داشتم را ميخواهند زير سوال ببرند يعني بگند ما از اول وحشي بوديم حالا اگر بعضي ها به اين معتقند ميتونند كمي زحمت بكشند و تاريخ بخونند ولي دوستاني كه در اين راه كار ميكنند حداقل هدفشون اينه كه بگند كه بابا ما ( حداقل تو اون دوره ) وحشي نبوديم

نوشته شده توسط سهراب در March 12, 2007 08:37 AM

لینک کردم

نوشته شده توسط نویسنده در March 12, 2007 08:47 AM

جواب احمقان خاموشی است
همه دنیا ایران و تاریخ ایران رو میشناسن

نوشته شده توسط o در March 12, 2007 08:54 AM

سلام
ما هم به شما پیوستیم
موفق باشید

نوشته شده توسط webnegar در March 12, 2007 09:11 AM

لينك مورد نظر در سايگاه قرار داده شد. متن طنز انتقادي نيز در اين مورد درج گرديد

نوشته شده توسط پيام بازرگاني در March 12, 2007 09:15 AM

rajebe filme 300 ,ino hatman bebinid o emza konid

http://www.petitiononline.com/wpci96c/petition.html

نوشته شده توسط باران در March 12, 2007 09:26 AM

من وهمسرم از دانش آموختگان سینمادانشگاه هنر تهران ضمن تقدیم درود و سپاس فراوان به شما فرزندان شایسته ایران زمین درمقابل این تحریف سخیف تاریخی دو متن به زبانهای انگلیسی و ایتالیایی اماده کردیم.یکی ارسال شدودومی همین امشب ارسال میشود.پاینده بادایران وایرانی

نوشته شده توسط mohsen در March 12, 2007 09:54 AM

salam
It is a good idea I want to link your code but I can't
how can I do it
thanks a lot
Maryam

نوشته شده توسط maryam در March 12, 2007 10:19 AM

سلام به همه ایرانی های دلسوز به فرهنگ تمدن کهن
من الان که نگاه کردم سایتی که این دوست عزیزمون ساخته در صفحه دوم گوگل قرار گرفته.
فکر می کنم داره بمبمون کار می کنه اما چرا از نقاشیها و مطالب سایت خبری نیست.
منتظریم

نوشته شده توسط محسن در March 12, 2007 10:29 AM

يك راه ديگه اعتراض هم تماس با برنامه راديويي پر شنونده جواني به وقت فرداي راديو جوان است تا اعتراضات به فيلم 300 را پوشش دهد تا اينجا هم چند بار به اين فيلم اعتراض كرده است

تلفن تماس 22040000

نوشته شده توسط سهراب در March 12, 2007 10:38 AM

يك راه ديگه اعتراض هم تماس با برنامه راديويي پر شنونده جواني به وقت فرداي راديو جوان است تا اعتراضات به فيلم 300 را پوشش دهد تا اينجا هم چند بار به اين فيلم اعتراض كرده است

تلفن تماس 22040000

نوشته شده توسط سهراب در March 12, 2007 10:49 AM

اقا كي ميخواي سايت رو راه بندازي

نوشته شده توسط در March 12, 2007 10:54 AM

تعظیم یهودیان سراسر دنیا به ایران
در این مراسم، یهودیان مستقر در اسراییل با فرستادن درود بر کوروش کبیر ،دانیال نبیو استر و مردخای مدفون از آنان به عنوان سمبل های آزادی یاد کردند.


عصرایران- مردم اسراییل دیگر یهودیان سراسر دنیا دیروز رو به ایران سر تعظیم فرود آوردند و به کشورمان ادای احترام کردند.

به گزارش عصرايران (asriran.com)، "رادیو ملی" اسراییل اعلام کرد: یهودیان دیروز به نشانه احترام به کورش کبیر در ایران که مانع از نسل کشی آنها شد، به سوی ایران سر تعظیم فرود آوردند و به روح او درود فرستادند.

این رادیو افزود: پناه دادن به یهودیان توسط کوروش کبیر در زمان هخامنشیان، هنوز به یاد پیروان این دین الهی مانده و با وجود گذشت هزاران سال از آن موقع، یهودیان در سراسر دنیا به خاطر میهمان نوازی آن پادشاه ایرانی، به سوی این کشور تعظیم می کنند.

رادیو ملی اسراییل تاکید کرد: طی مراسم ویژه در "میا شاریم" اسراییل که با حضور صدها هزار اسراییلی برگزار شد، یهودیان بر کوروش کبیر، دانیال نبی، استر و مردخای درود فرستادند.

در این مراسم که هر سال یک بار برگزار می شود، دختران و پسران جوان یهودی با پوشیدن بهترین لباس های خود، برای پیروی از ایده فکری کوروش کبیر اعلام آمادگی می کنند و او را سمبل آزادیخواهی در عهد باستان می دانند که در عصر معاصر نیز ایده هایش نقش کاربردی بازی می کند.

در این مراسم، یهودیان مستقر در اسراییل با فرستادن درود بر کوروش کبیر مدفون در پاسارگاد، دانیال نبی مدفون در شوش دانیال و استر و مردخای مدفون در همدان از آنان به عنوان سمبل های آزادی یاد کردند.

در حاشیه این مراسم، یهودیان حاضر در مراسم برگزار شده در اسراییل، آدولف هیتلر و محمود احمدی نژاد را به عنوان بانیان اصلی ایده نابودی یهودیت نفرین کردند.

لازم به ذکر است که یهودیان سراسر دنیا در این مراسم رو به ایران کرده و به نشانه احترام به کوروش پادشاه هخامنشی، سر تعظیم فرود آوردند.

نکته حائز اهمیت اینکه نفرین کنندگان اسراییلی احمدی نژاد که از صهیونیست ها تشکیل شده بودند، ظاهرا این نکته را فراموش کرده اند که رییس جمهور ایران ضد صهیونیست است نه ضد یهودیت.


پا نوشت
آيا همين يهوديان به اين فيلم هم اعتراض ميكنند ؟؟؟

نوشته شده توسط در March 12, 2007 10:59 AM

بر كسي پوشيده نيست كه "فرمان حقوق بشر کوروش یا استوانه کوروش، به عنوان کهن ترین سند کتبی از دادگستری و مراعات حقوق بشر در تاریخ و مایه مباهات و سرافرازی ایرانیان یاد می‌شود. "
نظرات شما عالي است انشاا.. كه نقاشان و هنرمندان و در مرحله بعد نويسندگان و فيلم سازان و كارگردانان ما سريع دست به كار شوند و در عين احترام و به دور از انتقام جويي و با هدف شناساندن چهره واقعي ايران باستان و حال و هواي آن دوران، مشت محكمي بر دهان دست اندركاران فيلم 300، بكوبند.
لازم به ذكر است كه اگر واقعا مي خواهيم اين كار را بكنيم بايد وقت و پول و انرژي صرف كنيم تا اثري ( كتاب نقاشي يا فيلم) جذاب در مقابل اين اثر داشته باشيم كه سبب جذب مخاطب شود و پيام مارا به جهانيان برساند.
سرافراز باد ايران

نوشته شده توسط مصطفي در March 12, 2007 11:03 AM

سلام
اینم لینک من

نوشته شده توسط raja در March 12, 2007 11:31 AM

سلام. من فردا در اولین فرصت تمام اطلاعات در این مورد را بر روی وبلاگ خودم که به زبان ایتالیایی است خواهم گذاشت. این وبلاگ من در روزنامه های معروف ایتالیا هم به چاپ می رسد. نازنین

نوشته شده توسط Nazanin در March 12, 2007 11:42 AM

درباره ي تاريخ هخامنشيان بايدبگويم اسنادتاريخي کمي در دست ماست و هر چه که هست از منابع يوناني مانده هرودوت مورخي يوناني است که سخنانش بيشتر مورد اعتماد است البته تا جايي که در مورد کشورش نباشد وي باهمه ي نهان کاريهايي که در موردجنگ ايران و يونان انجام داده در جايي اعتراف کرده که يوناني ها با ديدن ناوگان کشتي هاي ايران از ميدان جنگ فرار کردند
درباره ي جنگ ايران و يونان ناپليون بناپارت گفته "چطور ممکن است حرف ها يي که يوناني هادر اين باره مي زنند درست باشد يوناني هابا اين لاف زني هاو گزافه گويي ها مي خواهند ترسو بود سربازانشان و شکستشان را توجيه و تاريج را تحريف کنند"
در زمان فرمانروايي ايران بر يونان ودرزمان شاهي اردشير دوم هخامنشي اردشير تنها قاضي و حاکم مورد اعتماد يوناني هاواسپارتي ها بودو اين بدان معناست که يوناني ها واسپارتي ها هييچگاه با متحد نبوده اند
در کل بايد بگم امريکا چون تاريخ نداره مي خوادخودشو به يونان وروم باستان بچسبونه در همين راستا هاليوود هم که جو گير شده مي خواد مثه هرودوت فرومايه گند زدن يونان و ترسو بودن اجدادشونو تمدن پيشرفته ي ايران باستان و شجاع بودن ايراني هارو يجا ماسمالي و مثه هرودرت فرومايه تاريخ رو تحريف کنند.
اين حرکت تازه ي امريکا و هاليووده
لازم ميدونم يه بييوگرافي کوتاه از اسکندرگجسته يا اسکندر ملعون براتون بگم
اسکندرظاهرا درباره ي تاريخ هخامنشيان بايدبگويم اسنادتاريخي کمي در دست ماست و هر چه که هست از منابع يوناني مانده هرودوت مورخي يوناني است که سخنانش بيشتر مورد اعتماد است البته تا جايي که در مورد کشورش نباشد وي باهمه ي نهان کاريهايي که در موردجنگ ايران و يونان انجام داده در جايي اعتراف کرده که يوناني ها با ديدن ناوگان کشتي هاي ايران از ميدان جنگ فرار کردند
درباره ي جنگ ايران و يونان ناپليون بناپارت گفته "چطور ممکن است حرف ها يي که يوناني هادر اين باره مي زنند درست باشد يوناني هابا اين لاف زني هاو گزافه گويي ها مي خواهند ترسو بود سربازانشان و شکستشان را توجيه و تاريج را تحريف کنند"
در زمان فرمانروايي ايران بر يونان ودرزمان شاهي اردشير دوم هخامنشي اردشير تنها قاضي و حاکم مورد اعتماد يوناني هاواسپارتي ها بودهو اين بدان معناست که يوناني ها واسپارتي ها هييچگاه با متحد نبوده اند
در کل بايد بگم امريکا چون تاريخ نداره مي خوادخودشو به يونان وروم باستان بچسبونه در همين راستا هاليوود هم که جو گير شده مي خواد مثه هرودوت فرومايه گند زدن يونان و ترسو بودن اجدادشونو و تمدن پيشرفته ي ايران باستان و شجاع بودن ايراني هارو يجا ماسمالي و مثه هرودرت فرومايه تاريخ رو تحريف کنند.
اين حرکت تازه ي امريکا و هاليووده
لازم ميدونم يه بييوگرافي کوتاه در مورد اسکندر گجسته يا ملعون براتون بگم
نامش الکساندراست و ظاهراپسر فيليپ است چون مادري هرزه وفاسد داشت پدرش را اشخاص گوناگوني گفته اند و حتي گفته اند اسکندر پسر فرعون مصر که مادرش با فرعون مصر همبستري کرده است اسکندر حرامزاده بسياردراينده به والدينش شبيه و ادمي بسيار هرزه فاسد وهمجنسباز شد
در تاريخ امده داريوش سوم در جنگ با اسکندر ده اشتباه بزرگ کرد که اگر يکي از انها را انجام نميداداسکندر را نابودمي کرد و همه ي اين اشتباهات به دليل غرور داريوش در جنگيدن با اسکندر و کوچک پنداشتن اسکندر بود نه قدرت سپاهيان اسکندر
و اين سبب شد تا به اسکندر لقب خوش شانس را دهند
بگزريم اسکندر به ايران امد و مردم بسياري را کشت اسکندر وسربازانش در تعداد زياد و در خيابان به دختران و زنان ايرني تجاوز ميکردند انها تمام پرشيا و قلمرو ايران را غارت کردند و همه چيز را دزديدند

حال خودتان اسکندر واقعي را با چيزي که اليور استون ساخت مقايسه کنيداينها همه ثابت ميکند که هاليوود در پي تحريف تاريخ ننگين شخصيت هاي ترسو وپليدي چون اسکندر و نابودي تاريخ شکوهمند ايران باستان است و اين جنگي است نو که بدبختانه ماان را جدي نميگيريم

وسخن اخر همانطورکه در فيلم اسکندر نماد بزرگ فروهر را با اسکندر دراميختنددر فيلم300 داستان مقاومت سيصدسربازايزاني در برابريوناني ها راعکس جلوه دادند

نوشته شده توسط سربازایران در March 12, 2007 11:42 AM

afarin beto ke in matlabo neveshti daghighan harfaye mano zadi man khodam ye film bine herfeyihastam vab be hame didane in filmo be sheddat pishnahad midam be sharte nake khoob va ba dide baz negah beshe.(albate eteraz yadetoon nare0

نوشته شده توسط amir در March 12, 2007 12:06 PM

link shod fagat jash to veblage dostan bade bayad bere bala movafag bashid

نوشته شده توسط shabahang در March 12, 2007 12:23 PM

ma ta jaii ke az dastemo0n baqr biad darim ro0 sitesho0n kar mikonim

نوشته شده توسط اشکان در March 12, 2007 01:02 PM

واقعا خاک بر سر همه مردم علاف و سطحی نگرمان

نوشته شده توسط همشهری کاوه در March 12, 2007 01:04 PM

خسته نباشید. کار بسیار درستیست.
با عضو شدن در یاهو دوستان از دیروز تا حالا از آمثبت به س مثبت رسیده. همکاری کنید تا بیاید پایین‏تر. فکر کنم کسی همینجور نمره مثبت میده بهش.
http://movies.yahoo.com/movie/1809262865/info

نوشته شده توسط روزبه در March 12, 2007 01:30 PM

go to Yahoo movies and search for 300--put your comment about the movie there. it's helpful.

نوشته شده توسط N در March 12, 2007 01:35 PM

سلام دوست عزیز من هم به عنوان یک ایرانی حمایت خودم رو از این حرکت اعلام می کنم و لینک وب سایت
300 the movie
رو در سایتم قرار دادم.ممنون
www.mahdad.org

نوشته شده توسط مهداد در March 12, 2007 01:35 PM

IMDB has a rating for this movie too. rate it there too.

نوشته شده توسط N در March 12, 2007 01:39 PM

جاويد تمدن ايران زمين

نوشته شده توسط هوتن در March 12, 2007 01:53 PM

Pendar jon, many thanks for your good work.

I’ve already put the link in my page and sent it to many friends to do the same:


www.myspace.com/roozbeh1986


keep up the good work, Roozbeh

نوشته شده توسط Roozbeh در March 12, 2007 02:00 PM

وقتی که ما با دست خودمان سدی میسازیم به نام سیوند که تاریخ 2500 ساله امان را زیر آب میبرد دیگر چه توقعی از غربیها میتوان داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آنها برای از بین بردن تاریخ ما زحمت ما را کم
!!!!!!!!!!!!!!کرده اند

نوشته شده توسط اردشیر در March 12, 2007 02:58 PM

لینک داده شد و به صدها نفر هم ای میل زده شد

ضمنا چرا سایت راه نیفتاده

نوشته شده توسط در March 12, 2007 03:01 PM

کورش بیدارشو که ما فرزندانت کم آوردیم

نوشته شده توسط اردلان در March 12, 2007 03:07 PM

salam dooste man, man shoghlam sakhte website va kolan karhaye graphikiye va dar Otrish zendegi mikonam ... linket ro dar site khodam gozashtam, yeki az website ham kolan etela ate khoob be hamrahe ax dar morede iran dare... bad nist bebinin : www.nitotravel.com .. va site khodam ham : www.apadana-group.com ... omidvaram ke beshe be ye formi karhaye mosbati anjam dad.. movafagh bashid

نوشته شده توسط در March 12, 2007 03:20 PM

با درود وسپاس
من در در دو وبلاگ خودم به بمب لينك زدم و يادداشت معرفي هم براي اين بمب گذاشتم:
سفره و نفت: http://www.sofrehvanaft.blogsky.com
هستي نيوز: http://hastinews.blogsky.com

پيشنهاد ميكنم علاوه بر لينك دادن.بازديد روزانه از بمب هم بوسيله دوستان انجام بشه تا نتيجه بهتر بدست بياد.
خوش باشيد
هستي

نوشته شده توسط Hasti در March 12, 2007 03:37 PM

من هم متنم رو به زبان ایتالیایی می نویسم .با تشکر از نازنین عزیز که این سایت رو توی وبلاگ ایتالیاییش معرفی میکنه.mi ricordo tanti anni fa in una terra lontan vivevano popolo che avevano i comportamenti diversi nel mondo .quando in europa era guerra con barbari ,in quel terra hanno scritto diritto civile per la loro societa'.quando in west mettevano la gente nel fuoco in quel terra facevano fuoco d'artificio e avevano sempre festa . il loro RE rispettava a tutte le usanze e culture e avevano democrasia .erano in pace e amore .quando in greca donna non aveva valore in quel terra le donne lavoravano e avevano il stipendio uguale come gli uomini ... l'anello che oggi e il simpolo di connessione viene da quella terra. abbiamo visto sempre il viso di loro RE in persepolice e pasargad che sono belli e vestivano elegante . voi sapere quella terra dov'e'? poi ricorere a storia , ma se non hai tempo telo dico ; quella terra e' "IRAN ".

نوشته شده توسط somaieh در March 12, 2007 03:47 PM

پاينده ايران
دوست عزيز هيچ تغييري چرا در سايت ايجاد نمي گردد
تاخير در اين حركت بكلي حركت را از بين ميبرد
حداقل يك تغيير تقريبي بدهيد

نوشته شده توسط اتروپات در March 12, 2007 04:21 PM

توی یاهو یک سوال به مدت 6 روز فرصت داده شده که پاسخ دهید.2000 نفر پاسخ داده اند.
What lessons learned from Ancient Greece apply to modern society and civilizations?
یعنی یونان های باستان چه درسی برای جامعه مدرن وتمدن جدید یاد گر فتند؟

http://answers.yahoo.com/question/index;_ylc=X3oDMTFtMXI2N3ZvBF9TAzI3MTYxNDkEX3MDMzk2NTQ1MTAzBHNlYwNmcm9udCBwYWdlBHNsawNGUC1Ub2RheUludA--?qid=20070306092424AALWtTq&fr=hp
به نظر من یاد گرفتند بعد از هر ریدن تاریخی
چطوری تاریخ را تحریف کنند.
منشور حقوق بشر سازمان ملل از کجا نشات گرفته؟
فلسفه یونان باستان را خیلی بهش می نازند ما
قبل از تمام اوون همه فیلسوف کسخل یونانی زرتشت را داشتیم که زمانی ظهور کرد که جامعه دارای اخلاقیات ایران باستان دچار انحتاط شده بود!یهنی قبل از اوون چه اوضاع خوبی بوده.
زمان تولد زرتشت بیش از 6 و 7 هزار سال است و
از روی حسادت انرا به حد کنفسیوس ودیگرحکیمان پیش از یونان کاهش داده اند.
توی تاریخ های فلسفه شان هم همواره سعی در نادیده انگاشتن ایران بزرگ را داشته اند.

اره حق مان است. با احمدی نژاد و... همه حرفای اونا درسته دیگه؟

نوشته شده توسط در March 12, 2007 04:29 PM

سلام من متنی درباره این موضوع در وبلاگ خود نوشته ام و لینك هم دادم.
www.maghami.blogfa.com

نوشته شده توسط مقامي در March 12, 2007 04:35 PM

سلام
خسته نباشیدهمگی
منم لینک دادم

نوشته شده توسط رضا جاویدی در March 12, 2007 04:36 PM

Hootan.org has a high ranking in google search, it may help. Thanks

نوشته شده توسط Hootan Hamedani در March 12, 2007 04:42 PM

Is it useful to clicking many times on "300themovie.info"? waiting for respond.Thank you for remarkable work you're doing.

نوشته شده توسط Ario در March 12, 2007 05:09 PM

سلام...کارتون خوب بود.البته من از دوستی شنیدم که این فیلم در سطح قابل قبولی نبوده و خود تحلیلگران غرب هم قبولش ندارن.ولی سعی ما در انجام حداکثر کاری که می تونیم برای آبرومون بکنیم لازم و واجبه.هرچه بیشتر بهتر...موفق باشید.

نوشته شده توسط صادق در March 12, 2007 05:47 PM

When the world had involved with barbarization iranian people live in their beautiful land with peace and pleasmentness and they had the kind of celebrations.They recpect to human right.Iran is the cultural and civilized land that expemplified of civilization,art and democracy.We(me and my wife masters of arts from Tehran art university):please be advise to study more about persian history and their cultur.

نوشته شده توسط در March 12, 2007 05:51 PM

When the world had involved with barbarization iranian people live in their beautiful land with peace and pleasmentness and they had the kind of celebrations.They recpect to human right.Iran is the cultural and civilized land that expemplified of civilization,art and democracy.We(me and my wife masters of arts from Tehran art university):please be advise to study more about persian history and their cultur.پاینده باد ایرا ن و ایرانی

نوشته شده توسط در March 12, 2007 05:53 PM

fuck u 300

نوشته شده توسط farshad vakili در March 12, 2007 05:58 PM

When the world had involved with barbarization iranian people live in their beautiful land with peace and pleasmentness and they had the kind of celebrations.They recpect to human right.Iran is the cultural and civilized land that expemplified of civilization,art and democracy.We(me and my wife masters of arts from Tehran art university):please be advise to study more about persian history and their cultur.پاینده باد ایرا ن و ایرانی

نوشته شده توسط Mohsen در March 12, 2007 06:03 PM

Ba dorud va sepas. Liketan ra add kardam. piruz bashid

نوشته شده توسط Ardashir در March 12, 2007 06:52 PM

همین الان تو ÷یوندهای روزانه میگذارمش.

نوشته شده توسط اثر انگشت در March 12, 2007 07:28 PM

Done! even on my academic website!
here is my blog:

http://kerashk.blogspot.com/

نوشته شده توسط Amir در March 12, 2007 09:14 PM

Pendar joonam,be daashtane doosti mesle to eftekhaar mikonam,

نوشته شده توسط در March 12, 2007 09:24 PM

Here is a splendid painting from Iman Maleki:

http://www.imanmaleki.com/en/Galery/anachaeniansoldier.htm

نوشته شده توسط مریم و کامبیز در March 12, 2007 09:53 PM

منم لینک دادم. امیدوام این کار نتیجه بده.

نوشته شده توسط بید قرمز در March 12, 2007 11:33 PM

در ضمن تاحالا این صفحه تو گوگل چندمه؟

نوشته شده توسط بید قرمز در March 12, 2007 11:38 PM

منم لينک دادم بهتون

نوشته شده توسط Arash Hemmati در March 13, 2007 01:57 AM

لینک داده شد
http://360.yahoo.com/behi83

نوشته شده توسط بهنام در March 13, 2007 01:59 AM


لینک داده شد

http://360.yahoo.com/behi83

نوشته شده توسط بهنام در March 13, 2007 02:00 AM

با تشکر از زحمات شما و ساير دوستان، به سايت فوق لينک داده شد.

نوشته شده توسط میترا در March 13, 2007 02:12 AM

چو ايران نباشد تن من مباد

نوشته شده توسط در March 13, 2007 03:05 AM

Dear Pendar and other Friends,First of all let me thank you for your hard work and for your sincere love for Iran and our traditional land.There are a number of reasons for making a movie like 300 and we have to ponder on all these roots away from prejudice and baseless chuvenism.Yesterday i addressed WB with a few paragraphes on real history of ancient Persia and Greece.Today both the nations have very constructive relationships. We should be careful that our protest to the writer of the book and movie producer not harm the sentiments of Greeks .Here we do not desire to defend poeple who used to live in Persian Empire 2500 years ago.We do not want to dig into the remains of the Persepolis or Acropolis and try to prove that we have been this or that or they have been brutal or benevolent or else.Here the point is to make innocent poeple aware that the movie has a distorted senario and hence not reliable.We need to show that there is no difference between Iran and Greece,or between poeple of all other nations.These geographical borders are artificial.The animty among people is a conspiracy ,war is instigated by those who are greedy for more wealth and more power.Both the nations of ancient Persia( part of it is today's Iran) and Greece have been brave and couragous.Both have shown their capability and advanced culture.Just look at The magnificient pillars and staircases of Persepolis and those eye charming pillars of Acropolis in Athene.Who can say the creators of such marvelous sites have been barbarian or savage? By a glance into the history and cultural heritage of both Persia and Greece ,one can easily come across an unbelievable interaction between Iran and Greece philosophers and scientists.Cirus is a holy name in Christian ,and jew religious tradition.In Old and New Testament Cirus the Great has been appraised as one of the first Human Rights promoters.In Iranian Literature the Name of Alexander is again Alexander the Great.There are many poems and legends about his wisdom and his efficient leadership.As we can see ,in spite of all those devastating battles between Persians and Greeks ,still poeple in both belligerent nations ,respect each other and never present such a distorted picture as it is shown in a Movie like 300.We should condemn the lies and let more lights over the dark scenes of the movie and help poeple to get a more realistic picture of those days in ancient world.We should not be angry and try to speak out of logic and truth.Saadi the Great poet of Iran says:
Dalayel Ghavi Bayado Maanavi
Na raghaye Gardan be hojat ghavi
( You have to come forward with unquestionable proofs,
Otherwise ,your veins swollen with anger will not take you anywhere.)
Hence ,we have to show to the world that Yes, we are here to listen to your words, we are here to comment on those parts of your allegations which seems incorrect and one sided or politically motivated. We have clear and authentic historial literature to support our statements and we both are human being with an average reason and intelligence. So there is no need to insult or exchnage taboo words or trying to answer the accusation with another accusation.

We have inherited a rich history and culture. We can show that yes we are the same Iranians who present the greatest Epic ( Shahnameh) to the World and this is the same holy land which gave birth to Rumi.This is the land of Zoaraster and Mazdak,this is the land of Hafiz and Saadi and here is the kingdom of brave and benevolent poeple who defend their lands and sacrified their lives against Saddam invasion just a few years ago.Here is the land of hospitality and tolerance,this is a land that transformed Mongols and their nomad armies into a civilized monarches.THis is the land of Poets and writers , this is the land of friendship and peace.Despite the history ,and apart from all those bloodsheds ,our message for all poeple in different parts of the world is LOVE AND PEACE.

Dear Pendar,I really appreciate your talent and hard work.Please consider above points in your Movie 300 project.
Wish you all the best,
Ehsan & Majid

نوشته شده توسط Ehsan در March 13, 2007 03:06 AM

this is not a real history.and we will ignore all products from varner brother company

نوشته شده توسط saeed_falcon@yahoo.com در March 13, 2007 03:31 AM

http://kharidirani.persianblog.com/ بیاین ضد آمریکایی

نوشته شده توسط در March 13, 2007 03:40 AM

اینم از هالیوود آمریکایی.ایرانی های عزیزی که به آمریکا علاقه دارید و ازش تعریف مکنید،اینم از آمریکا.این گرگ وحشی آسایش و رفاه و همه چی برای بشر می ده ولی بشری که با اون باشه و هرچی سرش بخوره صداش در نیاد.
اگر برای تحریم این فیلم بیشترین تلاشمو نکنم ایرانی نیستم.
چو ایران عزیزم نباشد تن من مباد.
اگر مسولان ما هم کاری بکنند بد نیست!!!
البته اگه خسته نمی شن!

نوشته شده توسط hadi در March 13, 2007 03:55 AM

پیشنهاد می کنم مسئولین محترم سیمای جمهوری اسلامی ایران یک نسخه از فیلم جشنهای 2500ساله شاهنشاهی را برای گارگردان وسایر عوامل مربوطه ارسال کنند تا آقایان با پدرانشان که در این جشن عظیم وبا شکوه حضور داشتند واز سفره وسیع وپر برکت ایرانیان وپارسیان در حد انفجار تناول کردند آشنا شوند.چرا که آن نمک به حرامان با چشم وگوش وسایر قوای حسی خود دیدندوشنیدندوباور کردند که مامردمان مهرورزی وغیرتیم....
این فیلم که برای بعضی ها طعم مطبوعی ندارد در این برهه از زمان کاربردی فراوان ومؤثر خواهد داشت .انشاالله

نوشته شده توسط بهنام در March 13, 2007 04:07 AM

Hi, I put the link in my weblog and sent it to some friends to do the same. wish you all the best.
Amir
http://7khan.blogspot.com

نوشته شده توسط Amir در March 13, 2007 04:08 AM

done

نوشته شده توسط در March 13, 2007 04:13 AM

done

نوشته شده توسط در March 13, 2007 04:14 AM

لطفا یکبار برای همیشه غر زدن و اعتراض را متوقف کنید. امضا جمع کردن و اعتراض کردن و کمپین گذاشتن نه تناه اثری ندارد، بلکه ما را به عنوان ملتی غرغرو، همیشه معترض و بی عرضه به دنیا معرفی می کند. بدون اینکه اسم بیاورم می گویم که ملت دیگری در دنیا هستند که همیشه گریان و معترض و سرگردان هستند و به همین دلیل محبوبیتی هم در دنیا ندارند. بجای این کارها با یک کارگردان مطرح برای ساختن فیلمی در مورد ایران مذاکره کنید. من موضوع "فتح بابل توسط کوروش بزرگ " را پیشنهاد میکنم. رفتار کوروش با یهودیان باعث شد نام او در انجیل عهد قدیم بعنوان اولین مسیح (نجات دهنده قوم بنی اسرائیل) ثبت شود. همان جا بود که اولین اعلا میه حقوق بشر منتشر شد. بهتر است غر نزنیم و در عوض کاری کنیم. من فکر میکنم تمام ایرانیان عالم از این پروژه حمایت مالی خواهند کرد. البته به شرط اینکه دولت ایران وارد این کار نشود! هر NGO مستقلی می تواند این کار را پیگیری کند.

نوشته شده توسط پدرام در March 13, 2007 04:35 AM

من هم متنم رو به زبان ایتالیایی می نویسم .با تشکر از نازنین عزیز که این سایت رو توی وبلاگ ایتالیاییش معرفی میکنه.mi ricordo tanti anni fa in una terra lontan viveva un popolo che aveva i comportamenti diversi nel mondo .quando in europa era guerra con barbari ,in quel terra hanno scritto diritto civile per la loro societa'.quando in west mettevano la gente nel fuoco in quel terra facevano fuoco d'artificio e avevano sempre festa . il loro RE rispettava a tutte le usanze e culture e avevano democrasia .erano in pace e amore .quando in greca donna non aveva valore in quel terra le donne lavoravano e avevano il stipendio uguale come gli uomini ... l'anello che oggi e il simpolo di connessione viene da quella terra. abbiamo visto sempre il viso di loro RE in persepolice e pasargad che sono belli e sivestivono elegante . voi sapere quella terra dov'e'? poi ricorere a storia , ma se non hai tempo telo dico ; quella terra e' "IRAN ".

نوشته شده توسط somaieh در March 13, 2007 04:39 AM

ok .

نوشته شده توسط داود در March 13, 2007 04:44 AM

salam manam movafegham harekate khubi mishe
good luck

نوشته شده توسط ihnd در March 13, 2007 04:45 AM

به پست شما و سایت 300 ای که ساخته اید لینک داده شد.
http://tanafose-sobh.blogfa.com/

نوشته شده توسط پگاه در March 13, 2007 05:02 AM

در مورد فيلم 300 خيلي ها نظر دادند. بهتره با يه بررسي درست و به دور از هر گونه طرفداري تمامي جنبه ها را در نظر بگيريم. اول اينكه در مورد اين فيلم نبايد دولت آمريكا را مسئول دانست چون همانگونه كه خودتان اطلاع داريد سالانه چندين فيلم در هاليوود عليه دولت آمريكا ساخته ميشه و تلويزيون ايران هم نمايش ميده. بايد اعتراف كنيم اين فيلم يك دتسبرد و تغيير تاريخي محض به شمار مي آيد به نحوي كه بايد اذعان داشت داستان درست برعكس است. كورش كبير فردي كه قوانين سازمان ملل بر اساس كتيبه ي او نوشته شده است و حتي اسمش در بسياري از كتاب هاي آسماني آمده است. همچنين داريوش و خشايارشا هخامنشي افراد بسيار عدالت گستر، انديشمند و دانايي بودند. اگر دقت كنيم متوجه برعكس بودن قضيه ي تاريخي مي شويم. چرا كه هنگام حمله ي اسكندر مقدوني به ايران لشكر اندك آريا برزن ايراني در مقابل انها ايستادگي كرد و تنها با خيانت يك نفر شكست خورد. اين اسكندر مقدوني بود كه وحشي بود كه تخت جمشيد را آتش زد. در ضمن بايد اطلاع دهم كه منتقدان بسياري از سينماي آمريكا از جهات مختلف اين فيلم را مورد تحريم قرار داده اند. ازجمله تغيير تاريخ، كارتوني و حالت بازي كامپيوتري بودن آن و ... . مطمئن باشيد مسئولان جمهوري اسلامي ايران از اين اتفاق زياد ناراحت نشده اند. آقاي احمدي نژاد حتي براي يكبار هم به شاهنامه ي فردوسي و يا تمدن ايران پيش از حمله ي اعراب اشاره نكرد. تنها براي اين به اين فيلم اعتراض كردند چون كه باعث جهت گيري افكار مردم عيله دولت آمريكا مي شود. و مسئله ي تكراري انرژي هسته اي. مطمئن باشيد من دهها برابر شما از سازختن اين فيلم ناراحت هستم و كشورم را تا سر حد پرستش دوست دارم. ولي هميشه بايد به همه ي چيز با ديدي باز نگاه كرد و به همه ي چيز فكر كرد و همه چيز را در نظر گرفت. با تشكر.

نوشته شده توسط فردين در March 13, 2007 05:18 AM

به همهء دوستان توصیه می کنم برای نقد منصفانهء این واقعه کتاب "شاه جنگ ایرانیان در چالدران و یونان" نوشتهء"اشتن متز" آلمانی و "جون بارک"آمریکایی که توسط مرحوم ذبیح ا.. منصوری ترجمه هم شده را حتما بخوانند.در این که این واقعه رخ داده هیچ شکی نیست ولی علاوه بر 300 سرباز اسپارت 2 تا 3 هزار سرباز یونانی هم اونها رو حمایت می کردند . در مورد شکل و شمایل و ابهت خشایار هم توضیح کامل داده شده . در ضمن سرزمین اسپارت که کشور کوچکی در یونان بوده به دلیل رشادت در این جنگ مورد عفو خشایار شاه قرار گرفت و 17 اسیر اسپارتی را آزاد کرد .

نوشته شده توسط امیر در March 13, 2007 05:35 AM

tarikh por az noghate siahe o sefid baraye har melatie vay be hale melate bi risheii ke mikhahand tarkh sakhife khodshoon ro ba zire saal bordane tamadonhaye bozorg donia beposhanand

نوشته شده توسط baran در March 13, 2007 05:44 AM

I've joined the list last week but my name isn't there. Just thought to let u know.
& Thanks for your efforts

نوشته شده توسط Proshat در March 13, 2007 05:45 AM

Say Goodbye to Hollywood!!!
Kheili kare khoobie. Khosheman Amad!!

نوشته شده توسط persian در March 13, 2007 06:12 AM

سلام.. من هر کاری از دستم بر میاد واسه ایران و ایرانی میکنم...

فقط اون لینکی که گفتید رو نمیدونم چطور بزارم......یا حق

نوشته شده توسط امیر در March 13, 2007 06:17 AM

Iran Pad

نوشته شده توسط Hesam در March 13, 2007 06:29 AM
نوشته شده توسط Nicky در March 13, 2007 06:54 AM

...منم لینک دادم... حرکتتون خیلی خیلی زیباست... :)

نوشته شده توسط مینا در March 13, 2007 07:00 AM

با عرض سلام و خسته نباشيد

به نظر من فكر بمب گوگلي عالي مي باشد ولي بهتر است بجاي يك بمب گوگلي از حداقل پنج بمب و يا چه بهتر ده بمب استفاده شود كه لينك مربوط به فيلم در انتهاي صفحه قرار گيرد و يا اينكه اصلا در صفحه اول نيفتد البته براي كنترل مطالب بهتر است از يك سايت (يك مطلب- يك موضوع - يك style ) با دامينهاي متفاوت استفاده شود .

باتشكر از زحمات شما هر گونه كمكي خواستيد روي من هم حساب كنيد

نوشته شده توسط 300فيلم در March 13, 2007 07:01 AM

مقصر صداوسیمای ایران است که به جای صرف بودجه فروان برای ساخت سریالهای پرهزینه ای که داستانش را همه میدانند مانند اصحای کهف و حضرت یوسف و متعلق به فرهنگ ملل دیگراست، برنامه ای برای ساختن فیلمی درمورد ایران باستان ندارد.خدمت آن هموطن آذری نیز باید بگویم قرنها شما براین مملکت حکومت کردید و هم اکنون نیز بیش از نیمی از مقامهای رده بالای مملکت وهمچنین ثروت و درآمدکشور در پایتخت ازآن شما می باشد. اینک ادعای مظلومیت نمودن از جانب شما با ظلمی که فیلم 300 به تاریخ این ملک نموده تفاوت چندانی ندارد

نوشته شده توسط saeid در March 13, 2007 07:15 AM

با عرض سلام
به سايت مورد نظر لينك داديم

نوشته شده توسط ali در March 13, 2007 07:34 AM
نوشته شده توسط پژمان در March 13, 2007 07:41 AM

سلام
من هم به بمب گوگلی لینک داده ام

نوشته شده توسط Movie Man در March 13, 2007 07:57 AM

Linked To ths site by: http://www.xuqa.com/reza82

نوشته شده توسط در March 13, 2007 08:28 AM

من هم لینک دادم.موفق باشید.

نوشته شده توسط نازیلا در March 13, 2007 08:37 AM

من هم لینک دادم.موفق باشید.

نوشته شده توسط نازیلا در March 13, 2007 08:38 AM

وب سايت انيماتورهاي ايران، با اين طرح همراه شده است و علاوه بر سايت، وبلاگ هاي مرتبط به آدرس لينك شدند.

http://irananimators.blogfa.com/
http://irananimatorsportal.persianblog.com/

در صورتي كه نياز به همراهي بيشتر است، با ما در تماس باشيد.

نوشته شده توسط روابط عمومي انيماتورهاي ايران در March 13, 2007 09:04 AM

من هم لینک دادم
دستتون درد نکنه و خسته نباشید

نوشته شده توسط کیا در March 13, 2007 09:39 AM

the movie 300 link dadim!

نوشته شده توسط آرتوش در March 13, 2007 10:39 AM

سلام
من دو روز پیش لینک دادم اما آدرس وبلاگم توی لیست سایتتون نیست.
خیلی ناراحتم آخه کار دیگه ای از دستم بر نمیاد جز این.اینم که درست انجام نشد

نوشته شده توسط فرزند ایران در March 13, 2007 10:47 AM

از ابتکار جالب و تلاش شما و همکاراتون خیلی ممنونم .مطمئنا ایران و ایرانیان به وجود شما افتخار میکنن.

نوشته شده توسط navid در March 13, 2007 11:18 AM

rishasho az bikh mikanim

نوشته شده توسط sina در March 13, 2007 11:51 AM

تو سايت ياهو به اين فيلم
امتياز
F بدين...

http://movies.yahoo.com/movie/1809262865/info

نوشته شده توسط Nicky در March 13, 2007 12:05 PM

man in film o didam hadaf filmi joz dorogh va kezb va bad nam kardan irania va dast bordan dar tarikh nist

نوشته شده توسط ashkan در March 13, 2007 12:36 PM

به نظر من با تبليغ نمي توان تاريخ را تحريف كرد. شخصيت علمي ايرانيان (البته در خارج از كشور خودشان) مبين پيشينه تاريخي افتخار آميز آنان است

نوشته شده توسط سعيد حيدري در March 13, 2007 02:00 PM

من هم بهش لينک داده‌ام

ولى پندار جان
شخصاً ايده جمع‌آورى کارهاى هنرى و اصولاً «ساختن يک تصوير واقعى از ايران، بر روى اينترنت و به زبان انگليسى» رو خيلى مهم‌تر از اعتراض به يک فيلم يا مسائلى از اين قبيل مى‌دونم
کاش يک «بنياد» براى اين کار شکل مى‌گرفت تا يک «تصوير واقعى» از ايران در دسترس همه قرار بگيره
اين پروژه‌ايه که شايد انجام دادنش، از عهده يک نفر و دو نفر خارج باشه. ولى فکر مى‌کنم مهم‌ترين و بهترين کاريه که ايرانيان آنلاين مى‌تونن و بايد انجام بدن

نوشته شده توسط بهرنگ در March 13, 2007 02:29 PM

TANHA BE KETABE ANJIL KAFAYAT KARDAN VA VAGHEEYAT HARO GOFTAN ,JAVABE MONASEE KHAHAD BOD BE IN YAVEGOYANR TO KHALY,,,IRAN O IRANY OLGOYE BASHARIET BODE O HAST VA BA YE FILMO CHAND FILM KHARAB NAKHAHAD SHOD,,,از دوستان تقاضا دارم تا به سایت زیر که معروفترین سایت در زمینه فیلم هست برید و رجیستر کنند و به فیلم 300 نمره 1 بدید تا نمره کلش که الان خیلی بالا هست کم بشه و از دوستانتونم بخواهید اینکارو بکنند

http://imdb.com/title/tt0416449
بي پاسخ گداشتن اين افتراي بزرگ به تمدني كه داراي اولين منشور حقوق بين الملل است و در طول تاريخ همواره مورد بي رحمي اغيار واقع شده است از جانب دولت مهر تاييدي بر افتراي آنان مي باشد

نوشته شده توسط RAHGOZAR در March 13, 2007 02:31 PM

سلام پندار
نقاشيهايه استاد شكيبا رو در نظر داشته باش
تصاوير زيبايي هستند كه ميتوني ازشون استفاده كني
توهمين جا پيداشون مكني. http://www.sepandarmazd.com/

نوشته شده توسط poorya در March 13, 2007 02:36 PM

یعنی تو این مملکت یه نفر پیدا نمیشه که بتونه سایت این فیلم رو هک کنه و تو صفحه اولش حقایق رو بنویسه؟؟؟

نوشته شده توسط مهدی در March 13, 2007 02:57 PM
نوشته شده توسط Mohammad در March 13, 2007 03:18 PM
نوشته شده توسط Mohammad در March 13, 2007 03:19 PM

موفق باشی من وبلاگ ساز-نقاش-و کاريکاتوريست نيستم من يک ايرانی ام میخواهم کاری بکنم يک پيشنهاد برای ما هم بدهيد؟

نوشته شده توسط شبنم در March 13, 2007 03:36 PM

اینا که اینقدر دست فیلم ساختنشون خوبه چرا فیلمی درباره ی اقوام غار نشین خودشون نمی سازن

نوشته شده توسط sany در March 13, 2007 03:36 PM
نوشته شده توسط Hootan در March 13, 2007 03:52 PM

وقتی در ساخت فیلم اسکندر در سال 2005 یکی از بزرگترین کارگرانان زن ایرانی به الیور استون کمک می کنه چه توقعه ای از مردمان اورپایی داریم

نوشته شده توسط آرتور در March 13, 2007 03:55 PM

من هم لینک دادم.
امید وارم مفید واقع بشه!

نوشته شده توسط rasol در March 13, 2007 04:52 PM

من هم لينك دادم
با آرزوي سرافرازي ايران عزيز

نوشته شده توسط مهديه در March 13, 2007 04:54 PM

من قاطی پیوندهام بهش لینک دادم ...میشه ببینی درسته یا نه؟

نوشته شده توسط اثر انگشتت در March 13, 2007 05:02 PM

katibeonline.persianblog.com
اين آدرس وبلگمه كه لينك دادمتون

نوشته شده توسط مهديه در March 13, 2007 05:04 PM

صحبت از پژمردن يك برگ نيست

فرض كن مرگ قناري در قفس هم مرگ نيست

فرض كن يك شاخه گل هم در جهان هرگز نرست

فرض كن جنگل بيابان بوده از روز نخست

در كويري سوت و كور

در ميان مردمي با اين مصيبتها صبور

صحبت از مرگ محبت مرگ عشق

گفتگو از مرگ انسانيت است


نوشته شده توسط ایمان در March 13, 2007 05:05 PM

http://koroshbozorg.blogfa.com/
شايد اينجا هم به درد بخوره.خوبه ديگران چيرهايي هم درباره تاريخ ، تمدن و نحوه كشورداري شاهان ايران بدانند.

نوشته شده توسط مهديه در March 13, 2007 05:12 PM

اگر کمکی خواستید میل کنید

نوشته شده توسط Sarah در March 13, 2007 05:14 PM

سلام
کارتان نتیجه اش هرچه باشد قابل تقدیر است و بایستی از هر راه ممکن با اینگونه موارد برخورد شود ...
موفق باشید ...

نوشته شده توسط حامد کاوه در March 13, 2007 05:21 PM

درود و هزار آفرین بر شما
لینک داده شد
http://iranmusic.blogspot.com/

نوشته شده توسط در March 13, 2007 06:25 PM

man ham talashamo kardam

نوشته شده توسط sajad در March 13, 2007 06:32 PM

با دورد بر همه ایرانیان با غیرت و مهین پرست.
دوستان و لگوهاهی عزیز با جستجو در گوگل با این نشان
300 movie
سایت .petitiononline
در ردیف هفتم سومی سایت می باشد آدرس اینجا
http://www.google.ch/search?q=300++movie++&hl=en&start=60&sa=N
با لینک دادن و کلیک کردم می توانیم این سایت را http://300themovie.info/
.قرار دهیم هم پشت سر بمب گوگلی

نوشته شده توسط faramarz در March 13, 2007 06:38 PM

منم لینک دادم. ولی این مساله چه آب گل آلودی بشه واسه کسانی که تاحالا هیچ حرفی از گذشته ایران نمی زدند و از این به بعد برای گول زدن و منحرف کردن مردم دم از ایران و ایرانی بودن بزنند. عرق ملی روهم که کاریش نمی شه کرد

نوشته شده توسط طراوت در March 13, 2007 06:41 PM

http://300themovie.info

added to my website,
thanks!

نوشته شده توسط Alireza در March 13, 2007 06:46 PM

با دورد بر همه ایرانیان با غیرت و مهین پرست.
دوستان و لگوهاهی عزیز با جستجو در گوگل با این نشان
300 movie
سایت .petitiononline
در ردیف هفتم سومی سایت می باشد آدرس اینجا
http://www.google.ch/search?q=300++movie++&hl=en&start=60&sa=N
فراموش نکنید ایرانیان این هم لینک بدهید تا پشت سر ادرس بمب ما قرار بگیرید الان در ردف هفتم 7 ادرس سومی 3
باشد می

نوشته شده توسط در March 13, 2007 06:49 PM

سلام دوست عزیز من

حرفها و. همیتطور ابتکار جالبیه ولی به نظر من

این فیلم زیاد تعجب اور و عجیب نبود.

وقتی مردم کشور های دیگه مثلا رئیس جمهور ما رو می

بینند خوب پیش خودشون می گن خوب اینا که رئیس

جمهور کشورشون این ادمه مشخصه که اجداد گذشته

انها انسانهایی هستند که از بیخ عقب افتاده هستند

و فکر می کنند که این شخص سنبل و نشان نمونه ترین

ایرانی در این کشور است.

ولی نمی دانند که حدسشان اشتباه است و این موجود

یک چیز دیگر استو ایرانی یک چیزه دیگر.

برای شما دوست عزیز ارزوی سالی خوش را دارم

در اینده نه چندان دور جهان باره دیگه شاهد چهره

واقعیه ایران و ایرانی و همینطور تمدن غنی ان

خواهد بود این رو به شما قول می دم

موفق و شاد و سلامت باشی.


نوشته شده توسط فراز در March 13, 2007 06:51 PM

سلام این دو وبلاگ را هم اضافه کنید.
gerash.blogspot.com
hameh.blogspot.com

و این سایت که مدیریت‌اش که مدیریت‌اش با من است.
www.hcc.ir
حرف‌هایم را در وبلاگ گفته‌ام

نوشته شده توسط محمد خواجه‌پور در March 13, 2007 07:06 PM

Well done!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نوشته شده توسط Kourosh در March 13, 2007 07:16 PM
نوشته شده توسط در March 13, 2007 07:17 PM

Dimocomputex.com - The Dimo computex

نوشته شده توسط اميد در March 13, 2007 07:42 PM
نوشته شده توسط در March 13, 2007 07:58 PM
نوشته شده توسط jan در March 13, 2007 07:59 PM
نوشته شده توسط jan در March 13, 2007 08:00 PM
نوشته شده توسط jan در March 13, 2007 08:02 PM
نوشته شده توسط jan در March 13, 2007 08:03 PM

300themovieلینک دادم به

نوشته شده توسط کمیل در March 13, 2007 08:19 PM

امیدوارم موفق باشی...با اجازه لینک دادم

نوشته شده توسط امین بدیع زاده در March 13, 2007 08:22 PM
نوشته شده توسط soraya در March 14, 2007 01:07 AM

سلام
ممنون از تلاشتون و خوشحالم از اینکه این کار نتیجه داشته این روزها همه جا صحبت از این بمب گوگلیه! من هم این لینک و در وبلاگم قرار دادم لطفا وبلاگ من و هم به لیست اضافه کنید.
ممنون

نوشته شده توسط فاطمه در March 14, 2007 01:16 AM

من هم لينك دادم

نوشته شده توسط شهريار در March 14, 2007 01:44 AM

حرفی نیست جز تاسف.ننگ بر دشمنان اشوزرتشت و داریوش کبیر
بازم میام.تو هم بیا.می بینمت...

نوشته شده توسط نمکپاش در March 14, 2007 01:54 AM

سلام دوست عزیز مطلبت عالی بود .من مژگان ایلانلو هستم شاید مطالبم را در روزنامه ها خوانده باشی ، ممنون میشم اکر به من ایمیل بزنی و یا تلفن خودت رو به من بدی ،برای انجام یک پروژه مهم لازمه که شما رو حتما ببینیم ،لطف می کنی اگر با من تماس بگیری ،شماره من 09122103884به شدت منتظر تماست هستم ،ممنون

نوشته شده توسط در March 14, 2007 02:14 AM

اثری که در گفتن هست در سکوت نیست..
خوشحالم که هنوز فعالیم .موفق باشید

نوشته شده توسط ندا در March 14, 2007 02:23 AM

كمي دير! ولي اضافه كردم

نوشته شده توسط Env0i در March 14, 2007 02:54 AM

توی گوگل داریم عقب می رویم.
حداقل سایت را اپ کنید که بیشتر از این
نسوزیم.

نوشته شده توسط آوا در March 14, 2007 02:58 AM

اگه تو گوگل سرچ کنين 300 the movie لينک سايتتون آخري تو صفحه اوله.....!

http://www.google.se/search?hl=sv&q=300+the+movie&btnG=S%C3%B6k&meta=

نوشته شده توسط Nicky در March 14, 2007 03:12 AM

به نظر منم بهترين كار واسه نشون دادن تاريخ واقعي كشورمون ساختن يه فيلم يا فيلماي قوي و درست و حسابي در مورد تاريخ كشورمونه . البته نه عجولانه و سرسري.منم به سايت مورد نظر لينك ميدم.

نوشته شده توسط انسان در March 14, 2007 03:23 AM

من واقعاً متأسفم. من این فیلم افتضاح رو دیدم دیگه نمی شد چهره ای از این بدتر، پست تر و بی عرضه تر از ایرانی ساخت. من کیفیت عالی این فیلمو با حجم 1.5 گیگابایت دارم. یکی پیدا بشه یک هاست ظرفیت بالا معرفی کنه این فیلمو بذاریم تا همه ببینند و مثل من زخم معده بگیرند. در ضمن لینک رو تو صفحه سایتمون گذاشتم. امیدوارم همه با هم بتونیم یک کاری کنیم

نوشته شده توسط مهرداد در March 14, 2007 03:23 AM

تارنمای مرا نیز اضافه کنید

نوشته شده توسط روزبه در March 14, 2007 04:22 AM

دوستان حرکتی خوب است.ماهم با شما هستیم.رفتم که بچه ها رو جمع کنم.

نوشته شده توسط محمد علی در March 14, 2007 04:38 AM

300 is a big lie!

نوشته شده توسط gh_A در March 14, 2007 04:53 AM

ما هم لینک دادیم . ولی امیدوارم ای نسایت کاملتر شود. فعلا که چیز خاصی درونش نیست! فکر نمی کنید کمی دیر شده؟

نوشته شده توسط فرهاد در March 14, 2007 04:56 AM

با سلام به همه ايرانيان عزيز
ما هميشه سعي كرديم وقتي كسي به حقوق ما بي احترامي ميكنه به فكر مي افتيم چرا سعي نمي كنيم كه ما هم كاري كنيم كه دنيا اران و ايراني به خوبي بشناسه كه با يك چنين مشكلاتي مواجه نشيم . خوبه كه به اين سايت سري بزنيد و ادرس اونرو براي شركت تهيه كننده فيلم 300 بفرستيد
http://spentaproductions.com/index.htm

نوشته شده توسط امين در March 14, 2007 05:24 AM

GOOD WORK MEN

نوشته شده توسط آریا در March 14, 2007 05:25 AM

سلام به نظر من نگاه دقیق و عمیق به فیلم نشان دهنده قدرت و عظمت و قدمت تمدن ایران باستان است که در متجاوز از دو هزار سال پیش ما دارای ارتش و پادشاه و تمدن بودیم در حالیکه کشور سازندگان فیلم نه تنها ارتش و تمدن و پادشاه بلکه نام هم نداشت

نوشته شده توسط pedram در March 14, 2007 06:26 AM

من به عنوان يه ايراني كه كمي از نقاشي سررشته داره تعدا زيادي نقاشي درباره ايران باستان درحال كار كردن هستم فقط كمك مي خوام كه اين تصاوير رو به همه جهانيان نمايش بديم پس كمكم كنيد

نوشته شده توسط كيانا در March 14, 2007 06:26 AM

واقعا که آدم می مونه چی بگه اینا می خوان هویت ایرانی و تمام سنت ها و تاریخ چندین هزار ساله اش رو از بین ببرن اما ما نمی ذاریم از شما دوست عزیز هم بسیار ممنونم بابت روشن کردن این حقیقت من نیز لینک دادم امیدوارم مفید باشه

نوشته شده توسط شب تاب در March 14, 2007 06:48 AM

ایده خوبیست.مگه خود مردم بپاخیزند وگرنه....از خداشونه که این بی احترامیهابه تمدن اصیل ما بشه.

نوشته شده توسط کورش هخا منش در March 14, 2007 06:59 AM

ایده خوبیست.مگه خود مردم بپاخیزند وگرنه....از خداشونه که این بی احترامیهابه تمدن اصیل ما بشه.

نوشته شده توسط کورش هخا منش در March 14, 2007 07:08 AM

سلام! من فیلم رو ندیدم. ولی هر کجایی باشم و طرفدار هر گروه و خطی توهین به تاریخ مملکت و وطنم رو نمیتونم تحمل کنم!

نوشته شده توسط رمضانی در March 14, 2007 07:58 AM

جستجو با این نشان
Movie 300
در گوگل در شماره پنجم و سایت ششم6
http://www.google.ch/search?q=+Movie+300&hl=en&start=40&sa=N
سایت Boycott the Movie "300" Petition
نمایان می باشد
اگه این پشت ادرس بمب ایرانی قرار بگیرید خیلی عالی می باشد
دوست عزیز لگوماهی اگه میشه گزارش بدهید این ادرس بمب دقیقا کجاست.??
عصبم به کلی بهم ریخته ما ایرانها شدم خونخوار اینها شدند متمدن! درصورتی که این جایی که من هستم 65 درصد مردم این جا دماغ خودشان را می خورنند!!!!!!
ایران شده بی کس اگر این کشور حکومت ملی داشت کسی جرات توهین نداشت.
افسوس 100 افسوس

نوشته شده توسط faramarz در March 14, 2007 09:00 AM

این را بگویم دیشب همین سایت در شماره هفتم 7 بود
روی این سایت و بمب ایرانی خیلی کار کردم
از دیشب تا حالا از هفتم به پنجم امده امید دارم فرا در دوم یا سوم قرار بگیرید
http://www.petitiononline.com/BTM3/petition.html

نوشته شده توسط faramarz در March 14, 2007 09:03 AM

If there is nothing to do with the hollywoodian laws of benefit nor with the enthusiasm of the people who are ready to pay to see the film, we may, on our turn, surf on this "tzunami" provoked by the film, taking advantage of the situation to inform far and wide those who are curious - not only to see the film - but also to know the truth.

May be this is the very occasion to let the them know all about iran and irani. Who knows?

Chon ke ba koodak sar o karat fetad/pas zaban e koodaki bayad goshad (va niz) adoo shavad sabab e kheir etc...vas salam!

نوشته شده توسط ali loryar در March 14, 2007 09:38 AM

ما هم لینکتون کردیم abay.coo.ir

نوشته شده توسط اسفینیکس در March 14, 2007 10:38 AM

سلام
فکر میکنم بد نیست لبنک این فیلم رو هم که راجع به کوروش کبیره بزارین توی سایت http://300themovie.info :)

http://www.spentaproductions.com/cyruspreview.htm

نوشته شده توسط در March 14, 2007 11:05 AM

قبلیه من بودم :) لبنک فیلم رو توی وبلاگ هاتون هم بزارین لطفا

نوشته شده توسط خانوم میم در March 14, 2007 11:08 AM

یك بمب صلح آمیز هیچ خدشه و صدمه ای به حقیقت افراد و واحد ها كه صاحبخونه های اصلی ین و به خود افراد و واحدها كه خونه های حقایقشون هستن نمیزنه.
چنین بمبهایی كلماتی چون: وقار شكوه قدرت آبادی اتحاد آشتی موفقیت شادی و .... رو برای علی اكبر تكرار میكنن.

علی اكبر ابراهیمی
www.centurygenius.blogspot.com
www.ebrahiminetwork.blogspot.com

نوشته شده توسط aliakbar Ebrahimi در March 14, 2007 11:12 AM

سلام
توي هر دو وبلاگ زير لينك داده شد
http://larefarda2.mihanblog.com
http://larefarda.mihanblog.com

با تشكر

نوشته شده توسط ابراهيم.ح در March 14, 2007 11:21 AM

لینک دادم..واقعا خسته نباشی هموطن
1234567.blogfa.com

نوشته شده توسط بابک در March 14, 2007 11:26 AM

آنچنان ، باش که من از تو شکایت نکنم از تو قطع طمع لطف و عنایت نکنم

پیش مردم ز جفای تو شکایت نکنم همه جا قصۀ درد تو روایت نکنم

دیگراین قصۀ بی حدو نهایت نکنم خویش را شهرۀ هر شهرو ولایت نکنم


نوشته شده توسط مبین در March 14, 2007 11:40 AM

سایت های تبلیغ کننده ی این فیلم رو هک کنیم

نوشته شده توسط در March 14, 2007 11:40 AM

هر کاری که از دست هر کس بر میآید باید انجام دهد از وطن و پدران خود دفاع کنید.

نوشته شده توسط اسفندیار در March 14, 2007 02:40 PM

سلام؛
من شما آدرس شما رو لینک کردم و امیدوارم به نتیجه برسید
مبارزه ی تصویر علیه تصویر؛مبازه ی کاملا به جایی هست
موفق باشید
به امید روزهای بهتر

نوشته شده توسط صونا در March 14, 2007 03:27 PM

be nazare man bayad in kargardan bayead tahdide jedi besheh hatta be marg va kar be fbi bereseh ta kasi havase sakhtan injor filma ro nakoneh age emroz jedi nabashim farda baramon tareh ham khord nemikonan

نوشته شده توسط nima در March 14, 2007 04:03 PM

ma ghodraty nadarim ke in filmo az beyn bebarim ama pishnehade man ine ke be gorohhayehackere irany pishnehad konim sithaei ke dar in rabete hastan va be noey in filmo tabligh mikonan az site khode film gerefte ta baghye be tarze bady hack beshe va eteraznamei dar safeye ona gharar begire

نوشته شده توسط Arash در March 14, 2007 04:22 PM

ma ghodraty nadarim ke in filmo az beyn bebarim ama pishnehade man ine ke be gorohhayehackere irany pishnehad konim sithaei ke dar in rabete hastan va be noey in filmo tabligh mikonan az site khode film gerefte ta baghye be tarze bady hack beshe va eteraznamei dar safeye ona gharar begire

نوشته شده توسط Arash در March 14, 2007 04:23 PM

in site kesafato nabod konid dige halam dare beham mikhore be khoda age ghodraty dashtam alan ye bombe atom nesareshon mikardam http://300themovie.warnerbros.com/

نوشته شده توسط در March 14, 2007 04:29 PM

pishnehad mikona in asnade tarikhy ro ke farsy neveshtid be english be site hollywood va site filo jahaye dige ersal konid JUST HACK

نوشته شده توسط arash در March 14, 2007 04:33 PM

یك بمب صلح آمیز كه همیشه و همه جا میشه بهش افتخار كرد هیچ صدمه یا خدشه ای به حقیقت افراد و واحد ها كه صاحبخونه های اصلی ین و به خود افراد و واحدها كه خونه های حقایق هستن نمیزنه. چنین بمبهایی كلماتی چون: وقار شكوه قدرت آبادی اتحاد آشتی
موفقیت شادی و .... رو برای علی اكبر تكرار میكنن

علی اكبر ابراهیمی
www.centurygenius.blogspot.com
www.ebrahiminetwork.blogspot.com

نوشته شده توسط علی اكبر ابراهیمی در March 14, 2007 04:40 PM

سلام من خیلی خوشحال شدم که دارید باز هم چنین کاری رو انجام می دید من خودم جزء کسانی بودم که از بمب پرشین گلاف حمایت کردم و همه دیدن که چطور جواب داد امیدوارم توی این کار هم موفق بشیم .بعضی از دوستان نوشته بودن که گوگل از ایجاد بمب گوگلی جلوگیری می کنه در صورتی که این طور نیست شما می تونید امتحان کنید الان دامین شما رتبه خوبی رو پیدا کرده .فقط کافیه توی گوگل اسم سایت رو سرچ کنید بعد برید روی سایت کلیک کنید این کار خودش یه امتیازه واسه اون سایت. راستی من نمی دونم چرا بعضی از از دوستان میان و توهین می کنن ایران اگه ایران مونده به خاطر این بوده که اقوام مختلف در کنار هم به خوبی زندگی کردن شما عزیزانی که می دونم عده تون هم زیاد نیست .چرا دم به ساعت دم از جدایی از ایران می زنید .مثلا همین کردستان عراق که از عراق جدا شده چه گلی به سر مردمش زده.یادمون نره ترک کرد لر بلوچ ترکمن و فارس به تنهایی معنا نداره اتحاد و همبستگی اقوام مختلف بوده که تمدن ایران رو یکی از بزرگترین تمدن های زمین بنا نهاده.حمله اسکندر به ایران و شجاعت اریوبرزن با یارانش افسانه نیست اگه یه کم به خودمون بیایم مطمئن باشید که می تونیم ایرانی بهتر داشته باشیم.به امید روزی که همه ما ایرونی ها به ایرونی بودنمون افتخار کنیم.

نوشته شده توسط از دیار ارجان در March 14, 2007 04:46 PM

خواهش می کنم یه نفر در wikipedi یه مقاله با عنوان 300 info ثبت بکنه تا دیر نشده و حقایق رو توش بنویسه این کار میکنه

نوشته شده توسط aj در March 14, 2007 04:59 PM

خواهش می کنم یه نفر درویکیپدیا یه مقاله با عنوان 300 اینفو انتخاب بکنه و توش حقایق رو بنوسه تا دیر نشده این کار میکنه

نوشته شده توسط در March 14, 2007 05:09 PM
نوشته شده توسط در March 14, 2007 05:13 PM

با سلام و عرض احترام
خیلی خیلی از این موضوع ناراحت شدم ، با اکثر نوشته های بالا موافقم و دوستان خوبم درست می گویند که : چرا ما باید برای انرژی هسته ای و ... شعار بسازیم ، حلقه ی انسانی ببندیم ، شب و روز بحث کنیم ، تهدید بشیم ، راهپیمایی کنیم و... ( که حقمان را بگیریم ! ) ولی برای تمدنمان نباید هیچ کنیم !!! برای خلیج همیشه فارسمان که به خلیج منحوس عربی کمی نمانده بود تبدیل شود ، برای فیلمهای 300 و ... البته از طرفی هم حق دارند فیلمهایی این چنینی می سازند چون ما که خودمان هویت و اسالت خودمان را به زیر آب می بریم چه توقعی از قریبه باید داشت ؟ ( سد سیون...) که هویت مان را زیر سوال می برند .
آیا زمان آن نرسیده است که واقعیت ها را قبول کنیم و برای بدست آوردن آنها از جانمان هم دریغ نکنیم !
آیا مدارکی از قبیل : اولین بیمه و... کافی نیست ؟؟؟

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند ، تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد . ( کوروش بزرگ )

در ضمن من این صفحه و صفحه یک پزشک را باذکر منبع در سایتم قرار دادم تا انشاالله بتوانم به حق و وظیفه ی انسانی خودم عمل کرده باشم .
http://www.ir15.com//vb/showthread.php?t=153

نوشته شده توسط عادل در March 14, 2007 07:43 PM

موفق باشید
http://300themovie.tripod.com

نوشته شده توسط x123 در March 14, 2007 09:14 PM

از wikipedia استفاده بکنید را من خودم نمی تونم

نوشته شده توسط در March 14, 2007 09:47 PM

Accomplished!

نوشته شده توسط BAbak در March 14, 2007 10:03 PM
نوشته شده توسط soraya در March 14, 2007 10:46 PM

سلام.
من هم به 300 لینک دادم.
امیدوارم مفید باشه.

نوشته شده توسط محمد در March 14, 2007 11:50 PM

I think we must (iranian people )to do advertising war, we hate all war but american people like that .
سلام .
سعی کنید جهت اثبات حقمون چند کلمه ای هم انگلیسی بنویسید من میخاستم فریاد بزنم و فحش بدم اما ماها مردونگی و انسان بودن مال ما ایرانیاست .

نوشته شده توسط در March 15, 2007 01:30 AM

من سایت
300themove
را لینک کردم

نوشته شده توسط دل پاک در March 15, 2007 02:03 AM

خیلی ناکسی
ظرف یک ماه میلیونر خواهی شد
:D

نوشته شده توسط آرمین در March 15, 2007 02:54 AM

اي ول-كار خيلي قشنگي مي كنيد-اميدوارم موفق باشيد-قربان معرفت همتون-دوستار ايران علي

نوشته شده توسط ali در March 15, 2007 02:59 AM

بی شکل با کمی تفکر و اندیشه می توان به این موضوع پی برد که این روش قدیمی برای تخریب و حمل به یک ملت است . اول تخریب فکری و بعد حمله

نوشته شده توسط سعید عباسپور در March 15, 2007 03:07 AM

INO BE ONAEI MIGAM KE MIGAN CHON FILMO NADIDI CHERA ETERAZ MIKONID::::::::::::::
AZIZAM DIDANE TASVIRE KHASHAYAR SHAHE FILM BA TASVIR ASLISH VA MOGHAYESYE ONHA ENGHADR VAZEH NESHON MIDE KE GHASDE ONHA AZ IN FILM CHYE.
NYAZI BE DIDANE FILM NIS
MA MIGIM HAME CHIZ VAGHEI BASHE
VAGHTI TARZE POOSHESH VAGHEI NIST
CHE ENTEZARI AZ ASLE GHESSE DARIN
http://asemunghore.blogfa.com/

نوشته شده توسط ganji در March 15, 2007 03:09 AM

سلام
فكرتون خوب است اما بايد بدانيم فيلمهاي بسياري در دنيا ساخته ميشود كه ملتهاي زيادي را وحشي نشان ميدهند . در همين اواخر فيلم "بابل" نشانگر زندگي وحشي مردمان مراكش بود و خيلي فيلمهاي ديگر اما آنچه مهم است اين است كه ساخت اينگونه فيلمها جدا از ديدگاه سياسي ، حاوي بار تجاري بوده و براي فروش به نسل امروزي كه در فيلمها دنبال شكم پاره كردن و سر بريدن و ... هستند ساخته ميشود.مضاف بر اين با فيلم نميتوان منكر بزرگي ملتي شد آنچه باعث گرديده ملت ايران در مقابل چنين فيلمي واكنش نشان دهد ، ريشه در عدم باور فرهنگ و تاريخ از ديدگاه خود ايرانيان است .توجه متعصبانه حكومت شاه و عدم توجه حكومت فعلي به تاريخ ايران هر دو افراط و تفريط است و متاسفانه مردم هم در هر دوره متاثر از ديدگاه حكومت عمل ميكنند . با كمي تامل ميتوان دريافت ملتهاي زيادي در قالب فيلم و سريال سركوب تاريخي و فرهنگي شده اند و ما اولين آن نيستيم . در پايان به ذكر جمله اي اكتفا ميكنم و آن اين است :"هيچ ملتي از برون زوال نخواهد پذيرفت مگر آنكه از درون ويران شود".

نوشته شده توسط jahan در March 15, 2007 03:35 AM

اولا که خسته نباشی ثانیا یک بمباران گوگلی باید برای مسئولین صداوسیما و وزارت فرهنگ و فیلمسازهای خارجی زده داخلی راه بندازی که با پول کشور راجع به تاریخ خارجیها وبخصوص عربها وخراب کردن چهره ایران قبل ازاسلام فیلم وبرنامه میسازن.

نوشته شده توسط در March 15, 2007 03:49 AM


به ليست اضافه گرديد.www.iririr.ir
الان كه من سرچ كردم در رديف 16 قرار داشتيم
رديف 5 از صفحه 2 . انشاءالله به صفحه اول خواهيم رفت

نوشته شده توسط شهرام روحي در March 15, 2007 03:58 AM

سلام
به نظرم اين كارتون يك مشكل كوچك داره .
تمام تلاش هاي شما به يه نقطه ختم مي شه (http://300themovie.info)

خوب اگه يه هكر يا خود گوگل اين نقطه رو ببنده تمام تلاشتون به هدر مي ره.
پيشنهاد: بد نيست علاوه بر اين يه صفحه درست كنيد و همه توي سايت ها و وب لاگ هاشون بذارن.
اين جوري علاوه بر Ranking فايل هاي ايندكس Google هم از صفحات اينجوري پر مي شه

نوشته شده توسط امير عباس در March 15, 2007 05:47 AM

من فکر مي کنم اگه کلمه 300 رو هم به سايت http://300themovie.info/ لينک کنيم ، ديگه عالي مي‌شه!!

نوشته شده توسط navid در March 15, 2007 06:23 AM

پس از اتفاقات چند روز اخیر تصمیم گرفتم تا نظر دوستان را به چند نکته در مورد تاریخ پرابهام کشورمان جلب کنم.اکثر منابع تاریخی ما در حمله مغول نابود شد و آنهایی که باقی ماند در صدههای گذشته توسط غربی ها به غارت رفت و بعد ملت ایران باقی ماند و تاریخی که غربی ها بر اساس کتابهای تاریخ هرودوت دروغ پرداز یونانی برایش نوشته بودند وظاهرا کسی هم قصد این را نداشته و ندارد که از تاریخ پرافتخاز کشورمان چه قبل از اسلام و چه بعد از اسلام گرته برداری کند
با اجازه دوستان من بجای پر حرفی فقط چند سوال مطرح میکنم:

-به نظر شما 2500 سال پیش در شرایطی که نه هواپیما وجود داشت ونه هلیکوپتر وما شین و....وحتی جاده درست وحسابی آیا امکان دارد داریوش اول با یک میلیون سرباز به اروپا حمله کند.این ارتش عظیم چگونه تدارک میشد.آیا میشود غذای این همه سرباز را از دهکده های در پیت سر راه مهیا کرد؟

-آیا امکان دارد که300 سرباز یونانی به مدت 3 روز در برابر ارتشی 120 هزار نفری مقاومت کند؟

-اگر واقعا خشایارشاه به اروپا لشگرکشی کرده باشد وآتن را تصرفکرده با شد به چه دلیل باید جایی که دیگر متعلق به خودش است(آتن) را به آتش بکشد؟

-آیا منطقه ای به نام آرکه لائوس(مقدونیه سابق) ویونان استعداد مهیا کردن بیش از 40 هزار سرباز برای الکساندر مقدونی را دارد؟

-الکساندر درصورتی که توانسته باشد 40 هزار سربازتهیه کرده باشد چگونه میتواند از پس ارتش یک میلیون نفری داریوش سوم برآید؟

-اگر واقعا الکساندر پس از تصرف ایران تخت جمشید را به تلافی شکستهای یونانی ها به آتش کشیده باشد سوال اینجاست که کدام شکستها؟
مگر نه اینکه طبق ادعای یونانی ها ایشان در جنگهای ماراتون,سالامیس و.....پدر ایرانی ها را درآوردند پس دیگر کدام تلافی؟

خب اگر شما هم مثل من ما بین جوابهایی که در ذهن خود دارید و جوابهایی که از منابع غربی کسب کردید دچار پارادکس شدید توصیه میکنم که کتابهای زیر را مطالعه کنید مخصوصا کتاب اولی را:

1-کارنامه به دروغ نوشته پوران فرخ زاد (انتشارات علمی)
2-سفر جنگی الکساندر به درون ایران وهندوستان بزرگترین دروغ تاریخ
3-پیشگفتار کتاب امپراتوری ایران نوشته دان ناردو(انتشارات ققنوس)
4-فصل چهارم کتاب انحطاط و فروپاشی امپراتوری رم نوشته دان ناردو(انتشارات ققنوس)

بی دلیل نیست که بیشتر آیات قرآن فقط به نقل تاریخ پرداخته و رهبر معظم انقلاب هم در گفتاری حکیمانه گفته است:

ملتی که گذشته خود را نداند مجبور است آن را تکرار کند.

نوشته شده توسط hossein در March 15, 2007 07:17 AM

سلام نمیدونم تعداد ما وبلاگ نویسا در مقابل اون رسانه های غربی که بودجشون میلیونیه به 300 نفر میرسه؟
من لینک دادم

نوشته شده توسط میثم در March 15, 2007 07:52 AM

تمام دنيا اينو ميدونه كه فارسها وحشي هستند و بربر, چرا هي زور ميزنيد.

نوشته شده توسط orloz در March 15, 2007 08:05 AM
نوشته شده توسط Xerexes در March 15, 2007 08:13 AM

با نظراتت كاملا موافقم .به اميد موفقيت . من لينك دادم

نوشته شده توسط محسن در March 15, 2007 08:24 AM

salam:
AKHE TO RO KHODA YE KHORDE FEKR KONID!!!! MA AZ KODOOM GHOME DAR DONYA BEHTARIM? BA IN KAAR, FAGHAT BE KAM ZARFIYATIE MA MIKHANDAN. NAZARIN IN KAAR YE TAYYIDI BESHE BAR HAMIN FILM, KE IRANI HA ADAMHAYE KOOTAH FEKR VA KAM ZARFIYATI HASTAND. AYA TA BE HAAL FEKR KARDIN BARAAYE "AHMAD BATEBI" BADBAKHT KE BE KHATER HIICH TOO ZENDANE BOMB BESAZID?

THAT'S SILLY

GOOD LUCK FOR YOU ALL GUYS

نوشته شده توسط shahriar در March 15, 2007 08:35 AM

راستش من اولين بار توي مجله ي 40چراغ راجع به 300 خوندم كه اتفاقاً نوشته ي نيما اكبر پور همون نويسنده ي وب سايت عصيانه !!!
واقعاً‌دو سه روز زندگي برام سخت بود تا اينكه با دوستم شروع كرديم به فعاليت هاي مثبت تا اينكه اينجا رو پيدا كردم ما حتماً‌سعي مي كنيم چند تا وبلاگ رو لينك بديم...موفق باشيد!!! خ

نوشته شده توسط Miss R.Z در March 15, 2007 08:38 AM

Ba salam be hame iranian va irandoostan.
man adresse zir ro baraya in manzoor dorost kardam alan zaman kheyli kam daram chon moratab dar rah hastam,hame doostan ke mikhan bar aleyhe in film(300) faaliati dashte bashand khoshhal misham in seito ba ham dorost konim, ba man tamas begirid,e mail salar_salaran@yahoo.de Adresse seit www.300.mylivepage.com

نوشته شده توسط Salar در March 15, 2007 08:59 AM

شنگول باشید

نوشته شده توسط شنگول در March 15, 2007 09:10 AM

در جواب آن دسته از افرادی که مخالف اعتراض هستند بايد گفت اگر ماساکت بنشينيم هيچکسی دلسوز فرهنگ و تاريخ کشورمان نيست چه بسا فردا منکر تاريخ و فرهنگ ما شوند.اگر ما اعتراض نکنيم يقينأ دولت فرهنگ دوست و تاريخ شناس ما اين کار راه خواهد کرد!!اگر ما اعتراض نکنيم مطمعنأ هاليود ازايرانيها عذر خواهی!!! ميکند
بعد از اکران فيلم الکساندر يونانيها بشدت اعتراض کردند و وکلا و تاريخدانان برجسته يونان کارگردان را تهديد به شکايت در دادگاهای بين الملی نمودند،فيلم الکساندر بدليل عدم استقبال ورشکسته شد. اکران فيلم مصائب حضرت عيسی اعتراض گسترده قوم يهود بهمراه داشت.
بايد از وکلا و تاريخدانان برجسته ايرانی و ايران دوست درخواست شکايت بر عليه دست اندر کاران فيلم جعلی و توهين آميز 300 نمائيم.

نوشته شده توسط Dariush در March 15, 2007 09:23 AM

با سلام و خسته نباشید.
امید که موفق باشید و خیالتان راحت 65 میلیون نفر همراه شمایند

www.nabizadeh.myblog.ir
www.eslamieh.com

نوشته شده توسط محمد جواد در March 15, 2007 09:35 AM

ن هم با شما هستم

نوشته شده توسط در March 15, 2007 11:17 AM

بابا همش درست
پشتتم تا آخرش
ولی اگه من زبون کرواتی بلد بودم(از فیلم فضا نوردان)

نوشته شده توسط صادق علوی در March 15, 2007 12:16 PM

عزیزان . اینا همش کشکه اخه فکر کنین ما خودمون همو مسخره میکنیم.اقوام ایرانی در جوکهایی که در همین مملکت به زبان شیرین فارسی ستخته میشه رل اولو دارن.اونوقت بریم یقه هالیوودو بگیریم؟ با کدوم تکنولوپی؟؟ اول تمرین انسانیت بکنیم. اول به زبان هم به فرهنگ هم احترام بذاریم.اول یاد بگیریم یه لام÷ تو مملکت درست کنیم.بعد سعی کنیم تاریخ واقعی ایرانو بفهمیم. س÷س بریم سراغ بیگانه.

نوشته شده توسط doost در March 15, 2007 12:36 PM

بسیاری از ایرانی ها مدام در حال تمسخر هندی ها و افغان ها و ترک ها و عرب ها هستند. اما کسی حق ندارد یک کلمه در مورد ایران یا گذشته ایران بنویسد یا بگوید
ما که همش تو فیلمامون آمریکاییها رو مسخره میکنیم و سالی چند بار میگیم مرگ بر آمریکا و فکر کردیم اینجا مرکز عالم و بقیه مردم دنیا تمدنشون در مقابل تممدن ایران هیچی نیست

نوشته شده توسط در March 15, 2007 12:52 PM

کس خلها ,شاد باشید

نوشته شده توسط jafar در March 15, 2007 12:59 PM
نوشته شده توسط دوست در March 15, 2007 01:07 PM

we will bang anyone who opposes us, i will fuck the world if they are fucking iranians

نوشته شده توسط maziar در March 15, 2007 01:58 PM

film 300 ro baraye forosh dary lotf kon javab bede
mer30

نوشته شده توسط vampire در March 15, 2007 02:16 PM

دوست عزیز واقعا کار درستی انجام دادید من به شخصه چهار وبلاگ و یک سایت دارم که در همه انها این لینک را قرار می دم

اولین لینک رو من در یک پست در انجمن عشق سرا قرار دادم

این هم ادرس ان تاپیک

http://www.asheghi.ir/showthread.php?tid=212&pid=814&

و مطمئن باشید در وبلاگ های دیگرم نیز لینک را قرار خواهم داد

دوست دار شما مهدی

نوشته شده توسط مهدی در March 15, 2007 03:05 PM

دوست من من الان گوگل را سرچ کردم درست عین عبارت لینک را

و با خوشحالی باید بگم که لینک سایت شما

در صفحه اول ان هم دو بار تکرار شده

یعنی خط چهارم و 7 یا 8

و اسین باعث خوشحالی هست

دوست دار شما مهدی

نوشته شده توسط مهدی در March 15, 2007 03:11 PM

دوست عزیز طبق قولی که داده بودم لینک
سایت شما در این دو وبلاگ نیز قرار گرفت

در پست اول هر یک از این وبلاگ ها

mehdi56sara.blogfa.com

edit.blogfa.com

دوست دار شما مهدی

مدیر مجموعه های عشق سرا

در ضمن خوشحال خواهم شد که به من سری بزنید در عشق سرا

نوشته شده توسط مهدی در March 15, 2007 03:38 PM

خوبه

نوشته شده توسط dfdf در March 15, 2007 04:43 PM

salam manam linko adr ghesmateh linkdoni gozashtam

نوشته شده توسط farhad rad در March 15, 2007 05:03 PM

سلام
من هم لینک کردم هم یک پستی رو در این زمینه بروز کردم

نوشته شده توسط اسماعیل در March 15, 2007 05:10 PM

I put your link.

نوشته شده توسط Aryan's statements در March 15, 2007 05:25 PM

اولین جمله ای که تو وبم نوشتم اینه:
وقتی خودمدن فرهنگ و تمدن خودمون رو اونطور که هست معرفی نمی کنیم دیگران اون رو اونطور که دوست دارن معرفی می کنند.

لینک دادمhttp://silvestre.blogsky.com/

نوشته شده توسط عادل در March 15, 2007 06:15 PM

مراتب اعتراض خود را به ساخت اين فيلم اعلام ميدارم . تعجب ميکنم اشخوري با کمتر از حتي 200 سال خدمت چطور به مافوقي با بيش از 7000 سال تمدن بي احترامي ميکند . عجب دنيايي شده .

نوشته شده توسط در March 15, 2007 07:55 PM
نوشته شده توسط اسماعيل در March 15, 2007 08:06 PM

www.tejarat.blogfa.com

پاينده باشيد

نوشته شده توسط بهار در March 15, 2007 08:23 PM

www.tejarat.blogfa.com

پاينده باشيد

نوشته شده توسط بهار در March 15, 2007 08:23 PM

عقده هاي حقارت بلاخره بايد يك جوري خودش را نشان دهد . به قول امام خميني امريكا هيچ غلطي نمي تواند بكند . در مقابله هسته اي با ايران كه شكست خورد . در ميدان هاي ديگر شكست خورد . خوب بيچاره مجبور است اين طوري روي كثيف خودش را نشان دهد. تعجب من از اين است كه چرا مردم امريكا اعتراض نمي كنند. مثل پشمك مي مونند .

نوشته شده توسط طباطبايي در March 15, 2007 10:10 PM

کاملآ موافقم بايد از وکلا و تاريخدانان برجسته ايرانی و ايران دوست درخواست شکايت بر عليه دست اندر کاران فيلم جعلی و توهين آميز 300نمائيم, ما ايرانيها سياه نيستيم اگر به فرض باطل شما باشيم ،بد بودن و وحشی بودن با پوست سياه به تصوير کشيدين،يعنی سياه پوست از نظر شما به معنی وحشی بودن و درنده!!! بودن

نوشته شده توسط Ahmad در March 15, 2007 11:41 PM

فیلم رو از این وبلاگ دانلود کنید ...
مناسب برای سرعت اینترنت ایران ...
کلیپ های کوتاه و دانلود کامل فیلم ...

www.300movie.blogfa.com

نوشته شده توسط شهرام در March 16, 2007 12:29 AM

فیلم رو از این وبلاگ دانلود کنید ...
مناسب برای سرعت اینترنت ایران ...
کلیپ های کوتاه و دانلود کامل فیلم ...

www.300movie.blogfa.com

نوشته شده توسط شهرام در March 16, 2007 12:33 AM

فیلم رو از این وبلاگ دانلود کنید ...
مناسب برای سرعت اینترنت ایران ...
کلیپ های کوتاه و دانلود کامل فیلم ...

www.300movie.blogfa.com

نوشته شده توسط شهرام در March 16, 2007 12:34 AM

فیلم رو از این وبلاگ دانلود کنید ...
مناسب برای سرعت اینترنت ایران ...
کلیپ های کوتاه و دانلود کامل فیلم ...

www.300movie.blogfa.com

نوشته شده توسط شهرام در March 16, 2007 12:35 AM

salam biaeed ma ham shoro konim
ye filme dar hamin sabk vali mokhalef in mozoo
agar saket beshinim be ma dar ayande fohsh ham bedan baramon tabiee mishe

نوشته شده توسط mojtaba در March 16, 2007 01:16 AM

فقط متاثرم.............................

نوشته شده توسط مریم در March 16, 2007 01:19 AM

دولت امريكا ديوانه شده واز آدم ديوانه هم نميشه انتظار بيش از اين را داشت

نوشته شده توسط ebrahim در March 16, 2007 02:39 AM

يه اتفاق بد! من توي گوگل سرچ كردم اما تا صفحه ي دهم هم اثري از سايت شما ديده نشد... با اين حال من هنوز سخت در تلاشم و براي وبلاگ هاي مختلف كامنت مي ذارم! موفق باشيد!!

نوشته شده توسط Miss R.Z در March 16, 2007 04:08 AM

Nazare besiyar khoobiye, man ba shoma hamraham.
Irane ghadim yeki az bozorgtarin mahdhaye tamadon bashar hast va ma nabayad ejaze bedim tarikhe keshvaremoono ba siyasathaye na maghool be rosvai bekeshand...
movafagh bashid

نوشته شده توسط Lida در March 16, 2007 04:35 AM

درود به همه میهن پرستان عزیز
فکر میکنم همه کسانی که یه کم میهن پرست باشن و ایران رو بشناسن از این موضوع حسابی ناراحت هستن .من تو وبلاگم در مورد آیین و سنت های ایران باستان و شناسوندن این آیین به جوانهای ایران دارم فعالیت میکنم .
بیایید دست به دست هم بدیم تا تمدن ایران باستان رو زنده کنیم .درست مثل زمانی که وقتی نام داریوش کبیر میومد لرزه به تن تمام دنیا میوفتاد .
جاوید باد ایران
http://www.iran_shenasi.mihanblog.com

نوشته شده توسط سیاوش در March 16, 2007 04:47 AM

یک سری هم به من بزنید...مطلبی در مورد فیلم 300

نوشته شده توسط فرهاد در March 16, 2007 05:07 AM

http://doostaneh2006.mihanblog.com/

be omide movafaghiat hameye ma va hameye shoma

نوشته شده توسط عليرضا در March 16, 2007 05:35 AM

چو ایران مباشد تن من مباد...

منم کمک میکنم... کارم رو براتون میفرستم.

نوشته شده توسط hassank vazir در March 16, 2007 05:37 AM

سلام
من لینک دادم
خوشبختانه به رتبه 3 گوگل رسیده ایم

نوشته شده توسط سیاوش هوشیار در March 16, 2007 05:43 AM

سا یت شما مطا لبی خوبی دارد ا ما مطا بق به ا لش ها ی امروزی در جوامع متعدد نمی با شد فرهنگ ازادی به روش ها ی جدید

نوشته شده توسط علی رضا در March 16, 2007 07:28 AM

به نام او که انسان ها را افرید تا از خود تاریخی به جای گذارند تا خوبی ها و بدی هایشان به جا بماند
ظاهرا بعضی از افراد می خواهند جنگ روانی به پا کنند ولی این دلیل نمی شه که تاریخ را تحریف کننداین فیلم با تاریخ خیلی فرق دارد زیرا در این فیلم خشایار شاه بعد از شکست اسپارتی ها پا به روی جسد کشتگان می گذارد ولی در کتیبه ها نوشته شده است که خشایار به احترام این جنگجویان برایشان مقبره ای زیبا و باشکوه میسازدو

نوشته شده توسط m در March 16, 2007 07:50 AM
نوشته شده توسط نوید متین مقدم در March 16, 2007 08:34 AM

به پاي دفاع از شرافت ايران و ايراني حق يارتان باشد تا مي تونم كمك ميكنم لينكتون هم ميدم دعا ميكنم بمب حسابي بتركونه
يا علي با علي در پناه خداوند علي

نوشته شده توسط مريم/ نمكدون در March 16, 2007 08:45 AM

تعداد آنان 300 نفر بوده يا 7400 نفر؟
در اينجا ببينيد: http://atoorpat.blogfa.com/

نوشته شده توسط آتورپات در March 16, 2007 08:47 AM

با سلام
میخواستم عرض کنم اشکال از آنها نیست که چنین فیلمی میسازند ،اشکال از ماست که نسبت به گذشته خود بی اعتنایی کردیم و آن را نادیده گرفتیم.
در زمان شاه فقید وقتی جشنهای 2500 ساله بر گزار شد همه گفتند که ثروت ملی به حدر رفت، شاه می خواهد به عرب ها فخر بفروشد و هزار حرف دیگه.
نادیده گرفتن اون رویداد این نتایج رو به همراه دارد.
باید منتظر از این بدترها بود.
یک وطن پرست

نوشته شده توسط جواد در March 16, 2007 10:35 AM

وقتی به تحريف تاريخ کمتر از ۳۰ سال قبلمون توی فيلم اخراجی ها عکس العملی نشون نميدن انتظار نميشه داشت که.... بهر حال فرهنگ و تاريخ تمدن ما يه چيز تابلوييه که خود باختگی مردم و بی لياقتی مسئولين عامل اصلی جرات پيدا کردن وارد شدن تو تحريف تاريخ ماست....که البته هدف بيشتر جلوه دادن چهره دلخواه اونا از الان ماست (به لطف حرفهای بعضی ها)...

نوشته شده توسط دوست در March 16, 2007 02:02 PM

movafagh bashi va bi nahayat moteshkeram

نوشته شده توسط farshid در March 16, 2007 03:30 PM

یک لینک هم من به این صفحه ام افزودم.

نوشته شده توسط آرین در March 16, 2007 04:32 PM

پندار عزيز خبر كار شما را در سايت بي بي سي خواندم از اينكه ايده ات در حال جواب دادن است خوشحال ام موفق باشي.

نوشته شده توسط منصور در March 16, 2007 05:09 PM

http://photos1.bsalam , movafagh bashid,
agar khastid az in tarh man ham mitavanid estefadeh konid
logger.com/x/blogger/1105/1551/1600/879896/300C.jpg

نوشته شده توسط afshin sabouki در March 16, 2007 06:43 PM

salam dobareh
mazerat mikham comment ghabli naghes raft. in link karam hast ke dar weblogam gozashtam:

http://photos1.blogger.com/x/blogger/1105/1551/1600/879896/300C.jpg

نوشته شده توسط afshin sabouki در March 16, 2007 06:45 PM

این فیلمهای که درست میکنند از بی ارزگی جماعت ایرانی چون ما هم ققط بلدیم فیلم در مورد عربها درست کنیم به جای اینکه بتونیم تاریخ سرزمینمون داخل مملکتمون زنده کنیم
پس نباید انتظار داشته باشیم که جهانیان به نفع ما نظر بدهند
تا ضمانی که خود مردم از تاریخ ارزش مندمان همایت نمیکنند

نوشته شده توسط داود در March 16, 2007 07:24 PM

ما به هولوکاست نزدیکتریم یا به داستان تاریخی این فیلم؟ وقتی ما هولوکاست رو که اینهمه سند تاریخی ازش مونده بالکل نفی می کنیم خب اونها هم بیان تاریخ گذشته مارو نفی کنن. حالا چی می شه مگه..

نوشته شده توسط تن تن در March 16, 2007 08:26 PM
نوشته شده توسط soraya در March 16, 2007 10:23 PM
نوشته شده توسط soraya در March 16, 2007 10:40 PM

هورررررااااااااااااااااا!!!! امشب چک کردم ... رسیدیم به صفحه ی دوم ... شماره ی 14 گوگلیم
http://heyhoy.dotspirit.com/blog/
http://heyhoy.bloggles.info/

نوشته شده توسط soraya در March 16, 2007 10:53 PM

به همه پیشنهاد می کنم از ژئوسیتیز یاهو استفاده کنن:
http://geocities.com/irandokht_ab/blog.html

نوشته شده توسط در March 16, 2007 11:24 PM

به همه پیشنهاد می کنم از ژئوسیتیز یاهو استفاده کنن:
http://geocities.com/irandokht_ab/blog.html

نوشته شده توسط irani در March 16, 2007 11:24 PM

به شما بچه های بااستعداد ایران افتخار می کنم خیلی باحالید

نوشته شده توسط در March 17, 2007 03:17 AM

هر کسی که این فیلم را ساخته اصلا با روحیات و طرز فکر ایرانیان آشنایی نداشته وفقط قصد توهین به ما را داشته است

نوشته شده توسط در March 17, 2007 03:25 AM

شادباش میگم به مردم ایران که باوجود همه تلاشهایی که برای ازبین یردن سنتهای ایرانی وکم رنگ نشان دادن تاریخ پرافتخارایران انجام شده ومیشه عزیزانی مثل شما تا جای ممکن به مقابله با این هجمه ها می پردازید

نوشته شده توسط حسین در March 17, 2007 05:05 AM

done

نوشته شده توسط reza در March 17, 2007 05:14 AM

سلام.
چو ایران نباشد تن من مباد
بدین بوم و بر زنده یک تن مباد
همه جای ایران سرای من است
چو نیک و بدش از برای منست
اگر سربه سر تن به کشتن دهیم
ازان به که کشور به دشمن دهیم
کارتون عــــــــــــالیـــــــــه
همین!

نوشته شده توسط ramin در March 17, 2007 05:15 AM

اگر نوسینده و کارگردان فیلم 300 فقط یک سری به تخت جمشید زده بود که بیش ار 2000 سال ازز قدمت آن می گذرد هرگز نمی توانست فیلمی به آن مزحکی بسازد بنظر من چنین فیلم هایی که تاریخ را وارونه نمایش می دهند باید منهدم شود و باید تاریخدانان سراسر دنیا معترض شوند

نوشته شده توسط در March 17, 2007 05:58 AM

age metoned shoma ham felm besazed darmored korosh bahamon kefeat
kharg koned

نوشته شده توسط ahmad در March 17, 2007 06:47 AM

dorod bar ahmadengat va iranoooooo irane va eslam melat iran laenat bar zed rejem iran va mardom iran va hadaf iran

نوشته شده توسط ahmad در March 17, 2007 06:53 AM

سلام به لگوفيش عزيز
آقا ما حسب الامر شما و به حسب وظيفه لينك فوق رو توي وبلاگمون گذاشتيم . مارو هم جزو اون سيصد نفر بلاگر كه اين لينكو مي ذارن رزرو كن.

نوشته شده توسط هادي در March 17, 2007 07:11 AM

سلام به لگوفيش عزيز
آقا ما حسب الامر شما و به حسب وظيفه لينك فوق رو توي وبلاگمون گذاشتيم . مارو هم جزو اون سيصد نفر بلاگر كه اين لينكو مي ذارن رزرو كن.

نوشته شده توسط هادي در March 17, 2007 07:12 AM

سلام
من هم با شما هستم
ان شا الله بمب گوگلی کار میکنه

نوشته شده توسط nnight در March 17, 2007 07:24 AM

بازم سلام
من ادرسمو به صورت مشتقیم میذارم تا راحت تر باشید
ایمیل:hthgkiuit@yahoo.com
وبلاگ:http://www.nnight.blogfa.com

نوشته شده توسط nnight در March 17, 2007 07:28 AM

با اینکه خیلی وقته تو وبلاگم ننوشتم اما به خاطر این لینک آپدیتش کردم..

نوشته شده توسط منصوره در March 17, 2007 07:45 AM

درود بر شما ميهن پرستان عزيز

نوشته شده توسط امير در March 17, 2007 08:29 AM

.: به دنبال هویت ایرانی:.

www.300movie.blogfa.com

نوشته شده توسط شهرام در March 17, 2007 08:34 AM

.: به دنبال هویت ایرانی:.

www.300movie.blogfa.com

نوشته شده توسط شهرام در March 17, 2007 08:35 AM

aval begam ke baraye bazi a shomaha ke esme khodetono gozashtin irani moteasefam. va bad inke dame hame iranihaye donya garm . man ye adame be ghole baziha hezbolahi hastam .ama asheghe vatanam. asasi

نوشته شده توسط reza در March 17, 2007 08:39 AM

http://p30baz.blogfa.com/
منم لینک دادم امیدوارم عملی بشه

نوشته شده توسط pourna در March 17, 2007 09:13 AM

سلام. من سيصد رو لينك كردم تا گوگل بمب انجام بشه. ممنون.

نوشته شده توسط Kia Taheri در March 17, 2007 09:14 AM

سلام چرا اون لینکی که راجع به فیلم کوروش کبیر گفته بودم رو نذاشتین توی سایت 300؟؟ خیلی جالبه! حتی توش راجع به جنگ ایران ویونان هم صحبت میکنه! تازه راجع به منشور حقوق بشر کوروش که الان توی سازمان ملل ه هم حرف زده! به نظرم خیلی به درد سایت 300 میخوره :)
اینم لینکش: http://www.spentaproductions.com/cyruspreview.htm

نوشته شده توسط خانوم میم در March 17, 2007 11:15 AM

بابا تو این سایت 300 یک سری لینکهای تاریخی هم بگذار که مردم واقعیت رو بخوانند

نوشته شده توسط علی در March 17, 2007 01:01 PM

اگر ماساکت بنشينيم هيچکسی دلسوز فرهنگ و تاريخ کشورمان نيست چه بسا فردا منکر تاريخ و فرهنگ ما شوند
بعد از اکران فيلم الکساندر يونانيها بشدت اعتراض کردند و وکلا و تاريخدانان برجسته يونان کارگردان را تهديد به شکايت در دادگاهای بين الملی نمودند،فيلم الکساندر بدليل عدم استقبال ورشکسته شد. اکران فيلم مصائب حضرت عيسی اعتراض گسترده قوم يهود بهمراه داشت.کاملآ موافقم بايد از
بايد از وکلا و تاريخدانان برجسته ايرانی و ايران دوست درخواست شکايت بر عليه دست اندر کاران فيلم جعلی و توهين آميز و نژاد پرستانه 300 نمائيم
ما ايرانيها سياه نيستيم اگر به فرض باطل شما باشيم ،بد بودن و وحشی بودن با پوست سياه به تصوير کشيدين،يعنی سياه پوست از نظر شما به معنی وحشی بودن و درنده!!!!!!! بودن

نوشته شده توسط داریوش در March 17, 2007 01:35 PM

اگر ماساکت بنشينيم هيچکسی دلسوز فرهنگ و تاريخ کشورمان نيست چه بسا فردا منکر تاريخ و فرهنگ ما شوند
بعد از اکران فيلم الکساندر يونانيها بشدت اعتراض کردند و وکلا و تاريخدانان برجسته يونان کارگردان را تهديد به شکايت در دادگاهای بين الملی نمودند،فيلم الکساندر بدليل عدم استقبال ورشکسته شد. اکران فيلم مصائب حضرت عيسی اعتراض گسترده قوم يهود بهمراه داشت.کاملآ موافقم بايد از
بايد از وکلا و تاريخدانان برجسته ايرانی و ايران دوست درخواست شکايت بر عليه دست اندر کاران فيلم جعلی و توهين آميز و نژاد پرستانه 300 نمائيم
ما ايرانيها سياه نيستيم اگر به فرض باطل شما باشيم ،بد بودن و وحشی بودن با پوست سياه به تصوير کشيدين،يعنی سياه پوست از نظر شما به معنی وحشی بودن و درنده!!!!!!! بودن

نوشته شده توسط داریوش در March 17, 2007 01:39 PM

مخالفان فیلم ضد ایرانی 300:
http://www.mypardis.com/Art/300themovie/

نوشته شده توسط راد دانش در March 17, 2007 02:00 PM

اگه صلاح دونستید لینک بدید. ممنون
http://janeazad.blogfa.com/

نوشته شده توسط حامد در March 17, 2007 03:21 PM

done

نوشته شده توسط در March 17, 2007 03:30 PM

موفق و پيروز باشيد كه خداوند هميشه پشتيبان حق است.
انشااله با فهم و فرهنگ بالاي جوانان ايران زمين ميتوانيم از خود باختگي نجات پيدا كنيم و به خود باوري برسيم.
بياييد براي شروع؛ سوگند ياد كنيم كه فقط فخر فروش گذشته مان نباشيم بلكه با شناخت و آگاهي نسبت به دلائل وجود آن همه عظمت ؛ بدون توجه به هر گونه تهاجم؛ كه هميشه كشورمان دست به گريبان آن بوده است؛ با هشياري گامهايمان را استوارتر از گذشته به سوي تعالي برداريم.
مگر منشور كورش چيزي جز كلام انسان متعالي در زمان بربريت غربي ها است؟
آنها از همين ميترسند. از اينكه اگر امروز ما را تحقير نكنند حريفمان نيستند. وظيفه ماست كه به جاي الگو قرار دادن فرهنگي بيمار آنها؛ خودمان را در يابيم كه آنچه ما در چنته داريم آنها بايد سالها وقت صرف كنند تا قدري از آنرا بفهمند!
آيا ميدانيد كه در چند سال گذشته يونسكو اعلام كرده است : پنج نفر انسان برتر تاريخ جهان عبارتند از: حافظ- سعدي-مولانا-فردوسي-خيام. اسمي از آنهمه دانشمند و انديشمند غربي نيست. !!!!
چرا اين گونه خبرها را توي بوق نميكنند؟؟؟چون از فرهنگ غني و استعداد ما ميترسند.چرا ما خودمان به آن بي توجه شديم؟ چون ما هم توجه مان را به سوژه هاي مورد علاقه آنها معطوف كرده ايم.
به نظرم وقت آن رسيده كه خودمان انتخاب كننده باشيم. آنچه را كه براي آينده كشورمان صلاح است و هويت فرهنگي و جايگاه ما را در تاريخ و امروز جهان به حق نشان ميدهد انجام دهيم. قرار نيست آنها بگويند كه ما چقدر ارزش داريم. آنها بگويند كه خودشان كي هستند.
متاسفانه غرب ما را به ظواهر مشغول كرده و ما هم با فراموشكاري به نيت مكارانه آنها ميدان داده ايم.
بياييد خودمان را دوباره دريابيم. اين سرزمين از آن ماست . به جاي بهانه آوردن بياييد تاريخ امروز را آبرومندانه به نسل هاي آينده بسپاريم! چرا كه آنها هيچ بهانه اي را از ما نميپذيرند!

نوشته شده توسط بنده خدا در March 17, 2007 05:39 PM

سلام بنده خدا!
ما پاي اين حركت هستيم.

نوشته شده توسط همايون در March 17, 2007 05:49 PM

http://www.divshare.com/download/237763-5f4

in film ro download konid va bebinid va agar khaastid too sitetoon bezaarid...
trailer e film e 300 bozghaale az kompaani khaalibood !!! jaalebe.. shoookhi baa trailer e in filme

نوشته شده توسط khaales در March 17, 2007 06:09 PM

دست در دست هم دهيم به مهر
ميهـن خويش را كنيـم آبـاد
يار و غمخوار يكدگر باشـيم
تا بمـانيــم خـــرم و آزاد

پيشنهاد ميكنم:
بايد با قدر داني و جشن و هر روش معقول و مناسب موفقيت ايرانيان را در تمام زمينه هاي علمي- ورزشي و ... به رخ دنيا بكشيم تا جلوي اين گونه رفتارها را هشياري خود بگيريم و مانع شويم كه ما را وحشي و عقب افتاده معرفي كنند.
براي مثال: وقتي خانم انوشه انصاري بعنوان اولين زن ايراني به فضا ميرود ميتوانستيم به جاي اينكه از او به خاطر هزينه كردن ...... دلار انتقاد كنيم و سپس كاسه گدايي به سوي او دراز كنيم! از او به پاس آنهمه شجاعت و همت؛ قدرداني كنيم و برايش هديه بفرستيم تا او بداند كه باعث افتخار ماست و دنيا هم بداند كه ما حسود و بخيل و گدا نيستيم و ارزش علم را ميدانيم. آنوقت ميديدم كه كي جرئت دارد فيلم 300 را بسازد و به شكلهاي گوناگون به ما توهين كند.

نوشته شده توسط مازيار در March 17, 2007 06:15 PM

با امید موفقیت من هم لینک دادم
http://300themovie.tripod.com/

نوشته شده توسط asd در March 17, 2007 06:26 PM

با سلام !
با تشكر از اين ايده جالب 300 را وارد كد بلاگم كردم ، با تشكر

نوشته شده توسط آرمان در March 17, 2007 06:31 PM

با درود به شما
فكر ميكنم در جواب سازندگان و حمايت كنندگان فيلم 300 ما خيلي كارهاي با برنامه و حساب شده ميتوانيم بكنيم و به جاي اينكه مثل آنها فيلم بسازيم؛( كه هم وقت زيادي ميبرد هم در واقع ايده مال خود ما نيست و اداي آنها را در آورده ايم و اين نشانه ضعف است ؛) بياييد ارزشهاي تاريخي كشورمان مثلا منشور كورش كبير؛دانشمندان قديم و جديد و .....؛ كه فراوان هم داريم؛در سطح دنيا مطرح كنيم.(سايت درست كنيم و اينگونه اطلاعات را در اختيار همه قرار دهيم
NGO تاريخ هخامنشيان تاسيس كنيم.( ).
بياييد ما هم مثل گاندي استفاده از اجناس خارجي را تحريم كنيم.توليد كننده هاي وطني هم بالاغيرتا كيفيت كارشان را بالا ببرند و نشان بدهيم كه توان اداره كردن خود را داريم.

نوشته شده توسط نادر شفايي در March 17, 2007 06:50 PM

من هم لینک رودروبلاگم گذاشتم
به امیدسربلندی همه مومنین مومنات مسلمین مسلمات
وامت غیورایران که به گذشته خودنیزاهمیت میدهند

نوشته شده توسط محمد در March 17, 2007 11:38 PM

منم لینک رودروبلاگم گذاشتم
به امیدسربلندی همه مومنین مومنات مسلمین مسلمات
وامت غیورایران که اینگونه به گذشته خود
اهمیت میدهند

نوشته شده توسط محمد در March 17, 2007 11:44 PM

با افتخار من هم لینک دادم

نوشته شده توسط علیرضا تقی پور در March 18, 2007 01:51 AM

واقعا فكر جالبي است . من كه لينك دادم .

نوشته شده توسط بابك در March 18, 2007 02:27 AM

لینک فیلم سیصد بزغاله محصول جدید کمپانی "خالی بود" !!!
حجم: 2.4 مگابایت
فرمت: mpeg4

http://www.divshare.com/download/237763-5f4

نوشته شده توسط ... در March 18, 2007 05:24 AM

منم لینک دادم

نوشته شده توسط در March 18, 2007 06:47 AM

به نام يزدان پارسيان

درود بر شرف پارسيتان از اهورامزدا پِيروزيتان را خواهانم

نوشته شده توسط كوروش در March 18, 2007 02:30 PM

به نام يزدان پارسيان

درود بر شرف پارسيتان از اهورامزدا پِيروزيتان را خواهانم

نوشته شده توسط كوروش در March 18, 2007 02:31 PM

دوستان من قصد ندارم تو ذوق بزنم اما قکر می کنید اینطوری چه اتفاقی ممکن بیفته چند نفر سرچ می کنن یا چند نفر تو دنیا از طریق اینترنت خبردار میشن تا کی می خوایم به خودمون بگیم اونا اشتباه می کنن و اونا نشنون
من حقیر فکر می کنم تا خودمون یک فیلم درست درمون نسازیم این اتفاقات طبیعی باشه

نوشته شده توسط bahar در March 18, 2007 03:34 PM

man ham link ro gozashtam....piroozi ba mast

نوشته شده توسط hooman در March 18, 2007 04:10 PM

salam
link kardam

نوشته شده توسط kasra در March 19, 2007 04:28 AM

من ادرس سایتتو واسه نصفه تهران میفرستم.
به کوروش چه خواهیم گفت؟

نوشته شده توسط shahriyar در March 19, 2007 04:58 AM

در مورد اینکه چطور میشه در سایت یاهو به 300 نمره پایین داد توضیح دهید(من خودم بلدم برای اونایی که نمیدونن میگم)

نوشته شده توسط حامد در March 19, 2007 05:10 AM

سلام
دوست عزیز شاید کمی دیر باشد اما من هم لینک دادم .
حرکت ایرانی و میهن پرستانه ی شما قابل تقدیر و ستایش است

نوشته شده توسط سهراب در March 19, 2007 06:50 AM

salam
man ye 2khtare iraniam ta ghabl az ekrane filme 300 az inkle to iranamo iraniam motenafer bodam vali vaghti in khabaro shenidam be ketabi rojo karadam be esme shah jange iranian nv chaldoran va yonan ke ghesmate 2 in ketab marbot mishe be in dastan age shoma in ketabo bekhonin mifahmin ke cheghadr adam zoreshmigire chon 300sarbaz esbartyva 3000 nafar yonani bekomakeshon hata khode nevisandeye dastan migeke khashayar shah cheghadr ziba bode age mikhayn ye harekati bokonin bayad etelaate kafiro dashte bashin pas hatman in ketabo bekhonin inam adresemanae age etelate bishtary khastin manam hastam dar zemn linkammidam
cute_baby404

نوشته شده توسط negar در March 19, 2007 07:14 AM

من لینک دادم
مرسی از این که داری زحمت کار رو میکشی

نوشته شده توسط بهنام در March 19, 2007 08:16 AM

:یك
یك بمب صلح آمیز كه همیشه و همه جا میشه بهش افتخار كرد هیچ صدمه یا خدشه ای به حقیقت افراد و واحد ها كه صاحبخونه های اصلی ین و به خود افراد و واحدها كه خونه های حقایق هستن نمیزنه. چنین بمبهایی كلماتی چون: وقار شكوه قدرت آبادی اتحاد آشتی
موفقیت شادی و .... رو برای علی اكبر تكرار میكنن

قضاوت و نتیجه گیری و تصمیم گیری به همین سادگی ها كه در فیلم 300 پنداشته بیان و انجام شده نیست. اگه پروسه تصور شدن حقیقت و در نقاشی یا در دیگر قالبها متبلور شدن حقیقت به همین راحتی یا بود چه لزوم و انگیزه ای برای اینهمه تلاش و خیر خواهی انسانها در اعصار مختلف وجود داشت? آیا در اونصورت حقیقت پوچ نمی بود? حقیقت پاك و منزهه و اونقدر مبتذل نیست كه بعنوان عنصری از پروژه تلاش برای توجیه كردن و مشروعیت بخشیدن به اقدامات شدیدتر علیه ایران معرفی بشه
پیشگیری از خطر توسعه تسلیحات اتمی خوبه اما با كدوم هزینه? آیا با ویرونی ایران
كاش استاندارد سرگرمی ها و تفریحها ارتقاء یافته تر از این بود و به حقیقت نزدیكتر. و حقیقت صرفا بازگویی واقعیت و كپی تاریخ هم نیست. آیا حقایق محدود به مرزها هستن آیا میشه حقایق رو (جانها رو) به جرم اینكه محدود به مرزها فرض شده ن بمباران كرد

دو:
من در حال تهیه یه مقاله جدیدم و امیدوارم اون مقاله در زمان خودم و توسط معاصرین خودم مورد توجه قرار بگیره و میخوام اون مقاله رو در یك وبلاگ جدید كه هر كاربری به راحتی بتونه نظرشو در مورد مقاله بنویسه ارایه كنم.
امیدوارم در اینمورد راهنمای بشم و با همین امید سعی می كنم میل باكسمو هر دو روز یك بار چك كنم. و ایمیلهایی رو كه با موضوع آدرس جدید فرستاده شده حتما بینم. چون نمی تونم به ایمیلها جواب بدم همینجا از بابت همه چیز از همه تشكر و تقدیر می كنم و از بابت این فرصت كه برای تبلیغات یافتم نیز متشكرم. آدرس وبلاگ جدیدی كه مقاله رو در اون ارایه خواهم كرد در وبلاگهای قبلیم خواهم گذاشت. با تشكر

علی اكبر ابراهیمی
www.centurygenius.blogspot.com
www.ebrahiminetwork.blogspot.com
garibdarvatan@yahoo.com

نوشته شده توسط علی اكبر ابراهیمی در March 19, 2007 10:04 AM

nazare besiar khobie vali chera ma iarania hamishe bayad ye hamchin mavaghei be yad bioftim ke ke behemon tohin shode ma esalate vaghemono vaghti az dast dadi ke bemodate 2gharn nemitonestim be zaban pahlavi yani zaban aslie irania sohbat konim chera har az gahi yademon miad ke irani hastim omid varam ke ke in ye harekate zod gozar nabashe va ye eteraze khli nabashe khosh hal misham ba in komake jozee ke mikonam sabet konam ke hanoz esalate irania az bein narafte link dadam

نوشته شده توسط در March 19, 2007 11:30 AM

Salam bache ha ... komak mikhastam.... harkas matlab dar morde Hokoomat haye Iran e bastan (hakhamaneshi ya ,,,) be zaban English soragh dare baram befreste ye link bede... France ham bashe qaboole ..saree faqat plz
mamnoon az hamatoon
hrs890@yahoo.com

نوشته شده توسط Hamid در March 19, 2007 03:09 PM

salam

نوشته شده توسط در March 19, 2007 03:18 PM

salam

نوشته شده توسط Hamid در March 19, 2007 03:19 PM

ما
فاتحان شهرهای رفته بر بادیم
با صدایی ناتوانتر زانکه بیرون اید از سینه
راویان قصه های رفته از یادیم
کس به چیزی یا پشیزی برنگیرد سکه هامان را
گویی از شاهی ست بیگانه
یا ز میری دودمانش منقرض گشته
گاهگه بیدار می خواهیم شد زین خواب جادویی
همچو خواب همگنان غاز
چشم می مالیم و می گوییم : آنک ، طرفه قصر زرنگار
صبح شیرینکار
لیک بی مرگ است دقیانوس
وای ، وای ، افسوس

آخر شاهنامه

نوشته شده توسط جواد در March 19, 2007 08:53 PM
نوشته شده توسط soraya در March 19, 2007 09:27 PM
نوشته شده توسط nina در March 19, 2007 09:49 PM

man ham link dadam.

نوشته شده توسط hessam در March 20, 2007 02:06 AM

با سلام - حرکت خوبی است ... بنابراین لینک دادم و در ضمن به همه ادد لیستهای ایمیلهام که نمیدونم چند نفر میشن دعوتنامه فرستادم ...زنده باد ایران زنده باد مرد پارسی زنده باد آریایی

نوشته شده توسط Sepanta - Mohammad در March 20, 2007 04:22 AM

سلام به همه دوستان
واقعا کار جالبیه!!من وقتی که عبارت "the 300 movie" رو تو گوگل سرچ کردم وبلاگ لگو ماهی با عنوان با سیصد چکار کنیم؟ توی صفحه ی دومش ظاهر شد.حالا اگه می تونید یه متن انگلیسی(نقد باشه بهتره"به جای اعتراض") هم توی این صفحه بذارید.راستی من لینک دادم.موفق باشید
www.rahgozarnet.ir

نوشته شده توسط mohammad در March 20, 2007 05:27 AM

سلام بر شما دوستان من شما را به كمي فكر و تمركز درباره تاريخ كشور عزيزمان ايران دعوت مي كنم و اولش
از كوروش شاهشاهان مي گويم كسي كه تمام اقوام آريايي
را متحد كرد و با دشمنان خودرفتاري پسنديده داشت تمام مللها را در انواع جنگ شكست داد
به داريوش كه يك سوم جهان را فتح كرد كانال داريوش{سوِز} راساخت و آتن را به آتش كشيد ،اسپارت
را فتح كرد و حتي كسي كه يونانيها به او مي نالند اسكندر كبير يك ايراني نژاد است از نژاد يكي از فرماندهان يا خود داريوش كبير است كه در حمله به مقدونيه با يكي از شاه زادگان آنجا ازدواج كرد اسكندر نوه آنها بود
با اين وجود در زمان اشكانيان وساسانيان ايرانيان با تدبيري جالب خيلي راحت در بيشتر جنگها
يونانيان را شكست دادند در اين بين جنگ كاره{حران}يكي از بزرگ ترين جنگهاي آن زمان به نفع ايران با سرداري سورنا به پايان رسيد و تنها شكست تلخ ايران كه انتقامش هنوز گرفته نشد شكست مقابل اعراب علفخوار بود
وپيروزي هاي يونان همه حاصل تخيلات چرند نويسندگان يوناني است و بس . راستي با اين همه افتخار تاريخي كه از آن ايرانيان است چه لوزمي دارد كه به اين بي تمدنها توجهي كنيم .با
تشكر از شما كه نظر من را خوانديد
sahel crazy only korosh

نوشته شده توسط ساحل در March 20, 2007 06:23 AM

lotfan ye tage bahal bar zede filme 300 besazid ta hameye weblog daran azash estefade konand

نوشته شده توسط mjd در March 20, 2007 09:09 AM

یه تگ باحال بر علیه 300 بسازید تا همه وبلاگ داران ازش استفاده کنند

نوشته شده توسط mjd در March 20, 2007 09:16 AM

سلام
کارتان خوب است امیدوارم جواب هم بده
در ضمن من هم لینک را اضافه کردم
امیدوارم دیگران هم این کار را انجام بدهند چون این کار به گذشته و فرهنگ وتاریخ ارتباط دارد

نوشته شده توسط asal در March 20, 2007 01:52 PM

سلام
چرا لوگو و لینک سایت digg.com دیگه رو صفحهhttp://300themovie.info نمیاد؟ مگه از تو لیست تاپیکهاش حذف کردنش؟

نوشته شده توسط Hamid در March 20, 2007 03:47 PM

طبيعت ايران نيز همانند تاريخش غرورآفرين است . وبلاگ من گوشه ي ريزي از آن را به تصوير كشانده. موفق باشيد

نوشته شده توسط sadegh در March 20, 2007 03:58 PM

طبيعت ايران نيز همانند تاريخش غرورآفرين است . وبلاگ من گوشه ي ريزي از آن را به تصوير كشانده. موفق باشيد

نوشته شده توسط sadegh در March 20, 2007 04:00 PM

is a great idea!!! I create a website about Iran history in english this is my link: If you want you can add it in to your website. it will be better. www.persianwonders.com

نوشته شده توسط maysam در March 20, 2007 04:38 PM

Great Job!

نوشته شده توسط Nazanin در March 21, 2007 03:49 AM

Salam !
Zyad shoolooghesh nakonim baba ! Etefaghan kheili ham khoob shod ke khashayar shekast khord choon be sabab e in piroozi bood ke younanian ye parcheh shodeh va tavanestand bonyangozar e democracy dar jahan shavand. Va amma raje' be ghool haye bi shakh o dom (ya ba shokh o dom) avalan hollywood asr digeh, sanian khodeshoonand, salesan beja ye joosh zadan bar in moj e barkhasteh savar shodeh va ba hosn e estefadeh az amadegi konooni azhan byaeem va Iran bastan rastin ra bish az pish beshenasanim be farangestan.
Ali Loryar

نوشته شده توسط Ali Loryar در March 21, 2007 08:12 AM

لینک دادم

نوشته شده توسط Bidin در March 21, 2007 08:24 AM

مرد پارسی از نژاد آریاست ... مرد آریایی دروغ نمیگوید ... مرد پارسی نیک می اندیشد و نیک می گوید و نیک رفتار می کند ... مرد پارسی در گردوغبار جنگ هاوپیچ و خم تاریخ گم شد ... مرد پارسی را دگر نخواهیم دید ... هر چه تعصب دارم به خاطر خوی نیاکان ماست و الا مردم امروز ما آنچنان شریف نیستند ... مطمئنم که با من موافقید ... زنده باد ایران - زنده باد مرد پارسی - زنده باد آریایی

نوشته شده توسط Sepanta - Mohammad در March 21, 2007 08:51 AM

Dorud faravan bar shoma,
Linke site ra dar do ta az webloghayam gharar dadam. Omidvaram in harkat tazei baraye ehyaye farhange mehrbani bashad.

www.bilijacks.persianblog.com
www.bilijacks2000.persianblog.com

Shad va piruz bashid
Milad Ghezello (Baran)

نوشته شده توسط میلاد قزللو در March 21, 2007 09:39 AM

کنش بسیار خردمندانه ای بود من به خود می بالم که یک ایرانی هستم و اندیشه ی پویای هم میهنانم از سرشت من پاسبانی می کند بنده به نام یک زرتشتی ایرانی پیوند (لینک) تارنمای (وب سایت) شما را در تارنمای خویش گذاردم و به هنگامی که هوده ی (نتیجه) جستجو در گوگل را دیدم به راستی شگفت زده شدم جای بسی آفرین و سپاس دارد
همواره سربلند و تندرست باشی ای گرامی
اهورمزد نگهبانت باد.

نوشته شده توسط آریوبرزن در March 21, 2007 08:43 PM
نوشته شده توسط nina در March 21, 2007 10:49 PM

Have you seen this (March 19th)?
http://weblog.parastood.ir/

نوشته شده توسط در March 21, 2007 11:02 PM

غلات کردید وهشی تمام جدو ابادتونه انو هتمان بهشون نشون بدید

نوشته شده توسط در March 22, 2007 03:54 AM

خودشون يادشون نيست
اون موقعي كه ما كتاب مينوشتيم تو قرون وسطاشون داشنتن كتاب ميسوزوندن. وقتي كوروش فرمان آزادي براي همه رو صادر كرد اونا داشتن برده داري ميكردن . د...سها هيچي هاليشون نيست
فكر كردن كين .آزادي يه حدي داري از اون حد كه بگزره سر ريز ميشه و هر چي بگي ازش در مياد

نوشته شده توسط سهيل اولادزاد در March 22, 2007 05:30 AM

سلام از انجا که این بحث ماله فارسها هست ما که نیستیم
ولی پاک ابروتون رفته من تو یک سایت ترک دیدم که همیشه در مورد فیلمها نتیجه گیری میکنه همه بازدید کننده ها از نمره 0 تا 10 به این فیلم نمره 10 داده بودن
من میگم برین نویسنده رو ترور کنین بهتره با این قیافه که برا شما درس کردن ادم در جا سکته هرو می زنه
و در ضمن این فیلم به خاطر وحشی گریهای تو فیلم افراد زیر18 سال ممنوع هست من چند جا فیلم رو دیدم وای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

نوشته شده توسط atila در March 22, 2007 08:19 AM

آقا چرا اینقدر خودتونو اذیت میکنین
من همین امروز این فیلم و دیدم و کلی با خواهرم خندیدیم
این فیلم ترکیبی از ارباب حلقه ها از نوع 1000بار ضعیف شده ، ماتریکس 1 ، و نه خیلی شبیه به گلادیاتور بود.
ولی.....
بی تاثیر ترین فیلمی بود که دیدیم
تو فیلم تروی آدم ها حرف زدن بلد بودن چه آدم خوب چه آدم بد
تو این فیلم انگار آدمها (به قول فیلم Persian) انگار از مونگول آباد در رفتن هیچی هم بارشون نیست حتی باقالی و شلغم...

من که می گم این فیلم هیچ تاثیری روی تماشاچی خارجیکه حتی با ایران مخالف باشه، نخواهد داشت

تا چند وقت دیگه خودتون میبینید که بازتاب رسانه های کل دنیا چه خواهد بود و مجامع خبری و هنری چه تحلیل هایی خواهند داشت

این فیلم از نظر تاریخی هیچ ارزش و سندیتی نداشت و فقط و فقط روایت یک افسانه بود

مثل کارتون سندباد... 
البته این همه های و هوی برای این بود که این فیلم فروش خوبی داشته باشه چون افکت های جالبی رو به کار برده بود مثل خیلی از فیلم های تخیلی دیگه...

و در آخر اینکه عوامل فیلم و سازندگان می تونستن مضمون بهتری رو برای سرکوب روایت کنند ، تا هزینه هاشون به باد نره

مخلص کلام
آریایی های عزیز فدای شما
عید ایرانی بر ما ایرانیان مبارک

نوشته شده توسط MAT & Mona در March 22, 2007 10:06 AM

لینک دادم

نوشته شده توسط مجتبی در March 22, 2007 03:38 PM

بابا برين خودتونو مسخره كنين.فردا پس فردا همين آمريكا دمار از روزگارتون در مياره.اونوقت اقوام تحت ستم از ظلم شما فاشيستها آزاد ميشند.

نوشته شده توسط تورك اوغلان در March 22, 2007 08:06 PM

سلام لمپن هاي فارس پرست
شما كه اينهمه ديگر ملل تحت ستم ايران را كه مثلا هموطن شما هستند ، با انواع جكها و ديگر عبارات زشت و سخيف تحقير ميكنيد ، چرا از اينكه كساني چهره حقيقي شما را نشان داده اند و پرده ار خوي وحشي شما برداشته اند ناراحتيد ؟؟؟
به قول خاتمي تساهل و تسامح كنيد.
حقتان است كه احمدي ن‍زاد رئيس جمهورتان باشد و امريكا اينگونه معرفيتان كند.

نوشته شده توسط تورانلي در March 22, 2007 08:26 PM
نوشته شده توسط nina در March 22, 2007 11:04 PM

سلام. من ميخواستم ادرس رو در وبلاگم لينك بدم ميشه بگين چي كار كنم؟ در ضمن تورانلي نمي دونم چه مليتي داري اما مهم اينه كه پارسي نوشتي و به پارسي هم به ايراني توهين مي كني. پاك بودن و غني بودن فرهنگ ايراني بر هيچ كس پوشيده نيست و بزرگ بودن امپراطوري ايران و بزرگواري كوروش بر هيچ كس. ايران هيچ وقت به هيچ مليتي ستم نكرده و تمام كتابهاي تاريخي گفتن كه كوروش هر جا كه فتح كرده به آزادي فكري و اجتماعي همه احترام گذاشته. بيشتر از اين فرهنگت رو نشون نده اگه خودت وحشي نبودي وحشي بودن آدم اي اين فيلم رو اينقدر خوب درك نمي كردي.

نوشته شده توسط پرديس در March 23, 2007 03:45 AM

اقا من چند کلام دارم این موضوع به فارسها ربط داره و به دیگر مایت های تو ایران هیچ ربطی ندارد
مثلا اگه یک ترک یا لر یا کرد بیاد از شما دفاع کنه خیلی بی غیرت هست
مثلا زمانی که روزنامه ایران به ترکها تو هین کرد کودوم فار سی امد از ترک دفاع کنه دفاع نکرد که هیچ به تمسخر هم گرفت
ودر مورد اسکندر تیمور چنگیز اینها و اتیلا همه پادشاهان ما هستند و در دنیا به نیکی از اینها یاد می شه
مانند فیلم اسکندر

و در مورد اسکناس 5000 تومنی مگه دیگر مایت ایران حقی ندارن که از پول بیت لامال تنها واسه شما خرج شه؟

نوشته شده توسط changiz_kral در March 23, 2007 05:09 AM

سلام اقایون در مورد 300 بگم که در ایران اتحاد ان چنانی نیست که بشه در مورد فیلم سیصد کاری کرد چون در ایران از ملیت های زیادی هست که بهضی هاشون مانند ترکها که اکثریت جمعیت ایران هستن یا کردها یا عربها لرها و به دلیل اینکه به اینها اهانت و حتا ناسزا گویهای در رساناهای ملی مانند صدا و سیما و روزنامه های کثیرلانتشار میشه معلومه که نمی شه ما اتحاد ملی داشته باشیم مثلا در مقابل 300
و در مورد اون اقا که در بستهای بالا گفته بود که بعضی ها در ایران اسم اسکندر یا چنگیز یا تیمور... میزارن
از شما سوال دارم ایا یک ترک میاید اسمه کوروش رو رو بچهاش بذاره یا چنگیز یا اتیلا یا اسکندر حالوک اوکتای تیمور؟
معلومه اسم اسکندر اتیلا اوکتای تیمور... و وووو
خوب حالا ما می یام از سرمایه های ملی فقط برا تمدن فارسها خرج می کنیم
و از یه ترک کرد لر اعتقاد داری بیاد از فرهنگ تو دفاع کنه ایا این بی غیرتی نیست که که کرد یا ترک زبان خود را کنار بذاره و بیاد از زبان فارسی دفاع و ان را ترویج بده این میشه یک بی غیرتی
حالا شما میان میگین 70 ملیون
ایا زمانی که روزنامه ایران به ترکها توهین کرد کدوم فارس لر کرد امد اعتراض کنه
لطفا یکم منطقی باشین
و در اخر شما این همه میگین 300 مگه
روزنامه های ما چرا میان اسم جمهوری اذربایجان رو ایران شمالی میزارن و دلیل شون هم قرارداد ترکمن چای هست خوب اینم یه تجاوز مهصوب می شه خوب اگه چنین باشه باید ترکمنستان رو ایران شمال شرقی 1 و ازبکستان رو ایران شمال شرقی 2 و افغانستان رو ایران شرقی و بحرین رو ایران جنوبی دانست
حالا از این بگذریم خوب قبل از 300 روسها فارسها را ادمهای لات ابالی و بی خانمان در تاریخشان نشان می دهن چرا به انها اعتراض نمی کنید و بعد
بعضی ها می گن ما م فیلم بسازیم اخه گیرم فیلم رو ساختی کجا می خوای اکران کنی تو اروپا که نمی ذارن ترکیه و اذربایجان
که بعد قضیه روزنامه ایران با فارسها کارد و بنیر شد و شاید 300 کار اونا باشه چون تو هالیود ترکها و یهودها برش دارن
خوب می خوای چه کنی؟

من راه حل دارم


و در ضمن یکی میگه اسکندر وحشی بوده دروسته تو ایران ولی تو کتاب روسها ترکها چین اوروپا از اسکندر و چنگیز یه ادم با انصاف و متمدن اسم بردن
و در ضمن اساس حرف کل مرذم دنیا هست است که تو دنیا بیشتر مردم انرا قبول کنن نه مردم یک کشور

نوشته شده توسط atila_eshandar در March 23, 2007 05:22 AM

Kose Naneye Kasi Ke In Filmo Sakhteh

نوشته شده توسط BehiNokia در March 23, 2007 10:36 AM

in be khatere badbakhtishoone
ghamnak nabayad bood az taane hasood ey del
shayad ke cho va bini kheyre to daran bashad

نوشته شده توسط در March 23, 2007 11:30 AM

فيـــــلم بســـــار زيبا و ماهرانه و درستي هست.

خيلي قشنگه
از ماست كه بر ماست
اينقدر سينماي ايران فيلم عاشقانه درست كنه تا ژدرشون در بياد

VIVA 300 movie

نوشته شده توسط 300 fan در March 23, 2007 03:36 PM


دوست عزيز لينك سايت رو تو وبلاگمون گذاشتيم. همه بروبچه هاي كانون برات آرزوي موفقيت ميكنن

نوشته شده توسط كانون انصار الامام در March 23, 2007 07:05 PM

سلام دوستان
متاسفانه الان فیلم 300 در 250 فیلم برتر در IMDB قرار گرفته است. با توجه به اینکه نظرسنجی این سایت مهم است. با عضویت در این سایت نمره کم 1 به این فیلم دهید.
http://www.imdb.com/title/tt0416449/
پاینده باد ایران پاک ما

نوشته شده توسط در March 23, 2007 11:00 PM

سلام
ببینید شما با این کارتون تازه نشون میدین چقدرناراحتیدواونها تازه نقطه ضعف ما را متوجه میشن ما باید با عملمون تو دهنشون بزنیم.وباساختن فیلم جوابشونا بدیم

نوشته شده توسط حوری در March 24, 2007 03:51 AM

سلام دوستان
متاسفانه الان فیلم 300 در 250 فیلم برترتاریخ سینما در IMDB قرار گرفته است. با توجه به اینکه نظرسنجی این سایت مهم است. با عضویت در این سایت نمره کم 1 به این فیلم دهید.
http://www.imdb.com/title/tt0416449/
پاینده باد ایران پاک ما

نوشته شده توسط در March 24, 2007 04:42 AM

agha ahoramazda va kooshe bozorg negahdaret
kheily khoshhalam ke hanoz kesani hastand ke
be farhangeshon arzesh bedan be omide pirozi
va zaboniy tazi parastan be lotfe ahoramazda

نوشته شده توسط hojjat در March 24, 2007 10:27 AM

سلام
من چند روز قبل از اكران عمومي 300 ازمطلب با خبر شدم. خيلي ناراحت شدم. فرداي اون روز به سايتتون سر زدم. روز بعد توي مدرسه به بقيه ي دوستام توي مدرسه آدرس سايتتون را دادم و با دبيرامون درباره ي اين مطلب صحبت كرديم .
واقعا عذابم ميداد.حتا سر صف هم مقاله اي در مورد اون خوندم. اونا رو همراه با صفحه هايي از كتاب تاريخ ايران باستان كه اسكنشون كردم تا ذخيرشون براي بقيه راحت تر باشه توي وبلاگم مي ذارم.آدرسشو بعدا براتون ميفرستم . مطلباي خيلي جالبيين. حتما استفاده كنين.
ممنون
ساسان

نوشته شده توسط ساسان در March 24, 2007 11:47 AM

سلام
من چند روز قبل از اكران عمومي 300 ازمطلب با خبر شدم. خيلي ناراحت شدم. فرداي اون روز به سايتتون سر زدم. روز بعد توي مدرسه به بقيه ي دوستام توي مدرسه آدرس سايتتون را دادم و با دبيرامون درباره ي اين مطلب صحبت كرديم .
واقعا عذابم ميداد.حتا سر صف هم مقاله اي در مورد اون خوندم. اونا رو همراه با صفحه هايي از كتاب تاريخ ايران باستان كه اسكنشون كردم تا ذخيرشون براي بقيه راحت تر باشه توي وبلاگم مي ذارم.آدرسشو بعدا براتون ميفرستم . مطلباي خيلي جالبيين. حتما استفاده كنين.
ممنون
ساسان

نوشته شده توسط ساسان در March 24, 2007 11:54 AM

احمق ترین بشر دشمنان خدا هستند.

نوشته شده توسط مجید در March 25, 2007 05:08 AM

نميدانم درباره اي واقعه اسفبار فرهنگي چه بگويم!
از سستي و سهل انگاري خودمان بگويم يا از شمار دشمنان خودي و نخودي. ...
ولي بگذاريد به جاي حرافي من هم در اين موقعيت دردناك اشاره اي به يكي از وقايع تاريخي، يعني به آتش كشيدن آتن بگويم :

در زمان داريوش كبير، يونانيان به ايران آنزمان (از چين تا شمال آفريقا) حمله كردند و سارد (بيروت) را كه به خاطر اتصال به ايران از رونق اقتصادي بالايي برخوردار بود به خاطر حسادت نابود كردند و به آتش كشيدند و معابد آنان را ويران كردند. مردم سارد هم به شكايت به دربار شاه خود رفته و از داريوش خواستند تا از آنها در برابر دشمنان دفاع كند. متاسفانه عمر داريوش به اين مهم كفايت نكرد و او در وصيت خود به خشايار اين نكته را گوشزد كرد كه اگر ميخواهد غرب ممالك ايران رونق داشته باشد و از گزند يونانيان در امان باشد بايد ساتراپي از طرف دولت ايران بر آن منطقه حكومت كند تا جلوي حملات آنها را بگيرد، از اين رو خشايار شاه به يونان لشكر كشيد و سربازان ساردي و ليديايي ارتش ايران به خاطر تلافي به آتش كشيدن سارد ، آتن را آتش زدند. در اين واقعه "هي دارن" سردار رشيد ايراني حماسه اي از خود به جاي گذاشت كه تا سالها يونانيان او را زئوس ميخواندند . كاش كسي بود و اين وقايع را به تصوير ميكشيد يا محاجمان درك ميكردند كه اگر گوهري را بدست آوردي آن گوهر را مشكن! بلكه آن بتراش تا جواهر شود!!! تا اين همه بلا بر سر ايرانيان نازل نميشد

نوشته شده توسط اسماعيل در March 26, 2007 01:37 AM

حكايتي بگويم برايتان از زبان هرودت تاريخ نگار يوناني :
زماني كه خشايار شاه به نزديكي آتن رسيده بود گروهي از مردم دهكده هاي اطراف آتن براي امان از خشم شاهنشاه ايران تسليم شدند، ميگويند در ميان نمايندگان آن مردم مرد كهنسالي بود كه وقتي ابهت و زيبايي و وقار خشايار شاه را ديد به سجده افتاد و ميگفت : ‹اي زئوس! اي خداي خدايان! مگر ما مردم آتن چه گناهي كرده ايم كه بر ما غذب كرده اي› البته مردم آن مناطق هيچ گزندي از سپاه ايران نديدند.
حالا من مانده ام حيران و حيران، كه دم خروس هرودت را باور كنم يا قسم حضرت عباس آمريكايي ها رو!!!!

نوشته شده توسط اسماعيل در March 26, 2007 01:48 AM

INHA YEK MOSHT AHMAGH HASTAN KE NA TANHA AZ TARIKH HICHI SARESHON NEMISHE BALKE AZCINEMA HAM HICHI SARESHON NEMISHE ,
IN KARGARDAN E JOOJEH LABOD MIKHASTE BARA KHODESH ESMI DAST O PA KONEH ,
BE ONVAN E YEK IRANI KHARJ AZ KESHVAR ADAM MIFAHME KE TANHA CHIZI KE BARAYE ADAM MIMMOONEH MELLIATESHE , KE MIKHAN HAMIN RO HAM AZ MA BEGIRAND,ALBATEH MA'LOOME IN GHAZIEH AZ KOJA AB MIKHOREH , SIASAT MADAR HA DARAN BE INA POOL MIDAN KE YEK HAMCHIN ASHGHALI RO BESAZAND.
FROM AUSTRALIA WITH PERSIAN LOVE

نوشته شده توسط HAMED در March 26, 2007 08:53 AM

سلام ما ایرانیها تا مشکلی پیش نیاید تعقل نمی کنیم این فیلم لا اقلش این بود که بعضی هارا به فکر واداشته ونسبت به گذشته وتاریخ باستان خود متاثرکند ولی باید یه تودهنی محکمی به کسانی که سعی دارند گذشته و تمدن ایران رامخدوش سازند بزنیم

نوشته شده توسط بهروز در March 26, 2007 06:35 PM

براي اينكه افرادي كه كمترين اطلاعات و مهارت كاركردن با اينترنت را دارند هم بتوانند راي منفي خود به فيلم سراپا دروغ و تحريف 300را اعلام كنند شما و بقيه وبلاگها و سايتها بايد لينكي را بگذاريد كه كاربر فقط با يك كليك به صفحه مورد نظر برود و با يك كليك ديگر راي خود را اعلام كند .من نتوانستم راي منفي خودم را به اين فيلم بي محتوا اعلام كنم . حتي به سايت راديوجوان هم رفتم ولي نشد. درياهو وگوگل هم همينطور.

نوشته شده توسط sahazi در March 27, 2007 05:43 AM

شايد همه ما اختلاف نظرها ئي داشته باشيم ولي مهم اينه كه همه ايراني هستيم.دمت گرم

نوشته شده توسط hmh در March 27, 2007 06:46 AM

البته من فكر ميكنم با بر پاي تظاهراتم مردم جهان بيشتر به اين مسله دقت كنند و ميدونيد كه اونوقت همه گير بشه ديدن فيلم تا ببينند چي هست كه انقدر تظاهرات براش برپا كردن البته بايد با انها مقابله كنيم ولي اول از رهاي ديگه

نوشته شده توسط حميد در March 27, 2007 01:27 PM

man aslan nemidoonam eteraz vase chi? mage khode ma inhame harekat bar alayhe keshvaraye dige nakardim? in hame tazahorat in hame film be nazare man in eteraz neshaneye zafe mae. taze ma enghadr too keshvaremoon bi ghanooni o bi ehterami darim ke .... pas lptfan khodetoono zaye nakonid

نوشته شده توسط monireh در March 27, 2007 03:21 PM

eteraz be chi be yek sery naghashi bebinam mage khode shomaha ya hata yek nafar to 2nya hast ke khabar dashte bashe ke yonani ha ya iraniha on zaman che shekli bodan taze WB ye sherkate animatione na tarikh shenas pas nazaresh ahamiat nadare messe inke ma az ye majnon beporsim sin zavie 152 daraje chand mishe pas khodetono sabok nakonid masalan age tomar benivisin 300 ekran nemishe?

نوشته شده توسط در March 27, 2007 03:59 PM

nevisandeye nazare bala man bodam

نوشته شده توسط fariborz در March 27, 2007 04:02 PM

واقعا دم همتون گرم به نظر من باید یه تاریخچه واقعی از بزرگان ایران تهیه بشه حتی از نوشته های تاریخ نویسان واقعی خارجی که منطبق بر واقعیت و به دو زبان فارسی و انگلیسی در سایت گذاشته بشه

نوشته شده توسط کارن منهاس در March 27, 2007 04:55 PM

آقا من دارم یک قالب درباره ی همین میسازم . اوون لوگویی که بالای بالای سایتتون گذاشتید ( Isupport ...) کدشو لطف می کنید به من بدید ؟ خیلی ممنون میشم میخوام هم تو سایتم بذارم هم توی همون قالب با تشکر

نوشته شده توسط امیر مظفر مقدم در March 27, 2007 09:37 PM

salam
man link kardam

نوشته شده توسط گل پسر در March 27, 2007 09:41 PM

بسيار علي است
از اينكه افرادي مانند شما در ايران وجود دارند بسيار خوشحالم
فيلم آنقدر بي ارزش است كه در باره آن نمي توان نقدي داشت بيشتر يك فيلم كمدي و بچه گانه است

نوشته شده توسط حميد در March 28, 2007 03:23 AM

khobe!!!

نوشته شده توسط alireza در March 28, 2007 04:43 PM

done, ready for any help that I can... and thanks

نوشته شده توسط مونا در March 28, 2007 04:49 PM

من هم لینک کردم

نوشته شده توسط امیر در March 28, 2007 11:33 PM

هی میگن ترکا خرن می گین نه نوشته های چند تا ترک رو تو پستهای بال بخونین تا بفهمید چقدر خر و زبون نفهم و متعصبن !!!!!

نوشته شده توسط در March 29, 2007 05:43 AM

سلام ، من در یک فروم خارجی تاپیکی در باره دروغ بودن فیلم 300 درست کردم اگه ممکنه اونجا عضو بشید و از من حمایت کنیدhttp://www.cheathappens.com/show_board2.asp?headID=46341&titleID=8463

نوشته شده توسط نرگس در March 29, 2007 12:07 PM

من تا خودتو نبينم نميگم ولي.... نه خوبه موفق باشي

نوشته شده توسط فرهاد در March 29, 2007 12:51 PM

به نظرم بهترین راه برخورد با این قضیه است. لینک کردمتون. موفق باشید.

نوشته شده توسط محمد در March 29, 2007 02:32 PM

به نظرم بهترین راه برخورد با این قضیه است. لینک کردمتون. موفق باشید.

نوشته شده توسط محمد در March 29, 2007 02:33 PM

كشوري كه حكومتش با فرهنگ و تمدن قبل از اسلام آن سر ستيز دارد و با گزشت 27 سال حتي يك فيلم در مورد تمدن با شكوه ايران قبل از اسلام نساخته حال چه توقعي ميتواند از بيگانگان داشته باشد
فيلم 300 يا خليج عرب و از اين قبيل چيزها نتيجه بي كفايت بودن حكومت ايران است كه بعد از گزشت 27 سال احترامي كه ايران وايراني در دنيا داشت را با لقب تروريست عوض كرد

نوشته شده توسط نيما در March 30, 2007 10:49 AM

اخه یکی نیست به این احمق عوضی بگه که الان که تو ایران باغ وحش زیاده فیل و کرگدن و نمیدونم جونوارایی مثل خودشون که تو اون فیلم بود کم پیدا میشه چه برسه زمان اون خدا بیامرزا

نوشته شده توسط mophammad در March 31, 2007 11:56 AM

har bar ke yki az tablighate in filmro mibinam ghalbam mizane va ashk too cheshmam jam mishe akh che entezari az kharejiha mishe dasht vaghti pedarane ma do dasti irano taghdime arab kardand.va hala ma hich poshtibani nadarim ke az ma defa kone.

نوشته شده توسط hessam در March 31, 2007 05:49 PM

منم لينك دادم
اميدوارم تونسته باشم كمكي كنم
www.faridfar.blogfa.com

نوشته شده توسط در April 1, 2007 08:45 AM

salam va arze kaste nabashid az hame khahesh miko0nam be in site ham sar bezanan hamchenin modire in web site

نوشته شده توسط kiarash در April 1, 2007 03:20 PM

bebin aziz,e delam un gharbi haee ra ke man mishenasam.aksariateshun aslan kari be in karha nadarand jaani aslan masale,shun nist. siasatmadar,hashun ham ke pedarsukhteh hastand,va karhashun bishtar baraie birun,e keshvareshun hast,pas beaghideh,e man beheshun begim :(javab,e ablahan khamushi,st!)az herodot gerefte ta bush va amsalahom. hamin!

نوشته شده توسط مهدي در April 1, 2007 05:49 PM

درود
از زحمتي كه كشيدي متشكرم
بدرود

نوشته شده توسط آرش در April 2, 2007 10:07 AM

درود
سپاس براي تلاشت
بدرود

نوشته شده توسط آرش در April 2, 2007 10:10 AM

سلام.من لینکیدمتون.ولی یه چیزی...الان آدمایی شبیه به اون چیزی که تو فیلم هست نداریم؟ رئیس جمهور چی؟کسی که نمی تونه شلوارشو بکشه بالا و ادعای دیدار با امام زمانو داره بایدم با اون اشکال نشون داد.یا رئیس مجلس.یا ... .از ماست که بر ماست جناب

نوشته شده توسط ,pdn در April 3, 2007 12:01 AM

I have heard that a free copy of that exist in Iran, I think it's a great idea against the market to upload the movie on the google or youtube. If anybody has the copy I suggest to do it, Plesae keep me inform on m.toktam@gmail.com.

نوشته شده توسط Toktam در April 3, 2007 06:10 AM

سلام . ممنون از پیشنهادتون . به نظر من هم این بهترین راه حل هست . لینکش رو گذاشتم

نوشته شده توسط ز. در April 3, 2007 06:48 AM

من از اينكه ايرانيان براي دفاع از خود چنين كاري را كردن خوشحالم اما بهتر بود در يك رسانه تبليغ شود من خود نيز چنين كاري را مي كنم

نوشته شده توسط احمد در April 4, 2007 05:13 AM

با سلام:
من از روزی که خبر ساخت این فیلم (یا بهتر بگم تراژدی تلخ و غیر واقعی)از تاریخ ملتی که همیشه سخنانشان سر لوحه کار و منشور سازمان ملل بوده و پادشاهان و گذشتگان بزرگی چون کورش را در پرونده پر افتخار خود دارد و همیشه به دنبال صلح در جهان پیرامون بوده را شنیدم بسیار اندوهگین شدم نه از دست هالیوود و نه از دست کارگردان احمق فیلم و یا دست اندر کاران ساخت این کمدی أأ؟
بلکه مینالم از دست خودی ها از دست کسانی که متولی امر در ایران هستن و دم از دفاع از حق ملت و به خصوص حق فرزندان این خاک در دانستن و شناختن تاریخ غنی خود دارند ولی هر روز میشنویم که پاسارگاد تاریخی به زیر آب میرود و گروهی که برای اعتراض در مقابل مجلس(خانه ملت أ؟)جمع میشوند بازداشت میشوند وماجرای نقش رستم ووزارت راه وشکایت میراث فرهنگی استان فارس و منطقه باستانی بیستون و... یا اینکه یک ایرانی حالا پیر یا جوان اصلا نمیداند 300 چه داستانی در تاریخ این مملکت بوده که حالا اعتراض کنه و....که خوب با این تفاسیر باید انتظار داشت که روزی فیلمی بسازند و در آن بگویند داریوش چوپانی بوده که اتفاقی تبدیل به شاه شده و تخت جمشیدم مهندس های آمریکایی ساختن أأأأأأ
پس دوستان من بیایید در عین شیعه بودن ایرانی باشیم و یادمان نرود که از ماست که بر ماست
به امید بهروزی و افتخار برای تمامی ایرانیان

نوشته شده توسط ghasemyazdanpanah در April 4, 2007 06:13 PM

tell them when u were peeing in ur streets persian
had modern bath and ego system when Cyrus the great declare human right instructions u fight and kill eachother to make more slave.slavery has never seen in iran,it was forbidden.

نوشته شده توسط reza در April 5, 2007 06:21 AM

اين كار واقعاً جالب وباارزشه.
اميدوارم روزي برسه كه مااونقدرشناخته بشيم توجهان تامردم بايك فيلم مزخرف به اين سادگي هاگول نخورن.
متشكرم

نوشته شده توسط پوريا در April 6, 2007 02:19 PM

اما به نظر من این مزخرفات توهینی است به ما این مطالب را با هم جمع بندی می کنم با هم می گویم که بر می گردد به امام و ایمه ما این دولت خواسته که با این کارهای مزخرف خود ایران را بترساند که اما نه ایران از این جورچیزها نمی ترسه. متشکرم

نوشته شده توسط وحید .آرزوها در April 7, 2007 12:43 AM

اما به نظر من این مزخرفات توهینی است به ما این مطالب را با هم جمع بندی می کنم با هم می گویم که بر می گردد به امام و ایمه ما این دولت خواسته که با این کارهای مزخرف خود ایران را بترساند که اما نه ایران از این جورچیزها نمی ترسه. متشکرم

نوشته شده توسط وحید .آرزوها در April 7, 2007 12:55 AM

سلام
بچه ها سایتی را پیدا کردم که فیلم 300 را داره از طریق اینترنت می فروشه . آدرسش اینه
www.roozberooz.com

نوشته شده توسط علی در April 7, 2007 11:31 AM

به دلایل سیاسی ساخته شدن امثال اینگونه فیلمهای توهین آمیز درباره ایران و ایرانی که عمدتاً برخواسته از سیاستهای سراسر غلط جمهوری اسلامی است کاری ندارم. این کارها شروع حرکت و تهاجم "واقعی" فرهنگی علیه یک تمدن با عظمت است. امثال اینگونه توهینها بزودی بیشتر و بیشتر نیز خواهند شد، راه مقابله با آنها ساختن یک فیلم آبکی با برد حداکثر داخلی نیست.
اگر حتی بخواهیم فقط در حوزه مشابه یعنی سینما - که بسیار برد بالایی نیز دارد- به پاسخگویی بپردازیم حداقل می بایست فیلمی با همان عظمت و با همان قدرت در جذب مخاطب بین المللی بسازیم و یا برای ساختنش توسط کارگردانان بین المللی و مطرح که توان ساخت چنین جلوه هایی را دارند هزینه کنیم (یعنی تهیه کننده شویم) .
اما از چه کسانی چنین انتظاری می توان داشت؟ از حکومتی که در طول 27 سال سعی در از بین بردن و امحا کلیه افتخارات، فتوحات و رشادت های ایرانیان باستان داشته است. در کدام کتابهای تاریخی درسی شما راجع به عظمت کوروش کبیر و دلایل این عظمت و یا حتی طریقه حکومت و اداره مملکت توسط او می خوانید؟! در کدام قسمت از آموزشهای درسی و یا حتی صدا و سیما حتی نامی از سرداران بزرگ ایران زمین و رشادتها و دلاوریهای آنان در جنگها و تجاوزات بیگانه می خوانید یا می بینید سردارانی مانند مرداویج ،آریوبرزن، سورنا، آلب ارسلان و ..... ؟!؟!
حتی نام بسیاری از این بزرگان برای بسیاری از کودکان و جوانان ما نیز بیگانه است!!!
هرگز هیچ تلاش جدی جهت حفظ حرمت تمدن باستانی ما توسط جمهوری اسلامی نشده است که بر عکس انکار و تکذیب و تخریب گذشته و پیشینه تمدن ما تا قبل از اسلام از از اهم فعالیتهای فرهنگی رژیم بوده است. اگر بخواهم مثال بزنم مثنوی هفتاد من کاغذ می شود ولی محض نمونه سد سیوند را نام میبرم. (بیانات جاهلانه ریاست سابق سازمان میراث فرهنگی را نیز به آن اضافه نمایید.)
یادم می آید در همان سالی که فیلم توهین آمیز اسکندر (آلکساندر)جلو دوربین کلید می خورد یک کارگردان انگلیسی دست به کار ساختن فیلمی در مورد کوروش کبیر شد آنهم با بودجه ای حدود یک پنجم بودجه فیلم اسکندر! …. کجا مسئولین فرهنگی کشور کمکی به ساختن این فیلم و یا بودجه آن کردند تا فیلمی در خور پاسخگویی به فیلم اسکندر پدید آید یا حداقل کجا رایزنی و کمک در جهت دسترسی به منابع و امکانات را نمودند؟!؟ جالب اینکه حتی صحنه های فضای باز این فیلم که در مورد یکی از بزرگترین شخصیتهای ایرانی است بخاطر مشکلات موجود در پاکستان فیلمبرداری شد.
مقصر اصلی در جسارت اجنبی به شکوه و عظمت باستانی ما را در خارج از کشور جستجو نکنید، ریشه اصلی در داخل کشور است!!

نوشته شده توسط yek IRANI در April 7, 2007 04:25 PM

Done....

نوشته شده توسط AKBina در April 8, 2007 02:15 AM

باید به فرزندانمان بیاموزیم که به ایران و پیشینه گهربارش افتخار کنند

نوشته شده توسط در April 9, 2007 09:19 AM

بنام خدا.باسلام وتبریک دستیابی ایران اسلامی به چرخه سوخت هسته ای.مرگ بر آمریکا واسراییل و انگلیس.ایران با فرهنگ با این بی فرهنگ بازیهای غرب وحشی خراب نمیشود.والسلام

نوشته شده توسط مصطفی نمازیان در April 10, 2007 03:08 PM

salam man weblogeto link dadam u ham webloge mano link bede age nigash koni mifahmi chie

نوشته شده توسط ashkan در April 10, 2007 06:42 PM

با تشكر دهنشونو سرويس كنيد

نوشته شده توسط محمود در April 11, 2007 07:35 AM

بنام اهورامزدا و سرزمين پاكم ايران
موضوع : شاه جنگ ايرانيان در گردنه ترموپيل (ترموپيل به زبان يوناني يعني چشمه آب گرم)
ارتش ايران داراي سپاهياني از فرقه هاي مختلف حتي يونانيان ، كه خود را به خشايار شاه تسليم كرده بودند تشكيل شده بود كه در موقع جنگ و شدت گرفتن آن تمام تسليم شدگان يوناني به گمان شكست ارتش ايران شورش كردند كه بلافاصله سركوب شدند .
خشايار شاه پسر داريوش كبير داراي اندامي برجسته صورتي زيبا ، ريشهاي تقريبا بلند و فر داشت ، فر بودن ريش فقط مخصوص شاهان هخامنش بود نه كسان ديگر .
گارد جاويد پادشاهي كه از وفادارترين سربازان ارتش ايران بودند داراي لباسهاي به رنگ ارغواني ، قدهاي بلند ، اسبهاي سفيد ريشهاي بلند و چشماني رنگي كه صلاح اصلي آنها فلاخن بود و به فرمان روائي «ارسام برادر خشايارشاه» مي‌جنگيدند . ارسام در اين جنگ كشته شد . پادشاه ايران از مرگ برادر بسيار غمگين شد ولي گفت او هم مثل همه سرباز و ايراني بود فراموش نشود كه خشايار شاه به احترام دلاوري ارتش يونان اسپارت را به آتش نكشيد و اسم آنها را كه به فرماندهي «لئودانيس» مي جنگيدند را در گردنه ترموپيل سنگ نوشته كرد .
ارتش 300 نفري يونان توسط يك چوپان يوناني به نام افياليس مورد خيانت قرار گرفت . هر چند اگر ارتش يونان به جاي 300 نفر 30000 نفر هم بودند ياراي مقابله با ارتش ايران را نداشتند
دليل جنگ خشايارشاه با يونانيان ، اول اينكه پدرش از آنها يكبار شكست خورده بود و دليل دوم اينكه احترام گذاشتن به ايران و ايراني بود تا نهايت زمان .
متن ، بسيار خلاصه شده ، با شرمندگي از كساني كه بهتر از ما مي دانند .
با تشکر از نویسنده این متن سعید
از اندیمشک

نوشته شده توسط مهدی در April 11, 2007 04:43 PM

به نظر من اول باید ایرانی هایی که به اینا کمک کردن رو بیچاره کرد . نمونش همین عوضی که روی فیلم خونده و بدش اعلام گه خوردگی کرده..خواهش میکنم به وبلاگ این خانوم که فکر کنم باسه پول هزار تا کار دیگه ام میکنه یه سری بزنید و چنتا درشت بارش کنید

http://azamalimusic.blogspot.com/

نوشته شده توسط ali در April 12, 2007 06:00 AM

نوشته ای در باره فیلم 300 در سایت:
http://chubin.net

نوشته شده توسط چوبینه در April 12, 2007 03:23 PM

وقتي خودمون قدر خودمون رو ندونيم وقتي به تاريخ و گذشتگان خودمون احترام نگذاريم از آدمهايي كه فرسنگها از ما و تمدن ما دور هستند چه انتظاري ميشه داشت ما علي رغم بدبختي هايي كه اعراب سرمون آوردن هنوز آريايي هستيم لعنت به هر كي كه هويت آدم رو نابود كنه به اميد روزي كه دوباره جايگاه واقعي خودمون رو پيدا كنيم پس اين شعار يادمون نره جاويد ايران پاينده نژاد آريا

نوشته شده توسط arya در April 13, 2007 05:43 PM

aslan midonid chiye in amrikayi ha mikhan har tor shode maro az haghe mosalamemon ke enejhiye hasteyie mahrom konan

نوشته شده توسط rahil در April 14, 2007 01:48 AM

سلام دوستان...
منم مثل شما از اين توهين و گستاخي كه يه مشت ادم بي هويت به مردم ايران عزيزمون كردن ناراحتم...
ولي قبل از هر اقدامي يه سوال از خودم دارم و اون اينه كه ايا به واقع ما حقمون نيست كه اينجور به تمدن و شخصيته ايران عزيزمون توهين شه....
فكر نميكنيد بر عكس بايد خوشهال بود كه نمايش اين فيلم باعث شد كه ما ايراني كه ادعاي فرهنگ و تمدن داريم...كمي به خودمون بييايم و شايد اين تلنگري باشه به ما تا يادمون بياد كه زماني كشوري بوديم با 2500 سال تمدن و فرهنگ اصيل ايراني...ولي اجازه داديم يه مشت اعراب سوسمار خور و جاهليت...بيان و به ما فرهنگ و تمدن بياموزن...ملتي كه اسمش توي دنيا با يه ابهت و ارزش خاصي به زبون مي يومد...بايد چشم به در بدوزه تا يه مشت عرب تازي(سگ) از راه برسن و فرهنگ و تمدن چند روزه ي خودشون رو به ما تحميل كنن و ما هم دو دستي بپذيريم...
نميدونم چرا تا قبل از اينكه ما ايرانيها بخوايم تمدن و فرهنگ و دينه خودمونو كنار بزاريم و از اين اعراب سوسمار خور متمدن شيم...چرا تا قبل از اون زمان...هيچ ملت و هيچ فردي به خودش اجازه نداد كه بخواد كوچيكترين توهين و گستاخي به حرمت و خاك اين سرزمين...و از اون مهمتر...به مردم اين سرزمين كنه...واقعن چرا...؟ پس بيايد تعصب خشك و خالي رو كنار بزاريم و يه كمي به خودمون بييايم و يادمون باشه كه :
از ماست كه بر ماست...
اين خود ما بوديم كه اجازه داديم توي تمام دنيا...ما رو ملتي وحشي و عقب افتاده و ياقي بدوونن...خودمون خواستيم كه ذليل و خوار دنيا باشيم...فكر نمي كنيد اگه خود كورش هم زنده بود به هال و روزمون افسوس مي خورد...
به خودمون بييايم...ما ملتي بوديم با تمدن و فرهنگي 2500 ساله...ما خودمون دين داشتيم...پيغمبر داشتيم...اين اروپايي ها نيستن كه ما رو بي فرهنگ و تمدن كردن....اين خودمونيم كه ...بهتر نيست به خودمون برگرديم....
موفق باشيد...

نوشته شده توسط meisam در April 14, 2007 03:09 AM

سلام دوستان...
منم مثل شما از اين توهين و گستاخي كه يه مشت ادم بي هويت به مردم ايران عزيزمون كردن ناراحتم...
ولي قبل از هر اقدامي يه سوال از خودم دارم و اون اينه كه ايا به واقع ما حقمون نيست كه اينجور به تمدن و شخصيته ايران عزيزمون توهين شه....
فكر نميكنيد بر عكس بايد خوشهال بود كه نمايش اين فيلم باعث شد كه ما ايراني كه ادعاي فرهنگ و تمدن داريم...كمي به خودمون بييايم و شايد اين تلنگري باشه به ما تا يادمون بياد كه زماني كشوري بوديم با 2500 سال تمدن و فرهنگ اصيل ايراني...ولي اجازه داديم يه مشت اعراب سوسمار خور و جاهليت...بيان و به ما فرهنگ و تمدن بياموزن...ملتي كه اسمش توي دنيا با يه ابهت و ارزش خاصي به زبون مي يومد...بايد چشم به در بدوزه تا يه مشت عرب تازي(سگ) از راه برسن و فرهنگ و تمدن چند روزه ي خودشون رو به ما تحميل كنن و ما هم دو دستي بپذيريم...
نميدونم چرا تا قبل از اينكه ما ايرانيها بخوايم تمدن و فرهنگ و دينه خودمونو كنار بزاريم و از اين اعراب سوسمار خور متمدن شيم...چرا تا قبل از اون زمان...هيچ ملت و هيچ فردي به خودش اجازه نداد كه بخواد كوچيكترين توهين و گستاخي به حرمت و خاك اين سرزمين...و از اون مهمتر...به مردم اين سرزمين كنه...واقعن چرا...؟ پس بيايد تعصب خشك و خالي رو كنار بزاريم و يه كمي به خودمون بييايم و يادمون باشه كه :
از ماست كه بر ماست...
اين خود ما بوديم كه اجازه داديم توي تمام دنيا...ما رو ملتي وحشي و عقب افتاده و ياقي بدوونن...خودمون خواستيم كه ذليل و خوار دنيا باشيم...فكر نمي كنيد اگه خود كورش هم زنده بود به هال و روزمون افسوس مي خورد...
به خودمون بييايم...ما ملتي بوديم با تمدن و فرهنگي 2500 ساله...ما خودمون دين داشتيم...پيغمبر داشتيم...اين اروپايي ها نيستن كه ما رو بي فرهنگ و تمدن كردن....اين خودمونيم كه ...بهتر نيست به خودمون برگرديم....
موفق باشيد...

نوشته شده توسط meisam در April 14, 2007 03:10 AM

این که جامعه ما می آید از امام زمان اسطوره ای می سازد که با یک اسب سفیید و یک شمشیر هر کسی را به غیر از شیعیان می کشد (حتی بعضی از شیعیان ) و هیچ توپ و تانکی در مغابل شمشیر او اثر ندارد واو آنقدر می کشد تا خون به زانو های اسبش می رسد و از آن طرف رئیس جمهور ما طرح یک اتوبان از قم به تهران را در نظر دارد برای همچین امام زمانی تا او بلافاصله پس از ظهوراز جمکران به تهران بیاید برای حکومت کردن، ساختن چنین فیلمی و نشان دادن ایرانیان به این ظاهر با واقعیت فعلی حکومت ایران ظاهرا"تطابق پیدا می کند

نوشته شده توسط در April 14, 2007 04:36 AM

آرزو داشتم بجای اینکه غر بزنم که چرا چنین فیلمی ساخته شده میتوانستم فیلمی درباره عظمت ایران باستان بسازم که فروش بالای جهانی داشته باشه و تاریخ زیبای ایران رو به دنیا معرفی کنم.

نوشته شده توسط بهنوش آنا در April 14, 2007 06:37 AM

درفرهنگ فعلی جامعه ما نقاط ضعف بسیاری است که به قوت دادن درتحریف پیشینه غنی ما توسط بیرونی ها کمک کرده است مثلا" این که جامعه ما معتقد باشد کهامام زمان باید با اسب و شمشیر و زره ظهور کند و هر کس را غیر از شیعیان می کشد (حتی شیعیان غیر خودی را ) و همه غیر از ما آدم بد هستند وباید نیست شوند و امام زمان آنقدر می کشد تا خون به زانو های اسبش می رسد ، از آن طرف هم دولت ما پیشنهاد داده است برای یک همچین امام زمانی می خواهیم اتوبانی از قم به تهران احداث کنیم تا او پس از ظهور در جمکران (؟) بتواند راحت به تهران نقل مکان کرده و حکومت کند و حتما" آقایان هم از 313 نفر از یاران او می شوند! با چنین فرهنگی ساخت فیلم 300 و جنگ 300 نفر ازسلحشوران همراه چند نفر از مردم یونان بر ضد حمله وحشیان ایرانی توجیه می شود

نوشته شده توسط در April 15, 2007 05:23 AM

درفرهنگ فعلی جامعه ما نقاط ضعف بسیاری است که به قوت دادن درتحریف پیشینه غنی ما توسط بیرونی ها کمک کرده است مثلا" این که جامعه ما معتقد باشد که امام زمان باید با اسب و شمشیر و زره ظهور کند و هر کس را غیر از شیعیان می کشد( حتی شیعیان غیر خودی را ) و همه غیر از ما آدم بد هستند و باید نیست و نابود شوند و امام زمان آنقدر می کشد تا خون به زانو های اسبش می رسد ، از آن طرف هم دولت ما پیشنهاد داده است برای یک همچین امام زمانی می خواهیم اتوبانی از قم به تهران احداث کنیم تا او پس از ظهور در جمکران (؟) بتواند راحت به تهران نقل مکان کرده و حکومت کند و حتما" آقایان هم از 313 نفر از یاران او می شوند! با چنین فرهنگی ساخت فیلم 300 و جنگ 300 نفر ازسلحشوران به همراه چند نفر از مردم یونان بر ضد حمله وحشیان ایرانی توجیه می شود

نوشته شده توسط در April 15, 2007 05:28 AM

.......حمایتت می کنیم

نوشته شده توسط در April 15, 2007 08:59 AM

هرطورشده کمکت می کنم

نوشته شده توسط علی ز در April 15, 2007 09:05 AM

wikipedia 300.info یک نفر باید این کار را بکند و با مدرک همه حقایق رابگوید

نوشته شده توسط در April 15, 2007 03:51 PM

ما باید این کار رو بهتر انجام بدیم بایدبا دلیل های بهتری حرف بزنیم و فقط حقیقت رو بگیم خواهش میکنم از wikipedia استفاده کنید ویک مقاله مثل 300the movie.info یا یه چیزی شبیه این کار میکنه من خودم نمیتونم

نوشته شده توسط در April 15, 2007 04:02 PM

از هیچ کمکی دریغ نمیکنم

نوشته شده توسط reza در April 16, 2007 10:41 AM

www.nowar_sa.net

نوشته شده توسط sormeh در April 18, 2007 06:20 AM

تاريخ ما دچاره تحريف شده .ما بايد از تمدن و فرهنگ 2500 ساله حمايت كنيم.

نوشته شده توسط فرزانه حرف بل در April 18, 2007 06:35 AM

نظر من اینه یک فیلنامه با بودجش رو بدیم دست اقای مل گیبسون ایشون بلدند حال این یهودیها رو بگیرن

نوشته شده توسط در April 19, 2007 12:37 PM

ملتی که گذشته خود رانداند مجبور به تکرار آن است
ملتی که گذشته خود را نداند جایی در آینده نخواهد داشت.

نوشته شده توسط یاسر در April 19, 2007 02:06 PM

زیاد طول نمی کشه که یک بار دیگه یه خشایارشا دیگه آتن امروز غربی ها )نیویورک) رو به آتیش بکشه
می خوام ببینم
هالی وود می خواد واسه اون چه تحریفی بنویسه

نوشته شده توسط در April 20, 2007 11:07 AM

به نظر من این یهودیان هستند که برضد ایران چنین میکنند و مااگر غیرت داشته باشیم باید تلافی کنیم اگر چه با تحریف هولوکوست هم که شده البته وقتی که من چنین چیزهائی را تجربه میکنم فکر این به سرم میزند که در مورد هیتلر یهودیان دروغ میگویند....برای مثال دقیفآ همین کار را یهودیان با ایران فبلآ کرده اند و این چیز جدیدی نسیت ولی چون ما ایرانیان عکس العمل جدی نشان ندادیم اینها فراتر رفته اند و بعد ها هم فراتر خواهند رفت باید جلوی اینها ایستاد و نباید بی تفاوت بود، بخصوص از طرف اشخاصی که وضع مالی خوبی دارند

نوشته شده توسط آرش در April 21, 2007 06:40 AM

salam man arash az shiraz hastam va khaeli az film 300 motenafer shodam

نوشته شده توسط arash در April 21, 2007 07:39 AM

سلام
ببینید الان تو این وضیعت دارم از فارسی زبانان هم وطنم می پرسم که بد نام کردن یکی چه حالی داره
ببینید درسته من نمی خوام عوض در بیارم من خودم یه فارسی زبانم که تو تهران بزرگ هم شدم
ولی وقتی چنیدن بار ترکه ها توسط فارسی زبانان مورد تمسخر گرفته شدند خیلی جالب نبود
در ضمن با اینکه منظور این فیلم فقط ما فارسی زبانان ایران بودیم به هر حال از همه ای ترک زبانان عزیز هم می خوام به عنوان یه هموطن در قبلا این فیلم جبهه بگیرند
با تشکر

نوشته شده توسط حامد در April 21, 2007 09:05 AM

salam man be onvane iek iranii motghedam ke kotahii az khode mast ke khodemon va farhangmon va esalatemono be donia onjor ke baiad morefii nakardim va ta zamani ke chenine didane hamchin filme haiii ajib nakhahad bod .rastii ma cheghadr saie kardim tarikhe khodemono be jameeie khodemon beshnasonim che berse be mardome khareji az zahmatiam ke shoma keshidii mamnon ba arezoii movafaghiat

نوشته شده توسط hossein در April 22, 2007 10:11 AM

این وظیفه همه ماست تا از بزرگان کشورمان حمایت کنیم تا ÷ای جان

نوشته شده توسط بهاره در April 26, 2007 03:46 AM

این فیلم نشانه ضعف سینمای هالیوود بود.که نشون داد واقعیات رو به نفع خودش تغییرمیده.البته بی ارزگی خودمون هم هست که در برابر این حرکتها فقط به یک مشت طومار و اینطور مسایل بسنده میکنیم در صورتی که باید با همون حربه یعنی ساخت یک فیلم در حمایت از تاریخ پر محتوای ایران قبل از اسلام جوابشونو بدیم.
وقتی دولت خودمون تاریخ قبل از اسلام مارئ میکوبه دیگه چه انتظاری از اونوریه میشه داشت.
خلاصه امیدوارم دیگه از این مسایل پیشنیاد.از شما هم برای راه اندازی این سیستم تشکر میکنم.(فاتح)

نوشته شده توسط فاتح در April 28, 2007 01:38 AM

بارکلا از این حسن انتخاب که توانستی ایران وایرانی وغیرت رابتمام دنیا بفهمانی

نوشته شده توسط HADI در April 29, 2007 01:40 AM

بسیار مایه تاسف است که دولت مردان ما تا کنون هیچ توجهی به تاریخ قبل از اسلام ایران باستانی نداشته اند تا بدینگونه حیثیت این قوم را با فیلم به اصطلاح 300 به زیر سوال ببرند به نظر من در وهاه اول این دولت مردان ما هستند که باید جوابگو باشند

نوشته شده توسط www.mstrchh.uni.cc در May 6, 2007 12:24 PM

خيلي مزخرفه

نوشته شده توسط sadegh در May 9, 2007 08:29 AM

به نظر من اين فيلم خوي وحشي گري اسپارتي ها رو نشون ميداد
و اغراق وحشتناکي شده بود
زن پادشاه هم که سر بند رو اب داده بود

نوشته شده توسط در May 12, 2007 06:10 AM

به نظر من اين فيلم خوي وحشي گري اسپارتي ها رو نشون ميداد
و اغراق وحشتناکي شده بود
زن پادشاه هم که سر بند رو اب داده بود
وقتي خودمون توي کتابهاي تاريخمون دروغ تدريس ميکونيم
وقتي تمدونمون رو با اب گيري سد زير اب ميبريم
وقتي با وجود اين همه محتاج يکميليارد و ده ميليون دلار به عراقي هاي سفاککمک ميکنيم چه انتظاري از بقيه داريم؟کجائيد بابا وجهه ايراني توي دنيا به گا رفته

نوشته شده توسط reza_ahwaz_zytoon در May 12, 2007 06:21 AM